Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Motosikletimin üstünde BIÇAKLANDIM!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    çok geçmiş olsun arkadaşım
    her ne kadar ümidim az olsada umarım o tarih öncesi ucubeler gereken cezayı görürler
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2006 honda activa
    çok geçmiş olsun.

blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    Geçmiş olsun dostum!!
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    geçmiş olsun arkadaşım.Bursa'dan selamlar.

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    geçmiş olsn...

CBR 600F Honda,

yeşil96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125ZN mondial
    çok geçmiş olsun. allah korumuş.
    her zaman doğruyu söyle,ne dediğini hatırlamak zorunda kalmazsın!!!

ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    çok çok geçmiş olsun
    [B]TÜRK MİLLETİ PARAYA BENZER İÇİNDE [COLOR="DarkOrange"]ATATÜRK [/COLOR]YOKSA SAHTEDİR:cat:[/B]

SpeedyBoys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000rr mobylette bionik...
    çok çok geçmiş olsun abi...ALLAH hepsinin cezasını elbet verir...

entellektüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Zat 150 Yakında Yamaha 1200 cc Chopper
    Geçmiş olsun arkadaşım... Maalesef büyük şehirlerde yuvalanan şehir eşkiyaları insanların canlarını yakmaya devam ediyor... Bunun nedeni cehalettir. Bir şey diyemiyorum... Politikacılar utansın... Cennet gibi ülkeyi cehenneme çevirenler ve yaşanmaz hale sokanlar, oy kaygısı ile şehirlere göçü körükleyerek metropollerin ekonomik ve yaşamsal alt yapılarını savsaklayan, Televizyonlarda Deli Yürek versiyonu dizilere şakşak yapanların, Televizyonları dedikodu kazanına çeviren bilmem kimin tangası, bilmem kimin bilmem neyini teşhir eden ahlaksızlığı fişekleyen ve bu soysuzlukları seyredenlerdir. Bu nedenle bana dokunmayan yılan bin yaşasın diyenleri bir gün kayırdıkları yılan sokacaktır elbet ama o zaman iş işten geçecek. Motorları sıkıştırıp, kaza yapmalarına neden olan trafik eşkiyalarıda var tabii ki...Tekrar geçmiş olsun
    [B][I][COLOR="Red"]Yanlışlarıyla Mutlu olanları, Doğrularınızla Rahatsız etmeyiniz...[/COLOR][/I][/B]

Hakan02 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Çok büyük geçmiş olsun İnşallah tez vakitte iyleşir ve tez vakitte suçlular cezasını bulur.
    A ROSE İS FOR A DAY BUT MY. LOVE TO YOU İS FOREVER!

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşım çok geçmiş olsun malesef benim doğup büyüdüğüm yerde gerçekleşmiş inan çok üzüldüm.Artık etraf bunlar gibi yeni yetme kopuklarla dolu umarım cezalarını çekerler bunların toplum içerisinde bulunmamaları gerekiyor çünkü mikrop saçıyorlar çevreden görüpte uzaklaşıp giden görmezden gelenler varya işte onlar bu şekilde tepkisiz kalıp isim vermedikleri için bunların yanına kar kalıyor unutulmamalı sende çok güzel ifade etmişsin yarın aynı şekilde onlarda bu etik olmayan kanunsuzlukla karşılaşabileceklerdir tekrar çok geçmiş olsun...

lata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as125t
    büyük geçmiş olsun!!
    as125t

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sargonnas adlı üyeden alıntı
    Motordaki ikinci insan konuşuyor...
    Arkadaşın arkasında ben vardım arkadaşlar,
    Ben motordan inmeseydim çocuk ikimizide bıçaklamış olacaktı.(inme amacımda herif bize vurursa motordan düşmeyelim herifi sallıyayımda işine gitsin demiştim)
    Motordan indiğimde Mehmet le çocuk arasına girince bıçağı salladığında kolu yetmediği için bıçağı sokamadı(yani soktu 3cm girdi sırtından). Sol dirseğimde çocuğun dirseği vardı ve elindeki bıçakla beni istese boğazımı keserek öldürebilirdi yada kolumu komple yarabilirdi.
    Yazık arkadaşlar arkadaşımın sırtından bıçaklandığınamı bakayım motoru kenarı çekmeyimi düşüneyim heriflerin peşinden mi koşayım ne yapacağımı bilemedim. Allahtan migros arabası bizi hastaneye götürdü.
    Herkese ders olsun deynekçi yada gözünüz tutmayan insanlara sakın ağzınızı açmayın he deyin geçin arkadaşlar. Gözleri hiç birşey görmüyo malesef...
    Sanada çok geçmiş olsun arkadaşım ayrıca kanunen yasak olduğu halde bu şahısların ellerini kollarını sallayarak bu işi yapabiliyor olmaları ilginç bir nokta...

arabaci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Balıkesir gazi net adnan menderes...
    kardeşim çok geçmiş olsun başına gelenler çok üzücü ve hepimize olabilecek şeyler.
    bu keneleri toplumda barındırmamız ne tuhaf değilmi...
    G@Zİ net balıkesir

Liberte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS MÜ

Gecmis olsun Kardesim

Bu serefsizlerin yüzünden cennet vatanimda yasamayi inaninki göze alamiyorum. Adalet kavraminin bu kadar laskalasdigi bir ülkede yasamak gercekden zor. Ordaki insanlarin hic bir sekilde yardimci olmamalari ise daha da vahim.

