Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
23. sayfa BirinciBirinci ... 132122232425 ... SonuncuSonuncu

Adana'da üzücü kaza!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    kemalciğim zor olanı başardın.seni özlüyoruz.sevgilerimle.BORA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    kemallll yine on numara duruyonn vallaha karizma süperrr sen herşeyii başarabilecek bi kişiydin tanıdığım kadarıyla ve başarıyosunnn dilerim herşey gönlünce olurrr 6. aşamaya geldiğinde beraber gaz açarızz senle

Efendiden İsmaill umarım unutmamışsındır

ennginn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    Alıntı mkcelikkol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    … ve tekrar ayaktayım.

İşte bugün atılan bu küçük adım, artık yavaş yavaş inişin tamamlandığını ve hatta yükselişe geçildiğinin bir göstergesi. Atılan bu küçük adım büyük bir gelişmenin işareti. Sizlerin müthiş desteğinin bir eseri…
    yeni bir hayata küçük adımlarla başlamak güzel

yakında güzel günlerin seninle olması dileğiyle
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL, AYNI DUYGUYU PAYLAŞANLAR ANLAŞABİLİR

motorlu avukat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSR600
    Kardeşim seni tanıyan biri olarak aramıza döneceğini biliyorduk . Sen herzaman koşulları zorlayan , pes etmeyen , savaşan , güveniyle peşinden onlarca insanı sürükleyen kahraman bir liderdin . Sen her zaman kalbine göre yaşadın ve kurt gibi kaplan gibi bir kalple doğdun . Kalktın ve savaştın bu mücadeleden zaferle çıkan sensin kardeşim . Ruhunda kaynayan özgürlük ateşi seni kısa zamanda aramıza döndürdü . Ben şimdi yeniden binlerce kilometre yapacağımız günlerin özlemini duyuyorum . Yıldızlar , yağmurlar , nehirler , yırtıcı kuşlar ve hayvanlar Seni bekliyor kardeşim . Rüzgaraların ve yolların bizi beklediğini biliyorsun , daha fet edeceğimiz çok kale var .... Sabah uyandığında pencerede beliren uğultu var ya işte o kardeşlerinin sesi , motorcu kardeşlerin seni bekliyor , daha fazla bekletme onları.....
    Hiçbir şey göründüğü gibi değildir ; ama algılanan ne ise gerçek de odur ? Ben köpeklere gem vurdum ;onlar at zannettiler kendilerini ; ama köpekler suyundan içti diye denizler kirlenmez, it eniği it olur , kargalar içinde kartal ; çakallar içinde aslan huzursuz olur

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı mkcelikkol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    … ve tekrar ayaktayım.

Gerçi bir manga adam yardımıyla bu fotoğrafı çektirmiş olsam da yine de bilmem kaç gün sonra sol ayağım üzerinde durabilmek çok güzeldi…

Hepimiz, kimi zamanlar aldığımız hatalı kararların sonuçlarına bir şekilde katlanma mecburiyeti içerisindeyiz. Kimi zaman bir şirketi zarar ettirir bu kararlar kimi zaman ise, benim durumum gibi, kendimizi ve birçok başka insanı üzen olaylara sebebiyet verir. Ama şu bir gerçektir, ne zarar eden bir şirket nede bendeniz için yaşam sona ermiş değildir. Son nefesimizi verene kadar hayat devam ediyor. Her zaman inişler ve çıkışlar var hayatta (evet biliyorum hep y=2x olsun istiyoruz hayat – ama maalesef y=cos(x) tir hayat).

İşte bugün atılan bu küçük adım, artık yavaş yavaş inişin tamamlandığını ve hatta yükselişe geçildiğinin bir göstergesi. Atılan bu küçük adım büyük bir gelişmenin işareti. Sizlerin müthiş desteğinin bir eseri…

Zor günlerin geri de kaldığı, her yeni günün bir öncekinden daha iyi olduğu bu günler hızla geçiyor. Ameliyat yaralarımın iyileşmesi ve eski gücümü tekrar kazanmak için yapılan çalışmaların ardından 6 Ağustos’ da Ankara’ ya protez imalatı için gidip bir sonraki fotoğrafta iki ayağım yerde poz verecem sizlere.

Sizlere bunca zamandır esirgemediğiniz desteğiniz için teşekkür ediyor ve sizlerden bir ricada bulunmak istiyorum – yanlış olduğunu bildiğimiz olayların başımıza getireceği zararların gerçekleşme ihtimalinin sıfırdan büyük olduğunu unutmayarak ve bunları ciddiye alarak atalım adımlarımızı.

