Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Motosikletimin üstünde BIÇAKLANDIM!

Motovento
    REKLAM ALANI
    babyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125cc
    çok geçmiş olsun abi.Bıktık bu tinercilerden ulan yolunda giden adamdan ne istiyosun!!!!!!!!!!
    [B]Atam Cumhuriyeti Sen kurdun, Onu biz koruyacağız!!! [/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dex_cooler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok geçmiş olsun, hayret birşey ya. Yasaların böyle yetersiz olması, eğitimsiz cahil kişilerin üst seviyelerde olması güzelim vatanımızı nerelere götürecek daha merak ediyorum. Geçmiş olsun dostum

yucika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26 "56 model
    Kardeşim büyük geçmiş olsun. Devlet 10 dakika yol kenarına parketseniz hemen tepenize biner ama kronik suçluları önlemek içinde birşey yapmaz. Maalesef otopark mafyası diye birşey var memlekette herkes bundan şikayetçi devlet dışında.

fatih001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çelik tiger 150
    kardeş geçmiş olsun, verilmiş sadakan varmış veya vereceğin var
    inanamaıyorum böle bişeye ya ama malesef türkiye nin ahlaki çöküşünün misali bu yaşadığın şey.
    bunlar kalabalık tır yani orda misilleme yapsaydınız arkadan on adam daha gelirdi buna eminim

sanki teksas olmuş memleket yaa
    ha bide bu suçlular bi kaç gün yattıktan sonra tekrar çıkacaklardır adım gibi eminim
    hz ömer demiş ya adalet mülkün temelidir diye adaletin olmadığı yerde suçlular palazlanır
    rüzgarın sesi

omer63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Oğlumun R_R 250
    abicim çok çok geçmiş olsun bu insanlık nereye gidiyoooo!!!!!!

Alıntı skyrider adlı üyeden alıntı
    kardesım cok gecmıs olsun yapılacak bırsey kalmamıs sanırım ama bılıosun kı ne lazımsa yanındayız sadece sunu unutmakı mezeyı soguk yersen daha lezzetlı olur,sıcak yersen agzın yana onun ıcın bıras dolapda dursun derım be sonrası kolay hadı allaha emanet ol!!!

kardeşim çok geçmiş olsun.

yukarıda verilen mesaj alınmıştır.

nolimit4444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 100KH (44_FF_432)
    abi cok gecmiş olsun
    HayAT Bir Film BiZim İçİN OynUYOR...

goya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VARADERO XL 1000V /
    allahım bu tip kişilerin şerrinden korusun herkezi büyük geçmiş olsun kardeşim.
    UKİTA SAMATO KAMASA MAKONİ

chkaralama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun zs 150-19
    büyük geçmiş olsun arkadaşım... ama izmirin böyle olayları meşhur zaten ...silah taşıma ruhsatı şart oldu artık ama almak çok zor
    ...........KARAALİ.........كاراالط

Mili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok büyük geçmiş olsun arkadaş gerçekten büyük bir olay atlatmışsın iyiki daha fecisi başına gelmemiş. Yalnız tavsiyem adamlardan şikayetçi olduktan sonra haklarında tutuklama kararı çıkar ve kısa bir süre sonra yeniden dışarı çıkarlar. Ama dikkat et böyle insanlar intikam duygularıyla yaşarlar. Allah daha büyüğünden saklasın.

Toplum olarak itilmeye, kakılmaya ne kadar alışık ve ne kadar sessiz kalmışısız ki oradaki insanlar isim vermeye ve buranın otoparkçıları demeye ne çekinmişler. İşte bu suskunluk yüzünden tepemize binmeye çalışıyorlar ya.
    Haksızlığın olduğu yerde kesinlikle susmayın arkadaşlar. Bugün bize yarın başkasına... Başkaları kendi haklarını korumuyorsa siz başkalarına önderlik edin ki başkalarıda sizden örnek alıp kendi haklarını ve başkalarının haklarını korumayı bilsinler.

Tekrar geçmiş olsun arkadaşım.
    Ben rehnedilmiş yelkovan gibi... hani akrep'i seven ama yüreği takvim yokuşlarında...

muvattali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    Canının yandığına mı üzülelim, yoksa toplumun bu kadar vurdumduymaz, pısırık, aman bana bulaşmasıncı zihniyetine mi? Aslında ikincisidir bu tip insanları içimizde asalak gibi büyütüp cesaretlendiren. Bünyemizdeki paraziti çekip atmaktan korkar olduk azıcık canımız yanacak diye. Birkaç yıl önce bir gece rüyamda tinerci tarafından bıçaklandığımı gördüm, ertesi gün bir tinerci tarafından bıçaklanmakla tehdit edildim. Boy'un dediği pisikopatlar ordusu çoğaldıkça çember de daraldıkça daralıyor. Metropolde yaşayıp ailesinden bir fertin saldırıya uğramadığı kaç kişi kaldı aramızda? Eşim ve annem bir yıl arayla kapkaççıların saldırına uğradı, eşim ve kızımı yerde sürüklediler ve hepsi derin psikolojik travmalarla yaşamaya alıştırıldılar bu toplumda. Öyle bir toplum haline geldik ki, bilinçaltı ile gerçek birbirine karışır oldu. Korkuları içimizde büyüttükçe tepkisizleşiyoruz, gerçekle yüzleştiğimiz anda ise görmezden gelip sıvışmayı tercih ediyoruz. Bizler bunu haketmiyoruz, bugün arkadaşımızın başına gelenler yarın herhangi birimizin başına gelebilir. Evet, ille cengaver olalım demiyorum, ama en azından duyarlı olabiliriz, yapabileceğimiz o kadar çok şey var ki en azından birini yapabiliriz.

Kardeşim çok geçmiş olsun, VE DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN (Bu arada, aynı gün doğmuşuz seninle )
    İnnova 125, nx4 falcon, xt660r, CBF 600s diyerek devam ediyor hayat

yageo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR
    geçmiş olsun.verilmiş sadakan varmışki daha kötüsü olmamış.

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    çok büyük geçmiş olsun... acil şifalar diliyorum...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

rüzgarınoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly 250(Küçük Canavar)
    kardeşim çok çok geçmiş olsun ama bu olaylar artık bizimde sabrımızı taşırma noktasına geldi o adamları bi temiz sopalamak gerekiyor ama kanunlar varken bize iş düşmüyor kanunlarda AB uyumu çerçevesinde yaptırımlarını yitiriyolar ve bu topluma bu yasalar çok ucuz geliyor ve bizler gibi iyi niyetli insanların canı yanıyor ekonomik sıkıntısı olan insanların bir çoğu bi adam öldürüp hapse gireyim orda karnımı doyururumun peşinde olduğundan hepimiz sıkıntıdayız herkesi dikkatli olması konusunda uyarıyorum bırakın bulaşmayın yok yere canınızdan olmayın allah korumuş seni daha iki gün önce bostanlı sahilde görüşmüştük keşke bu olayı hiç yaşamamış olsaydın tekrar geçmiş olsun sevgilerimle
    Kazasız Belasız Sürüşler Sevgiler... Hayat Bir Mücadeledir
    Motosiklet Kullanmak Bir Mücadeledir O halde Motosiklet Kullanmak Hayattır

Rölanti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GN 250
    çok geçmiş olsun şaşılacak olay
    [FONT="Tahoma"]HAYK[/FONT]

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Çok üzüldüm gerçekten.Geçmiş olsun.

MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Dostum çok geçmiş olsun.İnşallah cezalarını fazlası ile çekerler.
    Saygılarımla...

ALTAN MOTOR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN 650
    abicim yuh diyorum başka bişey demiyorum...

geçmiş olsun acil şifalar....

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Geçmiş olsun. Allah cezalarını fazlasıyla hem bu dünyada hemde öteki dünyada versin. Islah olurlarsa ıslah etsin.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

motoman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL650V Transalp
    Valla pes artık yani. Söylenebilecek hiçbişi yok Geçmiş olsun ucuz kurtarmışsın
    GÖZLERDE YAŞ YOKSA RUH GÖKKUŞAĞINA SAHİP OLAMAZ

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler