Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

ErTecH E-5'te son 1saat içinde kaza yapmış . Kendisinin durumu iyi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    SUZUKİ GSR 600
    Görkem düştüğünde gördüğüm ilk olay düşmesiyle kalkıp arkaya bakması bir oldu göz göze geldim hemen arkayı kontrol etti ve kırılan ufak tefek şeyleri ben bile daha ne olduğunu anlamadan kenara attı allahtan arkasında bi otomobil yoktu çok soğukkanlıydı.Görkem sanada tekrar geçmiş olsun abi...
    KaLbİnDe ŞeYtAnLaRıN mElEkLeRdEn FaZlA oLmAsInA iZiN vErMe!!!

by tpr.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki ER6F, CBR 125 R
    Ertekin'in kazası:
    Arkadaşlar on dadika önce aynadan gördüğünüz birinin kaza yapması feci bir şey. Dün geceki amacmız Avrupa yakasına geçip çay içmekti. Görkem'in telefonu çaldığı için sağa yanaşıp durduk ve kaza haberini aldık. Haber bize ulatığında hemen Ertekin'i aradım. "Haydarpaşa'nın çayı güzelmiş biz de buraya geldik" dedi O an iyi olduğunu anladım ve içim rahatladı.

Görkem'in kazası:
    Bir midibüs düşünün, gece vakti üstünüze doğru geliyor, selektör yapıyor, içindeki bir adam el kol hareketleriyle bir şeyler anlatmaya çalışıyor bana... Bu araç baktı olmayacak sağa çekti ben de bir derdi var diye yanına gidip durdum. Arkadaşınız kaza yaptı dedi. Ertekin'den bahsediyor olamaz yuh dedim. Motorun rengini sordum. Görkem olduğunu anladım. Dönüp köprü yoluna gittiğimde Görkem Bey pırrrrrr çoktan gitmişti. Zaten telefonu açtığında karşıya yani Ertekin'in yanına ulaşmıştı bile

Akşam çok üzülmemize rağmen saçma bir sevinç içindeyim. Çünkü iyi atlattık gerçekten. Arabayı kaçıran sarhoş bir zibidi ve zart diye şerit değiştiren dolmuş şöförü ciddi bir tehlike. Gülüp geçip arkadaşlarımızın iyi olmasına şükrediyoruz işte, garip...

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Tekrar geçmiş olsun sizlere.
    1-Trafik raporunu görelim,hata kimde,alkol durumları vs.
    2-Karşı tarafın zorunlu trafik sigortası suç oranına göre hasarınızı öder,ancak teminat dahilinde olan miktarı.
    3-Karşı tarafın kaskosundan direk talepte bulunamazsınız,dava açacaksınız ve sonuca göre karşı tarafın kaskosu kalan tutarı poliçe sahibi adına öder.
    4-Geç kalmadan kazalı araca ihtiyati tedbir koyun,ya da başka bir araç,taşınmaz vs.Çünkü araç rehinli vs olabilir.Açacağınız dava sonuçlanana kadar haciz koymanız sizin yararınıza.
    5-Eğer alkol varsa kasko 1 kuruş ödemez,o yüzden acilen ihtiyati tedbir kararı aldırın.
    Tekrar geçmiş olsun,cebinizde ki şans kuponlarından birini daha yitirdiniz.

Ben avukat filan değilim,sadece cebimdeki şans kuponlarını tecrube kuponlarıyla değiştirdim.

Ben mi kaçırdım acaba Görkem sende mi kaza yaptın?
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Motosikleti
    Kawasaki ER6F, CBR 125 R
    Ya kazadan önce Ertekin'in çok yemesiyle dalga geçiyorduk. Yarasın ya, bırakalım yesin. Bak o kokoreçler kaportayı göçürtüyo yeri gelince

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben mi kaçırdım acaba Görkem sende mi kaza yaptın?
    Evet ben de kaza yaptım... Ertekinin kaza haberini aldığımızda beşiktaş civarlarındaydık. Bir an önce Haydarpaşa'ya geri dönmeye karar verdik , Seral'e de eve dönmesinin daha iyi olacağını , bizim olanlardan onu haberdar edeceğimizi söyledik...
    Herneyse yola çıktık , köprü ayrımına geldiğimizde Seralle el sallaştık... Seral hızlandı , önüme döndüğümde önümdeki otomobilin önüne sarı dolmuşlardan birinin çok sert bir hamleyle kırmış olduğunu ve önümdeki aracın frenlere asıldığını gördüm. Tabi fren yapamadım ve araca arkadan yapıştım.
    Yere düştüm, motor da üzerime düştü... Düşer düşmez kafamı arkaya çevirdim , baktım arkadan otomobil veya otobüs geliyor mu. Neyse ki arkamda Tuğper vardı.

Aklıma Ertekin geldi... Hemen öndeki otomobile yürüdüm hasara baktım. Hasar yoktu. Adama hasar yok dedim , o da "boşver hasarı sen nasılsın" dedi... Yere baktım aynam kırılmıştı. Aldım kırılan parçaları yol kenarına attım. Motoru kaldırdım ve Ertekine gitmek için çalıştırdım... Bir baktım vitese geçmiyor. İndim vites kolunu elimle düzelttim. Bindim ve Tuğperle birlikte hastaneye hızla devam ettik...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Abi Cok geçmiş olsun iyi atlattıgına sevindim.

Bir an önce iyileşir inşallah

Motosikleti
    CBR 600 F
    sanada gecmıs olsun gorkem aman dıkakt arkadaslar kursun mu doktursek acaba?????
    carpe diem

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet ben de kaza yaptım... Ertekinin kaza haberini aldığımızda beşiktaş civarlarındaydık. Bir an önce Haydarpaşa'ya geri dönmeye karar verdik , Seral'e de eve dönmesinin daha iyi olacağını , bizim olanlardan onu haberdar edeceğimizi söyledik...
    Herneyse yola çıktık , köprü ayrımına geldiğimizde Seralle el sallaştık... Seral hızlandı , önüme döndüğümde önümdeki otomobilin önüne sarı dolmuşlardan birinin çok sert bir hamleyle kırmış olduğunu ve önümdeki aracın frenlere asıldığını gördüm. Tabi fren yapamadım ve araca arkadan yapıştım.
    Yere düştüm, motor da üzerime düştü... Düşer düşmez kafamı arkaya çevirdim , baktım arkadan otomobil veya otobüs geliyor mu. Neyse ki arkamda Tuğper vardı.

Aklıma Ertekin geldi... Hemen öndeki otomobile yürüdüm hasara baktım. Hasar yoktu. Adama hasar yok dedim , o da "boşver hasarı sen nasılsın" dedi... Yere baktım aynam kırılmıştı. Aldım kırılan parçaları yol kenarına attım. Motoru kaldırdım ve Ertekine gitmek için çalıştırdım... Bir baktım vitese geçmiyor. İndim vites kolunu elimle düzelttim. Bindim ve Tuğperle birlikte hastaneye hızla devam ettik...

Görkem sende ucuz atlatmışsın... Dün gece konuştuk ama bu kadar ayrıntılı olarak hatırlayamadım. O halde bile yanıma geldiğin için çok teşekkür ederim... Çok sağol...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

abi büyük geçmiş olsun son olsun inşallah
    :bestmt:

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Sevgili ErTech mesaj kutunuz dolu.

GorkeM size de çook geçmiş olsun dileklerimi iletirim.Telaşlı ve kafanızın nispeten dağınık olduğu bir ana denk gelen bu kazadan sağ salim kurtulmanıza çoook sevindim.Size de bol şans biletleri dilerim.
    Geçmiş olsun.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Geçmiş olsun. Acil şifalar diliyorum kendisine

Allah bizlere göstermesin ve kendisine de bir daha böyle bir kaza yaşatmasın.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

D C R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kawasaki Versys 650
    Çok geçmiş olsun ya Allah beterinden korusun
    DoCqueR | D C R | H4LuK... - "Motosiklet Gibisin, Binmek İstiyorum" Drift Religion

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    valla görkem sanada geçmş olsun

100 Oktan Moderatör (Komtan) Gürkan Anbarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Serumu Sömürürken

Hastaneden Ayrılıyoruz

kayku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hiç belli olmuyo :D
    geçmiş olsun dileklerimi iletirsen sevinriim (dileklerimizi demedim başka benim adıma konuşursa sevmem bende başkasının adına konuşmam :D )
    [url] www.myspace.com/kayku34 [url]
    [url] www.herkesdinlesin.com/kayku34 [url]

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Gorkemm sen de mii ... Geçmiş olsun toptan yahuuu.

Starsailor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    Sevgili Ertech ve Görkem,ikinize de çok geçmiş olsun ucuz atlatmışsınız
    Ducatista:)

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    aman ertekin şu siteye tekrar makara dolu mesaj atman inan tüm üzüntümüzü unutturdu bize...keşke her kaza haberinin sonu böyle güzel bitse...allah seni sevdiklerine bağışladı...tekrardan hoşgeldin diyelim aramıza...

GorkeM sanada geçmiş olsun kardeşim ucuz atlatmışsın allah beterinden korusun...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

muratdiksöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    Geçmiş olsun arkadaşlarım,
    Dilerim bundan sonra tüm kazalarımız böyle espri ile atlatılsın ve en kötüsü böyle olsun,sağlıcakla ...

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Yaavv arkadaşlar, Ertekin, Görkeeemm, siz benim yüreğime mi indireceksiniz Çocuklar kadar sevindim iyilik haberlerinize
    Kazaları sonra analiz ederiz, armızda olmanız, bizim için Lütuftur sevgili arkadaşlar Başta Komtanım olmak üzere MT cilere teşekkür bile edemiyorum, ne desem az ki
    Şükür ki atlattınız, şükürki bunları yazıyoruz buradan birbirimize.

Gerçekten deli oldum sevincimden, ilk başta çok şüphe ile yaklaşmıştım ne yalan diyeyim
    Hoşgeldiniz arkadaşlar, kazasız belasız mutlu bir ömür dilerim
    Poturdak

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)