Yeniden gecmis olmus, esasinda BBRR ( Ya bu ne anlama geliyor??) abiminizin dedigi gibi ciddi bir dayanisma gösterip ile oraya Motosikleterle gidip, parkedip o P..c leri beklemek lazim, ne yazikki hepimizin basina gelebilecek bir olay.

Buna benzer Olay benim basima Istanbulda gelmisti ama yanimdaki arkadasin gazeteci olmasi ve ilerde bekleyen ekip le konusmamiz sayesinde cözülmüstü. Bu güne kadar orada ekiplerin ne icin bekledigini anlamadim, gözerlerinin önünde deynekciler cirit atiyordu. Nasil bir ülke haline geldikki, devletin yoluna harac kesiyorlar vede devlet buna mani olmuyor. Deli Dumrul'u ben gecmiste kalmis zannediyordum ama degilmis!!! Tümünün Allah belasini versin.

Bence güzel bir E-Mail hazirlayip hep birlikte Izmir emniyet müdür ve valisine yollamamiz lazim, hatta ayni yaziyi fax olarakda yollamakta fayda var. Bu arada haber ajanslarina da bildirilirse en azindan bir baski olusabilir ve o Se.... ordan en azinda bir kac ayligina uzaklastirirlar.
    [B]Dünya Delikanli olsaydi, yuvarlak olmazdi[/B]

erkan1979 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    geçmiş olsun kardeş,verilmiş sadakan varmış allah beterinden korusun,suçlulara hiç bişey olmaz bu memlekette en fazla 1-2 ay sonra yine aynı olaylara karışırlar.bizim yasalarımız şuçtan caydırıcı değil sanki teşvik edici konumda bir an önce yasaların değişmeleri gerekiyor, ama nafile gibi görüküyor, sen bi fakire sadaka ver en iyisi tekrar geçmiş olsun....

okanogur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Supershadow 250 cc
    çok geçmiş olsun arakadaşım. valla yazdıkların güzümde canlandı. abi bu adam hahis yatsa neolacakki adı namı dahada büyüyecek. onun gibileri öldürmek en iyisi. kusuruma bakmayın böyle tipleri insandan saymıyorum.

Aceofspades - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Softail
    Arkadaşım çok geçmiş olsun. İnan yaşadıklarını okuyunca kan beynime sıçradı. Maalesef sokaklarımız bunlar gibi babası belli olmayan çapulcularla dolu. Zamanla hepsi yaşadığımız şehirlerin bir köşebaşını tutup memleketi haraca bağladılar. Tinercisi,değnekçisi,gaspçısı bunları maşa olarak kullanan mafyası. bunlar yüzünden insanlarımız kendi mahallelerinde sokaklarında yürüyemez oldu. Ben istiklal caddesinide yürürken,bankadan para çekerken,aracımı parkederken devamlı sağımı solumu bu çapulculardan kollamaktan yoruldum.
    Maalesef kanunlar bunlarla başa çıkamıyor ab uyum yasaları vs. polis yakalıyor ertesi gün serbestler. Dün kapkaç yapıp serbest bırakılan serseri bu işlerin ne kodar kolay olduğunu ve cezasız kaldığını görünce bugün üç kuruş için arkadaşımızı bıçaklıyor. Bazılarınız yanlış bulacak belki ama ben bu parazitlerin tamamen temizlenmesinden başka bir çözüm göremiyorum, kanunların yetersiz kaldığı yerde sonunda sivil halk örgütlenerek üzerine düşeni yapacaktır yakında sokaklarda tinerci,gaspçı öldüren gruplarla ilgili hikayeler duyarsak hiç şaşırmayalım.
    Tekrar geçmiş olsun arkadaşım.

Forumdan Uzaklaştırıldı The jackal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni windy
    Alıntı tyler_durden adlı üyeden alıntı
    geçmiş olsun kardeş ya. işte toplumun hali bu. tabi olay bana o kadar da garip gelmedi, adanalıyım
    o nedemek adanalıyım bende aynı şeyi yapıyorum demekmi oluyor

ozturk_sertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    geçmiş olsun...
    SERTAC OZTURK
    BMW F 650 GS/2006 *B Rh (+)*

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler