Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
25. sayfa BirinciBirinci ... 152324252627 ... SonuncuSonuncu

Adana'da üzücü kaza!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbr 125
    azminden, moralinden, hayata bagliligindan hicbirsey kaybetmemis oldugunu gormek ne guzel..
    Tekrardan gecmis olsun.. insallah sonraki asamalarinda da saglikli ve mutlu sekilde goruruz seni.

Shakulin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    mkcelikkol ayağa kalkmana çok sevindim. Umarım şu 6. aşamaya geçmen uzun sürmez

Sağlıcakla kal

mkcelikkol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR'07
    degerli arkadaslar,

bunca zamandir beni destekleyen, iyi dileklerini ve dualarini benden esirgemeyen siz degerli arkadaslarla son durumumu paylaşmak, sizlere sonunda iyi haberler vermek istedim...

burada hep birlikte dibe vuran bir hayattan tekrar dirilişin öyküsüne tanıklık ettik. işte bu tecrubemizde belkide en onemli asamalardan birine gelmiş bulunmaktayiz. evet - ayağa kalkma safhasindayiz, bunu takiben yurume, merdiven cıkma vb'ni tekrar kazanabilme...

6 agustostan beri Ankarada' yim. Burda Erdem Polikliniginde tedavi goruyorum. Doktorum Evren bey çok ilgili ve iyi bir insan. (Evren Bey'e olan sevgimin wallahi sahip oldugu 2007 model FZ1-Fazer'la alakasi yok !!! ) Kendisininde yardımlarıyla kısa surede ayaga kalktım ve nerdeyse yurume asamasina geldim.

ve babişkomla bu fotografi cektirebildim sonunda

ilerleyen gunlerde sizlere daha da guzel fotograflar ve hatta eskiden oldugu gibi gezi anıları paylaşabilmek dileğiyle....

aa, nerdeyse unutuyordum - arkadaslar ben bir hayat arkadaşı arıyorum !!!

ammaaaaan, simdi ne dusundunuz merak ettim ?!? durun hemen kızmayin. yok efenim yok kari - kiz aramiyorum...(onlardan biz erkeklere hayir gelmez zaten)

ben, bana arkadas olacak -hayat arkadasi olacak- yanlizligimi paylasacak, beraber gulup eglenebilecegim, gezdirebilecegim, yemek ismarliyabilecegim, elimi kolumu yalicak...

eeee - cok uzattim ama ! arkadaslar ben bir kopek
    ariyorum. tercihen golden retriever. 2 en fazla 3
    aylik. kiz yada erkek fark etmez.

yardimci olabileniniz warsa cok memnun olurum...

adi'da belli

C ı B ı R

nasil ama ? bi RR i eksik

saygılar
    herkese ii gunler
    kemal
    tedbirli olmak pisman olmaktan daha iyidir

http://www.bikepics.com/members/mkcelikkol/

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Merhaba.Tam anlamıyla ayağa kalmışsın sanırım.Çok güzel, çok sevindirici bir durum.Köpek konusuna gelince, sahibinden.com'dan bir araştırmanı öneririm.Aklıma ilk orası geldi
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    kemal seni böyle hayata bağlı görmek çok güzel sabah mustafa yanımdaydı ankarada olduğunu söyledi kendine ii bak güzel kardeşimmm en kısa zamanda görüşmek üzere

kumita45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeşimm son durumunaa çokk sevindimmmm inşallah çokk dahaa iii olacaksınnn, Allah acil şifalar versinnn geçmiş olsunnn....selamlarr saygılarrr..
    asla bitmeyen aşk motosiklet aşkıdır

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Kardeşim,Gelmiş geçmiş olsun
    Allah beterinden korumuş yinede.....
    Başına gelmeyen, Senin yaşadığın acı ve ızdırabı kesinlikle anlayamaz ama tahmin edebilir.....daha önce benzer bir kaza geçirdiğim ve ölümden döndüğüm için hislerine sonderece ortak olabiliyorum.

Selamlar ve nice kazasız günlere

Özer

Motosikleti
    kanunı 150 cc
    ben gazı antep mt den ya haberı okudum umarım bır an once ıyılesır acıl sıfalar

Motosikleti
    BMW R 1100 RT
    arkadaşımıza acil şifalar diliyorum. Büyük geçmiş olsun...

imacosfx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk
    geçmiş olsun abim.. iyileşmene sevindim.. inşAllah daha iyi olursun.. takip edemedim galiba.. 6. aşamaya ne oldu merak ettim... ikiyle başlayan şeyler heralde geçmiş olsun tekrardan.. aşamalarda da başarılar..

