Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Adana'da üzücü kaza!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen yazsan buraya?
    daha iyi olmazmi
    herkes bilgilenmis olur
    biri dio kot vardi biri full koruma?
    fazer600, praetorian'ın da dediği gibi buraya yazsan daha iyi değil mi? Doğrusu bilinmedikçe herkes birşeyler uyduracaktır. Kanunen karşı tarafın bilmemesi gereken bir durum varsa o zaman gizlilik konusu normaldir tabii.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    çok çok geçmiş olsun inşallah kısa zamanda düzelir....allah cümlemizi bu tür kazalardan korusun....
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

doğma büyüme İstanbul/bostancı şu an muğla/ortaca
    Motosikleti
    sattım :(
    valla kanım dondu başlıgı okurken ...
    çok dikkatli olmamaız lazım....
    umarım eski saglıgına kavusur ....
    [COLOR="Black"][B] A STATE OF TRANCE[/B][/COLOR]

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    çok üzüldüm ya tek tek tüm yazılanları okudum da durum ciddi gözüküyor
    çok da genç bir arkadaşımız
    kimin hatalı olduğu değil sonuç önemli olan
    arkadaşımız böyle olacağını bilseydi eminim çok farklı davranırdı
    bu noktadan sonra önemli olan ona manevi desteğimizi sürdürebilmemiz
    umarız en kısa zamanda sağlığına kavuşur
    tıp çok ilerledi fiziktedavi vb yollarla çok daha iiyi duruma gelecektir
    belki 1000lik bi race kullanamaz ama bu noktadan sonra önemli olan canının yaşıyor olması
    çok üzüldüm
    geçmiş olsun adana mt acınızı paylaşıyoruz
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

heyferhatbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 (2006)
    geçmiş olsun umarım kalıcı bi şey oLmaz
    [CENTER][B]YoLLarda BuLurum Seni...[/B][/CENTER]

sgorahmet42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki
    diğer motosiklet formlarında bu haberden bahsediliyor bilginize

agokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dragstar 650 classic
    acil şifalar diliyorum. geçmiş olsun , ama demekle de geçmiş olmuyor. herkez bir kere daha düşünmeli motora binerken. kendmizi çok iyi sürücü olarak görebiliriz ama diğer sürücüler kötü,yollarımız kötü devamlı böyle düşünmek zorundayız.

speedygirl şule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    içim çok kötü oldu yaaaa. öyle çok üzüldümkiii. çok zor günler bekliyor arkadaşımızı hem tedavi sürecinde hemde sonrasında. Allah sabır versin. umarım en kısa zamanda iyileşir.
    geçmiş olsun arkadaşım

Motosikleti
    bmw f650 gs
    acil şifalar diliyorum. lütfen daha fazla dikkat....

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Duyduğumdan beri canım çok sıkkın. Dün yanınızda sohbet ettiğiniz arkadaşınız hastanede. Çok zor bir durum. En kısa zamanda iyileşir inşallah.

Fotoğrafları kaldırmamı isteyen arkadaşların hassasiyetini anlıyorum. Ancak sadece racing değil şu an yakınımız, tanıdığımız, her türden motosiklet kullanan arkadaşımız bilinçsizce gençliğinin verdiği deli dolu hareketlerle motosikletini sürmekte. Hepimizi üzen ama bizede yapılan yanlışların nelere mal olacağını gösteren bu üzücü kazayı tüm motosiklet camiası iyice incelemeli, düşünmeli. Bu kazadan bir ders çıkartmalı. İşte o fotolar bunu gösteriyor.

Pırıl pırıl en verimli çağında aramızdan ayrılan çok genç arkadaşlarımız var. Lütfen ama lütfen hepimiz dikkat edelim. Korumalarımız ihmal etmiyelim. İyi bir motosiklet sürücüsü olalım. Motosiklet bir kıyım aracı değil, keyif aracıdır. Bu mantıkla hareket edelim.

Görüşmek üzere.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

Motosikleti
    Ramzey QM125T-10E
    Alıntı Makine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duyduğumdan beri canım çok sıkkın. Dün yanınızda sohbet ettiğiniz arkadaşınız hastanede. Çok zor bir durum. En kısa zamanda iyileşir inşallah.

Fotoğrafları kaldırmamı isteyen arkadaşların hassasiyetini anlıyorum. Ancak sadece racing değil şu an yakınımız, tanıdığımız, her türden motosiklet kullanan arkadaşımız bilinçsizce gençliğinin verdiği deli dolu hareketlerle motosikletini sürmekte. Hepimizi üzen ama bizede yapılan yanlışların nelere mal olacağını gösteren bu üzücü kazayı tüm motosiklet camiası iyice incelemeli, düşünmeli. Bu kazadan bir ders çıkartmalı. İşte o fotolar bunu gösteriyor.

Pırıl pırıl en verimli çağında aramızdan ayrılan çok genç arkadaşlarımız var. Lütfen ama lütfen hepimiz dikkat edelim. Korumalarımız ihmal etmiyelim. İyi bir motosiklet sürücüsü olalım. Motosiklet bir kıyım aracı değil, keyif aracıdır. Bu mantıkla hareket edelim.

Görüşmek üzere.
    Makine bence haklı. Bir çoğumuz şimdi üzülüyoruz fakat kısa zaman sonra motorsiklet üzerindeyken onun bize verdiği haz'a kapılarak belki aynı şeyleri yapacağız. Dünde yazdığım gibi bir genç tam anlamıyla 26-27 senede meydana geliyor ve bir anda yok olup gitmesi yada eksik kalması çok acı bir durum.
    Kemal kardeşimizin gezi yazısını sonlandırdığı cümlede yazdığı gibi "Tedbirli olmak pişman olmaktan iyidir". Tedbirli olalım motorsikletimizi, tedbirli kullanalım.
    [B][I][U]imistanbullu "Dünyada her millet icraatına tahmmül ettiği hükümetin mes'uliyetine ortakl sayılır." K. ATATÜRK[/U][/I][/B]

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Arkadaşlar, olayı merak eden arkadaşları bilgilendirmek için yazıyorum. Amacım kimseyi rencide etmek veya üzmek değil. Dün çok samimi bir arkadaşım otoyolda kazanın hemen ardından kazaya şahit olmuş. Kemal Temsa'da çalışıyor. Dün işe giderken otobanda olay meydana geliyor. Arkadaşımız ikinci şeritte çok hızlı bir şekilde benim arkadaşın yanından geçiyor. Yaklaşık 1-2 dakika sonra arkadaşım kaza mahalline ulaşmış. İlk on dakika kadar Kemalin bilinci yerinde değilmiş sonra kendine gelmiş. Ambulans yaklaşık 20 dakikada kaza yerine ulaşmış ve hastaneye kaldırmışlar. Kaskı da kırık falan değilmiş. Üzerinde korumalı bir mont fakat altında sadece kot pantolon ve ayakkabı varmış.
    Kemal dün saat 17:00 de ameliyat sonrası uyandırma ünitesinde çıkartıldı ve servise alındı. Kendisine acil şifalar diliyoruz.

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    gercekten cok üzüldum ya arkadaşlar bırazdaha dıkkatlı kullanalım bugunlerde kaza haberleri cogaldı sezon acılmadan daha arkadaşimiza gecmiş olsun acil şifalar dılerım

kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok üzüldüm, anlayamıyorum neden bu kadar sürat.
    Gerçek olmak zordur, nerden baksan mütevazilik ister,
    Yalan olmak kolaydır vede havali,
    Olmak yada olmamak, işte bütün mesele bu değil.

strong333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha R 1
    çok geçmiş olsun arkadaşımıza olayın şoku halen bütün arkadaşların üstünde ailesine sabır diliyorum
    HER SÖZÜN DOĞRU OLMALI HER DOĞRUYU SÖYLEMEMEK LAZIM

gcc_ondr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 2006-gara ilan
    çok geçmiş olsun,Allah arkadaşımıza acil şifalar versin, dikkat edelim arkadaşlar, sürat hiç iç açıcı sonuçlar doğurmuyor, saygılar...

bir gün gelecek, gelecekte gelecek...B RH+

Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İlgi alanları
    Çok Geçmiş Olsun. Umarım en kısa zamanda iyileşir.
    Motorize07.com Antalya Team

fazer600 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    o bir kamyon vstrom 650 dl
    kemalım kardesım abım belkıde herseyımm bılıncını kaybetmems ve hala bılıncı yerınde suan da kendınde dun gece 1 unıte kan verılms ekstradan o kadar bu arada istanbullu nıcklı arkadasıma tesekkr edıorm bugun benı aradıgı olayı benden dınledıgı ve ılgılendıgı ıcın

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    arkadasımıza geçmiş olsun ALLAH korumuş daha kötüsüde olabilirdi ama bu son olmayacak genç toplumun racing hastalıgı bu konuya önem verilip racing motorların satısının yasaklanmasına veya pist dısına çıkartılmamasına kadar gitmeli yoksa biçok arkadasımızı kaybedicez trafik pist degildir bende yasadıgım bölge olan bodrumda biçok üzücü olayın haberini alıyorum ve bunların %95 ini racing motorlar olusturuyor.

Motosikleti
    Ramzey QM125T-10E
    Alıntı fazer600 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kemalım kardesım abım belkıde herseyımm bılıncını kaybetmems ve hala bılıncı yerınde suan da kendınde dun gece 1 unıte kan verılms ekstradan o kadar bu arada istanbullu nıcklı arkadasıma tesekkr edıorm bugun benı aradıgı olayı benden dınledıgı ve ılgılendıgı ıcın
    Kardeş teşekkür ne demek. Olayı dün sabah ilk duyduğum andan beri üzüntü içerisindeyim. Bir insanın durumunu sormak için illa ki onu tanıyor olmak gerekmez. Ayrıca her ne kadar seninle kemalle yüzyüze tanışıyor olmasakta makine benim 3 yıllık samimi arkadaşım okan79 ise eniştem olur ve bu insanlar kemali tanıyan ve seven insanlar. Bu arada benim kanım 0rh+ eğer lazım olursa seve seve verebilirim. Saat kaç olursa olsun hiç farketmez. Ben sana özelden mesaj atar numaralarımı veririm.
    [B][I][U]imistanbullu "Dünyada her millet icraatına tahmmül ettiği hükümetin mes'uliyetine ortakl sayılır." K. ATATÜRK[/U][/I][/B]

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)