Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ehliyeti almama 2 gun kala polisten kaçarken Düştüm

Motovento
    REKLAM ALANI
    bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçen hafta cumartesi sezonlukçalıştığım yer olan alanyada race motorsiklet kiraladım 7 yıldır motora binmemiştim pazar akşamı ehliyeti alacagım yer olan memleketim ESKISEHIRE giderek ehliyetimi alacaktım

Cumartesi oglen üstü motorumnla keyif yapıyordum oda ne kavşagın karşısında motorize polis bir motorluyu durdurmuş ödiyecegim cezadan çok motoru ehliyetimi yakın zamanda alacak olmamın güveniyle motoru bana veren rentacar sahibi arkadas aklıma geldi ve işikın kırmızıya donuyor olmanın ve polisin karşımda olmasının stressi ile hemen kavşakdan saga dondum donuşde sorun olmadı ama heyecanla gaza fazla yuklenmem nedeni ile kalrırıma oradanda yere çakıldım biraz kanama kesilme haricinde birsey yok motordada küçük hasarla oldu

SONUÇ arkadaslar ehliyeti alana kadar bekleyin ne zaman ne olacagı belli olmuyor bu arada kask takmayı sevmedigim icin kullanmıyordum ama düşünce yusuf yusufff oldum bundan sonra kaskın içinde alanya sıcagında mayışsamda takacağım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motodevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Momo
    hem gecmıs hemde ders olsun

Saol ehliyet konusunda artık sıkıntı cekmiyecegim ama KASK benim için iyi ders oldu tereddut yaşıyordum takıp takmamak konusunda

kanunisultan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KaNuNi PoPcOrN & YaMaHa YbR
    abi geçmiş olsun acele giden ecele gider aman dikkat ama bişi kafma takıldı kaza yapınca sesden fln polis gormedimi yada duymadımı bide durumu nasıl toparladın yanı kalkıp hemen motora binmeseydın acısı sonra çıkar...merak ettımden sadece

Öncelikle sagol motorize26dan nöbetçi sen kaldın galiba .D Polisin haberi olmadı ilerdeydi fakat malesef kalkamadım en buyuk sorun dizimde su anda zaten çalışmam gerekiyordu eskisehirden geleli2 gun oldu ve ben halen 5gun istiratliyim dizim halen bastıkça acıyor ama onun dışında kesikler ve çizikler geçti o anda tam olarak ne yaptım diye sorarsan düştüğüm yerde kuaför arkadaşımın dükkanı vardı sagolsun ilgilendi ve sağlık merkezine götürdü ilk müdahele yapıldı dizime yuklenmememi söylediler bir süre grenajda çizikler var antalyaya giderek onlarıda halledeceğim

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    geçmiş olsun..emanet malın canı azdırr.. unutmayın...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Bir musibet bin nasihatten evladır.

Motosikleti
    ewet abicim ya bylece geçmiş olsun racınglere gerçekten çoook tecrübe gerekiyor keşke okadar panik yapmasaydın bende geçen bı çukura girdim çıktım tam çukurdan çıktım asfalt parçasına çarpdım kontrolü kaybedim sağa yatırdım korumalı eldicen kask fln varda allahdan bısı olmadı elven yırtıldı oda olmasaydı yüzülücekti baya elim ama benımde sonradan acısı çıktı sağ kalçam ağrıdı çok düşerken kendimi çok kaskmışım heralde ama her düşüşde insan bi tecrübe ediniyorTEKRAR GEÇMİŞ OLSUN ABİ

"Çok sağolun arkadaşlar

Alıntı kanunisultan adlı üyeden alıntı
    asfalt parçasına çarpdım kontrolü kaybedim sağa yatırdım korumalı eldicen kask fln varda allahdan bısı olmadı elven yırtıldı oda olmasaydı yüzülücekti baya elim ama benımde sonradan acısı çıktı sağ kalçam ağrıdı çok düşerken kendimi çok kaskmışım
    dikkat et kendine sonbaharda esk e donunce çok gezecez senle nasılsa sen gelince o hafta motorize26 dan 1 yada 2 motor oluyor bizbize gezeriz

Motosikleti
    yok abi ben senin karizmanı sarmıyımşimdi 1000rr ın yanında popcorn olmaz ama sen merak etme eminm yazın sayımız dahada çoğalacak bu arada bir sürü abim katıldı motorize26 ya gitdikçe çoğalıyoruz abim internetle pek alakası olmayan bir sürü motor tutkunu potansiyelimiz var eskieşhirde yawaş yawaş çoalıyoruz eminim MOTORİZE26 hakkettiği mevkilere ulaşacak ve bundanda ben çok ama çok grur duyacağım bora abi sen nerdesin şu an alanyadamı eskişehirdemi...

şu an alanyadayım bir kaç gece istirahatli oldugum için çalışmayacağım sabah 5 e kadar ayakda kalmaya alışık oldugum için uykumda gelmiyor sitede konuları okuyorum bu arada esk e nazıl bir motorla donecegimi bende bilmiyorum en başdan beri chopper cruiser düşünüyordum bakacağım artık bu motoruda 2 aylığına kiraladım motoru tanıyınca tam olarak bir ara eske gelmeyi düşünüyorum bununla bu arada motorize26 nin daha da buyuyeceginden bende eminim eskisehirde muhteşem motor potansiyeli var ben yokken unutmayın adımı anın yeter

Motosikleti
    sen hiç merak etme abi anarız adını...
    fakat bana sorarsan eskişehire 1000rr la dönme derim abi hem sende rahatsız olursun chopper cruiser iyi bi tercih....

bakacagız artık 1 aylık parasını peşin ödedim opsiyonlu olarak sonraki 1 ayıda kiralıyabilirim o malum cinlileride kullandım burada fakat begenmedim zaten çoguda altımda kayboldu zaten cinlilerle gelsem oraya herhalde 1 hafta filan surer yolculuk
    az once bir konu okuyordum izmirde bir arkadas kaza yapmış ve artçısıyla beraber kendiside hayatını kaybetmiş buradada tek teker arif kaza yaptı diyorlar ortalıkda yok diger bir arkadasda kazxa yapmış bacagı kırık alçıda bu race lerden korkmaya başladım bu aralar bilenler bilir alanya-mahmetlar arası dumduz bir yol deniz kenarından gunde 5-10 kjez gidip geliyorum motora iyice alışmaya çalışıyorum

poseidon_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mt 125
    geçmiş olsun dostum buda sana ders olsun kasksız motor kullanma
    0 rh(+) Rüzgarın hissetmek ve iki teker üzerinde olmak kadar keyifli ne var şu hayatta

free_eagles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    geçmiş olsun...
    B rh +(pozitif)

koray_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun..harbi ders oldu sana ve bizede..

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    abi aynı olay bende arabayla oldu ama bende ehliyet yoktu

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    geçmiş olsun

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    geçmiş olsun ; iyi ve güzel ders olmuş

kasktan daha sert zannedilen kafa çatadanak ikiye ayrılıverir mazallah aman mutlaka takın ve takmayanları elden geldikçe uyaralım.
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler