Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Zongoku kardeşiniz ehliyetini aldı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı körfezli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizde cumartesi girdik sınava ama imza muhabbeti falan haftaya kalmış ehliyet kocaelide
    Hayırlısı olsun. Geç olsun güç olmasın
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Hadi bakalım hayırlı olsun ehliyetin
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı FatihKARAKAŞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi bakalım hayırlı olsun ehliyetin
    Eyvallah teşekkür ederim
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Bende konu açmayı düşünüyordum.Fırsat olmadı.Bende aldım 13.12.2011 biraz geç oldu ama idare edin artık.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende konu açmayı düşünüyordum.Fırsat olmadı.Bende aldım 13.12.2011 biraz geç oldu ama idare edin artık.
    Sen baya önce almışsın ya Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler...

sadeceo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    Merhabalar,

zungoku kardeşimizin bir nevi ehliyetini kutlamak için bilardoya gittik.

Resimler:

Motosikleti
    Ama o aldığım anda ki sevinç,mutluluk millet bana bakıyordu.Bu delimidir ,manyakmıdır...diye.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Sağolun arkadaşlar. Bugün acayip şımardım gari forumdan atılmasak bari Hilmi ve Önder kardeşime teşekkür ediyorum

---------- Post added at 02:59 ---------- Previous post was at 02:53 ----------

Ama o aldığım anda ki sevinç,mutluluk millet bana bakıyordu.Bu delimidir ,manyakmıdır...diye.
    Ben hemen emniyetten attım kendimi dışarı sözlümü aradım sevincimi paylaştım

Motosikleti
    Daha henüz kaplatmadım ya...

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    eeeeee artık ehliyetide kaptığına göre yan çizecek durumunda kalmadı yola çıkmaya ne dersin
    en iyi durum senaryosu ne olacak biliyormusun ?
    artık korka korka morosiklet sürmeyeceksin, senin önünden gidenleri patır patır durduracaklar, sen gayet relax gideceksin , her şeyin tam olduğu için ve sana ekip , geç geç işareti yapacak,zoruna gidecek

onları durduruyorlar beni neden durdurmuyorlar diye hatta bir yerde bir çevirme görsen gözlerinin içine bakacaksın , onlarda sana selam verip el kaldıracaklar, ama yinede durdurmayacaklar

şaka bi yana hayırlı uğurlu olsun kardeşim kazasız belasız diyelim , rüzgarın tadını çıkar
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Hayırlısı olsun.. Aldıktan sonra ve cebinde ehliyetle yola çıktığındaki rahatlık var ya.. Tarif edebileceğim en güzel duygu hani çok yersin ama aşırı şekilde.. Sonra direk uykuya dalarsın, uyandığında bağırsakların patlayacakmış gibi olur. Koşa koşa tuvalete gidersin.. (Burasını es geçiyorum) tuvaletten çıktığında insanın yüzüne kan, içine de yaşama sevinci dolar ya.. İşte öyle bir şey..

Ne pis adammışım bea..

Şaka bi yana bizim burada (Lüleburgaz) emniyet müdürü değişti sanırsam.. Şimdi polisler motosikletli avındalar.. Nihayet..

Hatta her gün kontrol ettikleri motosiklet sayısı da artmakta. Geçen sanırım 15-20 motosiklet bağlamışlar bi gün içinde.
    Plakasız, kasksız, ehliyetsiz, patlak eksozlu, aynasız, sığır, mal, apaçi, öküz.. Pek kalmadı piyasada.
    Ama gel gör ki hala kendimi durdurtturup ehliyetimi gösteremedim 1 Aralık tan beri.. Şehir içinde 1250 km yol yaptım tık yok..

Geçen trafik sıkışıktı araçların solundaki boşluktan gidiyorum, sıkışan trafiği düzenlemeye çalışan polis var.. Aha dedim işte fırsat hadi durdur lütfen..
    Neyse yol daraldı bi arabanın arkasına geçtim. Polis gördü beni "gel gel" işareti yaptı.. "aha dedim nihayet be oley be!" sonra yaklaştım "efendim" dedim..
    "Trafik berbat burada hiç sıkışma sağdaki yoldan devam et" dedi.. Şaştım kaldım. "Orası boş mu peki?" dedim "boştur herhalde, herkes buraya yığıldığına göre.." dedi..
    "Çok sağolasın" dedim.. Devam ettim boş taraftan.. Sonradan düşündüm ki "niye durdursun ki?" Kask var, korumalı eldiven var, herkesin tip tip baktığı dizliklerim var, hiç bi apaçiliğim yok, trafikte kusurum yok.. Lanet olsun dedim devam ettim..

Bu da böyle bir anımdı paylaşmak istedim..
    Hayırlısı olsun tekrardan..
    x Fikirler, zorla ve şiddetle, top ve tüfekle asla öldürülemez! -Mustafa K. ATATÜRK-
    Acemi Motorcunun El Kitabı: -http://acemimotor.blogspot.com/-
    -arcadiril.blogspot.com-

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eeeeee artık ehliyetide kaptığına göre yan çizecek durumunda kalmadı yola çıkmaya ne dersin
    artık korka korka morosiklet sürmeyeceksin, senin önünden gidenleri patır patır durduracaklar, sen gayet relax gideceksin , her şeyin tam olduğu için ve sana ekip , geç geç işareti yapacak,zoruna gidecek

onları durduruyorlar beni neden durdurmuyorlar diye hatta bir yerde bir çevirme görsen gözlerinin içine bakacaksın , onlarda sana selam verip el kaldıracaklar, ama yinede durdurmayacaklar

şaka bi yana hayırlı uğurlu olsun kardeşim kazasız belasız diyelim , rüzgarın tadını çıkar
    İrfan abi sen küflü mermi dedin detanoz dedin ben gelmem garim Abi vallahi niyete koydum bak inan yani ama bu yıl olmaz 2 yıl sonra olur ama bu yaz olur ne zaman olursa artık Allah sağlık verdiği sürece yanına gelecem mutlaka. Onur duyarım Valla abi görcez bakalım durdurcaklar mı ne etcekler hodri meydan Teşekkür ediyorum bu arada saygı ve sevgilerimi iletiyorum. Selamlar...

---------- Post added at 10:12 ---------- Previous post was at 10:09 ----------

Alıntı arca94 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun.. Aldıktan sonra ve cebinde ehliyetle yola çıktığındaki rahatlık var ya.. Tarif edebileceğim en güzel duygu hani çok yersin ama aşırı şekilde.. Sonra direk uykuya dalarsın, uyandığında bağırsakların patlayacakmış gibi olur. Koşa koşa tuvalete gidersin.. (Burasını es geçiyorum) tuvaletten çıktığında insanın yüzüne kan, içine de yaşama sevinci dolar ya.. İşte öyle bir şey..

Ne pis adammışım bea..

Şaka bi yana bizim burada (Lüleburgaz) emniyet müdürü değişti sanırsam.. Şimdi polisler motosikletli avındalar.. Nihayet..

Hatta her gün kontrol ettikleri motosiklet sayısı da artmakta. Geçen sanırım 15-20 motosiklet bağlamışlar bi gün içinde.
    Plakasız, kasksız, ehliyetsiz, patlak eksozlu, aynasız, sığır, mal, apaçi, öküz.. Pek kalmadı piyasada.
    Ama gel gör ki hala kendimi durdurtturup ehliyetimi gösteremedim 1 Aralık tan beri.. Şehir içinde 1250 km yol yaptım tık yok..

Geçen trafik sıkışıktı araçların solundaki boşluktan gidiyorum, sıkışan trafiği düzenlemeye çalışan polis var.. Aha dedim işte fırsat hadi durdur lütfen..
    Neyse yol daraldı bi arabanın arkasına geçtim. Polis gördü beni "gel gel" işareti yaptı.. "aha dedim nihayet be oley be!" sonra yaklaştım "efendim" dedim..
    "Trafik berbat burada hiç sıkışma sağdaki yoldan devam et" dedi.. Şaştım kaldım. "Orası boş mu peki?" dedim "boştur herhalde, herkes buraya yığıldığına göre.." dedi..
    "Çok sağolasın" dedim.. Devam ettim boş taraftan.. Sonradan düşündüm ki "niye durdursun ki?" Kask var, korumalı eldiven var, herkesin tip tip baktığı dizliklerim var, hiç bi apaçiliğim yok, trafikte kusurum yok.. Lanet olsun dedim devam ettim..

Bu da böyle bir anımdı paylaşmak istedim..
    Hayırlısı olsun tekrardan..
    Valla kardeşim bende gözlerinin içine bakcam heralde çevirin diye Bakalım önümüzdeki gelişmeleri merakla bekliyorum çevircekler mi diye Bu arada anını paylaştığın için sağol benim daha ilk günüm olduğundan böyle bir anım bilem yok Teşekkürler. Selamlar... Kaskınız yere değmesin her daim...

---------- Post added at 10:14 ---------- Previous post was at 10:12 ----------

Daha henüz kaplatmadım ya...
    Valla bende kaplatmadım ama kaplatırım ya nasıl olsa kaplatcak ehliyetim var artık

Motosikleti
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster

İrfan abi hiç sorma benim motor sürmekten gözlerim değil,etrafta polis aramaktan gözlerim yoruluyordu.Fakat adam daha dikkatli oluyor.Ehliyeti olmayınca

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun. Fotoğraf isteriz! Bakalım ehliyete resmini yakışıklı basmışlar mı

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrfan abi sen küflü mermi dedin detanoz dedin ben gelmem garim Abi vallahi niyete koydum bak inan yani ama bu yıl olmaz 2 yıl sonra olur ama bu yaz olur ne zaman olursa artık Allah sağlık verdiği sürece yanına gelecem mutlaka. Onur duyarım Valla abi görcez bakalım durdurcaklar mı ne etcekler hodri meydan Teşekkür ediyorum bu arada saygı ve sevgilerimi iletiyorum. Selamlar...

---------- Post added at 10:12 ---------- Previous post was at 10:09 ----------

Valla kardeşim bende gözlerinin içine bakcam heralde çevirin diye Bakalım önümüzdeki gelişmeleri merakla bekliyorum çevircekler mi diye Bu arada anını paylaştığın için sağol benim daha ilk günüm olduğundan böyle bir anım bilem yok Teşekkürler. Selamlar... Kaskınız yere değmesin her daim...

---------- Post added at 10:14 ---------- Previous post was at 10:12 ----------

Valla bende kaplatmadım ama kaplatırım ya nasıl olsa kaplatcak ehliyetim var artık
    ben onu bunu bilmem tosunum seni beklenenler listesine ekledim ne zaman müsait olursan o zaman gel ama beklerim her zaman, geç olsun ama güç olmasın öperim gıdışından

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:35 ----------

İrfan abi hiç sorma benim motor sürmekten gözlerim değil,etrafta polis aramaktan gözlerim yoruluyordu.Fakat adam daha dikkatli oluyor.Ehliyeti olmayınca
    o sıkıntıları iyi bilirim zira uzun yıllar bende ehliyetsiz kullandım , tabiki her zaman risk sonuçta aracı ehliyet kullanmıyor ama gerekli olması gereken bir belge , o zamanlar sıkmıyorlardı şimdiki gibi hatta motosikletleri durdurmuyorlardı bile

baktım ki cezası ehliyet masrafından fazla eeeeee korka korka kural dışı sürmektense gittim , kayıt oldum , daha sonra sadece direksiyon ve motor dersine girdim ohhhh beeee ne kolaymış korkuyla gezdiğime değmezmiş hep ihmalkarlıktan işte yoksa ağır vasıta ehliyetim var emme motoru kullanamadıktan sonra ne kıymeti var
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı safakk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun. Fotoğraf isteriz! Bakalım ehliyete resmini yakışıklı basmışlar mı
    Yakışıklı yakışıklı Teşekkür ederim Allah razı olsun. Umarım görüşmek nasip olur. Hep beraber güzel bir sürüş yapılır. Tüm İzmirli arkadaşlara canı gönülden selamlar... Kaskınız yere değmesin...

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ben dışardayım dostum gelde kutlayalım....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben dışardayım dostum gelde kutlayalım....
    Tamam Ramazan kardeş saat 12.00 gibi çarşıda olcam. Sana ulaşacağım bi numara bırakabilirsen özelden gelirim yanına.

arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    O değil de bi başlık açsak ya herkes ehliyetinin fotoğrafını koysun..
    x Fikirler, zorla ve şiddetle, top ve tüfekle asla öldürülemez! -Mustafa K. ATATÜRK-
    Acemi Motorcunun El Kitabı: -http://acemimotor.blogspot.com/-
    -arcadiril.blogspot.com-

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı arca94 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O değil de bi başlık açsak ya herkes ehliyetinin fotoğrafını koysun..
    Valla bi dene istersen Bakalım nasıl olcak. ama ben daha sonra koyabilirim. Çünkü çarşıya gitcem ehliyet var ya hani artık ondan

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)