Saygılar
    M.Kemal

yanaklarından öperim...zor olanı başardın...Allaha emanetsin...unutmaki biz seni uzaktada olsak sevdik dua ettik...Allah seni bize sevdiklerine bağışladı...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    tvs apache
    ..istanbuldan toprağım mustafa ya acil şifalar diliyorum acısını taa buradan hissettim inanın çok üzgünüm
    ....paranoyak olman takip edilmediğin anlamına gelmez:cherry:...

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Çok şükür seninde dediğin gibi yükselişe geçtin. Seni mutlu görmek hepimizi mutlu ediyor. En kısa sürede sağlığına kavuşmanı diliyorum.

Görüşmek üzere.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Çoğu gitmiş azı kalmış, bunu başaracağına inandığım gibi gerisinin geleceğine de inanıyorum.. Her zaman yüzünde ki gülümsemeyle hayata sıkı sıkı tutunman dileği ile.. Seni seviyoruz, sağlığına kavuşmanı diliyoruz..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    seni ne kadar tanımasakta mt den takıp edıyorduk inan seni böyle görünce cok sevindim yaşam azmın galıp cıkmiş anlaşilan hayat mucadelende yanında oldumuzu bilmeni isteriz kendine iyi bak

Gaziantep den sevgilerle......
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    kardeşimize geçmiş olsun diyorum.inşaallah daha çabuk iğleşip tekrar aramıza döner...
    facebook(Fazer Tutkunları)

ne güzel ne güzel :)

işte sen busun ne mutlu sana ve sevdiklerine , harikasın yaa ,ne diyebilirm ki en kısa zamanda görüşmek üzere ...
    ASK KIRINTISIYLA DOYMAKTANSA,TEK BASIMA AC KALIRIM BU HAYATTA... :pr:

Yüzündeki gülücükten birçok zorluğun altından kalkacak kadar güçlü biri olduğun anlaşılıyor.Geçmiş olsun

teksavasci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym GTS 250 simsiyahh
    büyük gecmiş olsun aramıza hosgeldin kemal...
    ^^^ hic bir motorcunun acelesi olamaz...! ^^^
    olcay [COLOR="Red"]sym GTS250[/COLOR]
    [COLOR="Lime"]PY 889[/COLOR]

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kemal kardeşim azminle hepimize örnek oldun. Allah seni mesut etsin. Yeniden geçmiş olsun
    ==============================
    ==============================

babaeskili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2008 Gri
    Yazıyı yeni gördüm ve baştan sona kadar ara ara okuyabildim.

Sonuç:ölüm dışında hiçbir şey sandğımız kadar kötü değildir.Azimli insan zamanla herşeyin üstesinden gelmesini bilir...

Kemal abi,Allah seni sevenlerinle bağışlamış bundan sonra da herşey daha iyi olacak inşallah

Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    Geçmiş olsun. Sen iyimser açıdan yaklaşmışsın ve büyük bir kazadan kurtulan birisi olduğunun farkındasın. Arkadaşların da belirttiği gibi yüzündeki gülümseme güçlü ve iyimser biri olduğunu gösteriyor. Hep böyle devam etmeni dilerim..

msoysarac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    heeyt bee abimize bakın.. Kalkmış Aslanlar gibi.. Vallahi cok mutlu oldum.yüzündeki o güzel ifadeyi görmek ne güzel kemal abi.. İnşallah kısa zamanda 2 ayak üzerinde.. daha da dimdik seni görmek dileğiyle.. Bu güzel olayı FIRTINA ÖNCESİ SESSİZLİK olarak da nitelendiriyorum.. Kendine cok ii bak abi..
    [B][COLOR="DarkRed"]Tecrübeler en iyi öğretmenlerdir. Yalnız masrafları biraz çoktur.[/COLOR][/B] :) :)

editttt: saçma oldu.. .

Rain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

neden

geçmiş olsun. geçmiş olsun.
    Cikolota disLeriMizi.. Hayat DusleRimizi curutuyoR...

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Başlığı ilk okuduğumda birgün böyle mesajlar atabilir ummuştum.Şimdi görünce çok sevindim.Tanışmasakta ,her zaman söyleyemesekte gönlümüz seninle

REKLAM ALANI
23. sayfa BirinciBirinci ... 132122232425 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)