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r "Siyah"
    Alıntı mkcelikkol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    degerli arkadaslar,

adi'da belli

C ı B ı R

kemal
    olmadı sende köpeğe CıBıRRR diye seslenirsin

tekrar motosiklet kullanmakla ilgili dediğini okuyuncada (gezi yazıları demişsin) ayrıcana sevindim yani

tekkkrar geçmiş olsn!

hayran kaldım hayata bu denli bağlılığına.. tüylerim ürperdi resmen sen harika bi adamsın.. insanın hayattaki en önemli şeyi "duruş" udur, ve sen bunu hepimize çok güzel hatırlattın ne olursa olsun kendin olmaktan vazgeçmedin yenilmedin.. her zaman gülen yüzünle devam ettin (tabi karizma da yanında ) seni tanımıyorum ilk defa gördüm bugün konuyu ama yetti bana yazdıkların. resmen kıskandım seni bu kadar güçlü olabilmeyi çok isterdim...

abi sen harika bi adamsın ya.. yok yani ötesi olay budur işte

ks89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa ybr 2005
    Allah şifa versin nolur şu büyük aletleri yavaş sürün.

Motosikleti
    virago
    Adanadan sana kucakdolusu sevgı ve selamlar ÖRNEK ADAM senı cok sevıyoruz...

ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    dostum ayağa kalkman harika 6 aşamaya bir adım daha yaklaştın bu üstün azmin için seni ayrıca kutluyorum bir an önce tamamen iğleşmen dileiğile.

merih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun 200
    makine sabah aldıgım en kötü haberlerden biri kabus gibi geldi bana şükür canı sag allah ona yardımcı olsun herzaman maddi ve manevi olarak yanındayız ona ulasacak tel varsa rica edebilirmiyiz yakınlarıda olabilir teşekkür ederim
    UZAKLARDA BİR GÜNEŞ DOGUYOR.

mkcelikkol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR'07

Olmak yada olmamak !

Olmak yada olmamak, işte bütün mesele bu. Neden böyle başladım yazıya eminim hepiniz merak ediyorsunuzdur. Bende merak ediyorum !

İçimden felsefe yapmak geldi bu yazıda beklide ondandır. Efenim Isaac Newton amcamız nasıl ki yerçekimini “küt diye kafasına elma düşünce” keşfetmişse; bende benzer şekilde birtakım düşüncelere kapılıp, birtakım kararlar alıp, birtakım duygular yaşıyorum - birtakım zamanlarda…

İşte bugün, bu yukarıda saydığım “takım yıldızlarından” kelimelerle ifade edebildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim…

Efendim, 27 yaşına gelmiş bir yetişkin olarak tekrardan yürümeyi öğrenirken ( ! ) dışarıda duran kızıl saçlı güzel ( 2007 FZ1 Fazer – kırmızı renkte efenim ) beni aldıııııı götürdü bu diyarlardan... Şöyle bir film şeridi gibi geçti motorlu yıllarım, o güzel gezilerim, bacaklarımın arasından gelen o hırçın hırlamalar, atılan mavralar vb… Artık yoktu, kalmamıştı bu güzellikler. Kaybedilmişti…Kimi çevrelerde hayali bile yasaktı, birde fiziksel yetersizlikler engel koymuştu önüme. Dağları bile aşmak mümkündü fakat bu engeller aşılamaz duruyordu. Anlaşılan bu sevda bitmişti. Öyle yada böyle. Severek yada sevmeyerek. İsteyerek yada istemeyerek. ( aslında çok kısa S.S. kanunu – anlayan anladı ) Bakmayın siz öyle gülen suratlara falan, şöyle bir düşününce gözleri doluyor insanın, elde değil. Robot değiliz elbet, bizde insanız dimi? Sadece kaybetmek değil zor olan, asıl zorluk yapamamak – yeterli olamamak, sosyal engeller vb…

Sonra bir şeyi anladım. İşte elma kafama düşüyor yavaş yavaş. İnsanoğlu hayatı boyu bir şeyleri kaybediyor, bir şeylere ulaşamıyor, bir şeyler onu kısıtlıyor. Ve maalesef, elde olmadan biz bu kaybedilenlerin boşluklarında kayboluyoruz (bazen, bazılarımız). Kimi zaman sadece bir sevgili kaybedilen, kimi zamansa – benim yaşadığım gibi birçok şey birden kaybediliyor. Efenim ağır kayıplar veriyoruz ama “kalan sağlar bizimdir” misali tekrar kalkıp yolumuza devam ediyoruz. Nasıl mı?

Birincisi ve beklide en önemlisi destekle, motivasyonla (ki burada ki pay tamamen sizlere ait). İkincisi de düşünce yapısı tabi. Kaybedilenlerin boşluğunda kaybolmak yerine bu boşlukları doldurabilecek şeyleri düşünmek. İmkan dahilinde olanlardan en iyisini elde edebilmek. Neden yok değil de – neler olabilir diye düşünmek. Kaybolmak yada kaybolmamak diyorum yani…
    Başlıyorum düşünmeye aklıma yeni fikirler geliyor; dağcılık, fotoğrafçılık, dalgıçlık, kampçılık vb. Fark ediyorum ki hepsi birbirinden güzel bir sürü imkan var. Daha da önemlisi bunları paylaşabileceğim siz değerli arkadaşlarım var. Keyfim yerine geliyor tekrardan. Buldum diyorum kendi kendime. Yüzümde tatlı bir gülümseme aynada kendime bakıyorum. Hayatın sırrını çözdüm diyorum – hem de “”the secret’i “ okumadan

İşte bütün bu anlattıklarım şöyle bir gözümün önüne geliyor aklımın ucundan geçiyor. Sonra devam ediyorum. Sağ ayak öne, önce protez topuğu yere basacak, sonra diz düz olacak, ve parmak ucu yere değerken sol diz bükülecek….

Yola devam, daha atılacak çok adım var dimdik ayakta durmak lazım.

efendim artık paralel-bar’dan kurtulmuş olmamı kutluyorum(z). Bir sonraki aşama deynekleri teker teker bırakmak. Hadi hayırlısı olsun.

Beni bunca zamandır yanlız bırakmadığınız icin tekrar tekrar teşekkür ederim.
    tedbirli olmak pisman olmaktan daha iyidir

http://www.bikepics.com/members/mkcelikkol/

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    selamlar,
    tekrardan çok geçmiş olsun...
    maşallah çok iyi geçiyo atlatma dönemlerin aman nazar değmesin,
    eğer hala ankarada isen, bizim ankaralı ekip olarak sana bi uğramak isteriz...
    kliniğin adı telini adresini alırsak sana uğramak isteriz
    tanışmış oluruz iyi olur bende adanadan birilerini görmüş olurum
    daha yeni geldim adanadan ama olsun

tekrar çok geçmiş olsun

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Öncelikle tekrar geçmiş olsun diyorum ve hayata bu kadar bağlılığına çok sevindim... Bazı insanlarsa eften püften sebeplerden küsüyorlar hayata seni TAKTİR ediyorum Sivastan Sivas kadar sevgi ve selamlar... Azmin elinden hiç bir şey kurtulamaz
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    Alıntı mkcelikkol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    degerli arkadaslar,

bunca zamandir beni destekleyen, iyi dileklerini ve dualarini benden esirgemeyen siz degerli arkadaslarla son durumumu paylaşmak, sizlere sonunda iyi haberler vermek istedim...

burada hep birlikte dibe vuran bir hayattan tekrar dirilişin öyküsüne tanıklık ettik. işte bu tecrubemizde belkide en onemli asamalardan birine gelmiş bulunmaktayiz. evet - ayağa kalkma safhasindayiz, bunu takiben yurume, merdiven cıkma vb'ni tekrar kazanabilme...

6 agustostan beri Ankarada' yim. Burda Erdem Polikliniginde tedavi goruyorum. Doktorum Evren bey çok ilgili ve iyi bir insan. (Evren Bey'e olan sevgimin wallahi sahip oldugu 2007 model FZ1-Fazer'la alakasi yok !!! ) Kendisininde yardımlarıyla kısa surede ayaga kalktım ve nerdeyse yurume asamasina geldim.

ve babişkomla bu fotografi cektirebildim sonunda

ilerleyen gunlerde sizlere daha da guzel fotograflar ve hatta eskiden oldugu gibi gezi anıları paylaşabilmek dileğiyle....

aa, nerdeyse unutuyordum - arkadaslar ben bir hayat arkadaşı arıyorum !!!

ammaaaaan, simdi ne dusundunuz merak ettim ?!? durun hemen kızmayin. yok efenim yok kari - kiz aramiyorum...(onlardan biz erkeklere hayir gelmez zaten)

ben, bana arkadas olacak -hayat arkadasi olacak- yanlizligimi paylasacak, beraber gulup eglenebilecegim, gezdirebilecegim, yemek ismarliyabilecegim, elimi kolumu yalicak...

eeee - cok uzattim ama ! arkadaslar ben bir kopek
    ariyorum. tercihen golden retriever. 2 en fazla 3
    aylik. kiz yada erkek fark etmez.

yardimci olabileniniz warsa cok memnun olurum...

adi'da belli

C ı B ı R

saygılar
    herkese ii gunler
    kemal
    gecmiş olsun kardeşim allah hepimizi kazalardan belalardan korusun istedigin cins bir kopek var ama galiba ya 6 aylık yada 8 aylık dişi kısırlaştırılmış
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

REKLAM ALANI
25. sayfa BirinciBirinci ... 152324252627 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)