Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Fake diyen arkadaslar buyrun BMW S 1000 RR kusura bakmayin ikinci kez ekliyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    bigün hp4 falan alsam size söylemem gizli saklı binerim yemin ederim :D
    wing41 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bilginozi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumdaki arkadaşların %95 i ya hiç motosikleti olmayan veya çin malı yada 125cc motosiklet kullanıcısı, aslında yüksek cc kullanıcılarına ayrı bir bölüm yapıp yüksek cc kullanmamış kişilerle hiç münakaşaya girmiyceksin kendi aralarında dertleşşinler..
    AHAHAHAHAHAA

600rr ile başlama lüksüne sahip olman (cesaret demiyorum LÜKS) maddi imkanları ve MANTIĞI çerçevesinde küçük cc ile başlayan adamlara sizle de muhattap olunmuyor deme hakkını vermez. Burası forum çin malı olan da yazar 50cc'si olan da mopedi olan da.

Sizin gibi görgüsüzler de böyle malını afişe edip kendini kanıtlamaya çalışsın, kendini tatmin etsin. Bravo
    halilom, Ertugyigit ve wing41 bunu beğendiler.

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Mobileti olan malını afişe edince bişe yok. Herifin teki s1000 alıp heycanla foruma yazınca auuvv ne auuv? Ne kadar ezik aşşağılık psikolojisinde ni milletsiniz ya?
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mobileti olan malını afişe edince bişe yok. Herifin teki s1000 alıp nla foruma yazınca auuvv ne auuv? Ne kadar ezik aşşağılık psikolojisinde ni milletsiniz ya?
    Birader benim yazdıklarıma mi ilk sayfalardaki yorumlara ithafen mi yazdım bilmiyorum ama asıl ezik psikijosinde olan adam bence "küçük ccler kendi grubunda takilsin " diyen adamdır. Bu forumda r1 alıp konu açan adam da oldu, senin dediğin gibi mobiletine tup takip konu açan da. Hepsine girip hayırlı olsun dedik.

Motor ccsine göre adamliginin artacağını sanan adam aşağılıktir. Büyük pipi ve jip olayı var bildin mi ?
    halilom bunu beğendi.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    satıp evi bi h2 alıcam forumdan kimsenin yuzune bakmıycam ya pis fakirlerrr

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birader benim yazdıklarıma mi ilk sayfalardaki yorumlara ithafen mi yazdım bilmiyorum ama asıl ezik psikijosinde olan adam bence "küçük ccler kendi grubunda takilsin " diyen adamdır. Bu forumda r1 alıp konu açan adam da oldu, senin dediğin gibi mobiletine tup takip konu açan da. Hepsine girip hayırlı olsun dedik.

Motor ccsine göre adamliginin artacağını sanan adam aşağılıktir. Büyük pipi ve jip olayı var bildin mi ?
    Bilader seninki de dahil hepsine söyledim. Konuyu baştan ve önceki başlığından itibaren okursan eğer anlarsın ne demek istediğimi. Bi süre sonra insan sktir çekiyor haliyle. Kusura balma ama adam o bahsettiğin r1 alan ya da mobilete tüp takan adam gibi başlık açtı milletin cevaplar aynen şöyle; yalan,troll, fake, alamaz, madem aldın inandır, foto at, bu fotoyu beğenmedik başka at, hayırlı olsun diyen yok ha.. Tek tük. Çok mu matah birey bu bmw? Niye önüne gelen çamur atıyor? 100bin lira çok para mı allahınızı severseniz ya? Yapılan muamele yalancı muamelesi iken adam ters konuşunca kötü oldu bu sefer de, kusura bakma ama ben x motoru alcam bana yalancı muamelesi yapacaklar bi de takla at, amuda kalk falan dicekler ben de alayına söver giderim. Adam bmw aldı diye ne bu kıskançlık çekememezlik karaktersizlik? Ayıp be ayıp. Hayırlı olsun deyin geçin. Adam bu muamele yüxünden foruma girmiyor artık, bak işte fake çıktı diyolar. hadi gerçekten fake olda bile fake olduğunu bulunca madalya mo takıyorlar? Salak salak işler yapıyorlar kıskançlık çekememezlik kem göz... Hadi selametle
    Maslak bunu beğendi.
    Yiğit Can

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    paranla rezil olmak bu olsa gerek.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    FAKE !!!

şaka şaka hayırlı olsun .

konoha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu konuyu çok sevdim banada fake gibi geliyor=)

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    fake ulan fake daha hala ne diretiyorsunuz böyle konu ve başlıkmı olurmuş

""Fake diyen arkadaslar buyrun BMW S 1000 RR kusura bakmayin ikinci kez ekliyorum""

Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    F
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kişisel algılama hocam onca yazılan "kanıtla bize" saçmalığına istinaden yazdım:
    S1000 kullanıcısı olsam size inandırmak için türlü maymunluklara girmem sizler kadar kıskanç insanların arasında olacağıma alayınıza söver bi daha da bu foruma girmem. Adam mütevazi davranmış siz yok amuda kalk yok takla at diyosunuz. :D adam haklı olarak bi daha foruma gelmeyince fake diyosunuz. Cem yılmazın uçak almış muhabbeti gibi. Aldıysa komik değil çünkü. "Feyktir ya, gerçekse güzel değil çünkü kesin fake fake olmalı" dimi. Siz ssçiler burnu havada insanlar olduğunuz için s1000 sürücüsü sizin için ağa paşa burda aynı seviyede ne işi var paikolojisi. Biraz kurtulun şu egolarınızdan. Yazık be böyle aşağılık kompleksli adamlar olmanız çok üzücü. Kurunun yanında yaş da yanıyor artık arada çok mütevazi ve saygıdeğer arkadaşlar abilerimiz çıkıyor onlar kusuruma bakmasın
    Kardeşim silik silik konuşuyorsun ben Senelerdir ss motora biniyorum ve s1000rr alacak gücümde var bu forum genel anlamda küçük cc kullanıcılarına hitap ediyor ben bir defa katıldı küçük cc ler ile geziye gidince hakaret ettiler nerdeyse kıskanmaktan birde senin gibi ss sürmeye ne cesareti ne de parası olmayan forum da klavye erkekleri var adam açmış konuyu saçma sapan bi foto koymuş banane ister kanıtlasın ister kanıtlamasın ama forum fake dolu ve sen kim oluyorsun da bizlerin yaptığı Yorumları yorumluyorsun ? Al sen enduro nu vur kendini uzun yola 90 km HIZLA hayat sana güzel

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Eğer fake değilse buldumcuk hastalığına yakalandığı kesin. Motosiklet üst düzey, psikoloji Çin malı skuter. Altı kaval üstü Şişhane. Tekeriniz düz bassın...
    halilom ve Ertugyigit bunu beğendiler.

e_trkuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    abi motor çok güzel 300 yapıyomu

Millet çekemiyor,hayırlı olsun demiyor diyen insanlar var.Komik.

Değerli insanlar,hepimiz yaşıyoruz.Hayatı iyi kötü tanıyoruz,dışarıda işlerimizi hallediyor,arkadaşlarımızın yüzlerine bakıyoruz.Size şöyle anlatayım çok sayıda insan gördüm,gerek yakın olarak tanıdım,gerek evine kadar gittim pazarlama yaptım.En görgüsüz olan adam bile bu saçmalığı yapmaz.İşi gücü vardır,neden yapsın.İnanmıyorlar ise de uğraşmaz.Yaşı 30-35 üzerinde bir adam zaten internetteki bu muhabbetleri sallamaz.Hadi diyelim Harun Taştan gibi bir çocuk var,babası sağlam falan o aldı bir tane.Emin olun kendi de fotoğrafta gözükür çeker.Çünkü amaç ilgi çekmek ise bunu baştan yapar.Ben fake değilim diye ağlayan birine herkes şüphe ile yaklaşır.

Bizim insanımız güzeldir.Çekemez falan da değildir.100 bin TL de çok büyük paradır evet.Oturduğumuz ev o kadar etmekte.Yıllık gelirimin hemen hemen 4 katı kadar bir para 100 bin TL.Senin için o kadar önemli olmayabilir bu para,doya doya ye inşallah,Allah daha çok versin.Ne diyelim yani.

İnsanlar,anlamsız yere birbirlerini ezme telaşında.Güya hava falan yapacaktı.Beceremedi.Tırstı kaçtı adam.Fake değilse de ilk defa böyle bir insan tanımış olurum,öğrenirim.Yalnız düşüncem gerçekten sahte olduğu.İyi pazarlar dilerim herkese.
    telike bunu beğendi.

YZF_750R_EXUP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf 1000r
    Fake olup olmadığını anlamak için motor ile gittiği yerlerde foto çekip koymak lazım , + video şart. Bu ara ilk motorun s1000rr

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı Phoenixs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    F

Kardeşim silik silik konuşuyorsun ben Senelerdir ss motora biniyorum ve s1000rr alacak gücümde var bu forum genel anlamda küçük cc kullanıcılarına hitap ediyor ben bir defa katıldı küçük cc ler ile geziye gidince hakaret ettiler nerdeyse kıskanmaktan birde senin gibi ss sürmeye ne cesareti ne de parası olmayan forum da klavye erkekleri var adam açmış konuyu saçma sapan bi foto koymuş banane ister kanıtlasın ister kanıtlamasın ama forum fake dolu ve sen kim oluyorsun da bizlerin yaptığı Yorumları yorumluyorsun ? Al sen enduro nu vur kendini uzun yola 90 km HIZLA hayat sana güzel
    Al işte bi keko apaçi daha. Parası var gitmiş 600lük öldürmez 1000lik öldürür diye 600 lük almış HAHAHAAHAHAHAH hadi abim hadi. Bugünkü paranızla götünüz kalkmasın bugünlerin yarınları da var.
    Yiğit Can

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    birde saçmalama ayten capsi vardı ama şimdi bulamadım onu

yahu ne kadar meraklıyız birbirimize ithaflarda bulunmaya

hadi çıkın 2 gaz açın rüzgar kendinize getirir sizi rahatlayın biraz
    yada benim gibi sabah sabah ayılmak için isle of man tt videolarına takılın

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    AHAHAHAHAHAA

http://data2.whicdn.com/images/141103972/large.jpg

600rr ile başlama lüksüne sahip olman (cesaret demiyorum LÜKS) maddi imkanları ve MANTIĞI çerçevesinde küçük cc ile başlayan adamlara sizle de muhattap olunmuyor deme hakkını vermez. Burası forum çin malı olan da yazar 50cc'si olan da mopedi olan da.

Sizin gibi görgüsüzler de böyle malını afişe edip kendini kanıtlamaya çalışsın, kendini tatmin etsin. Bravo
    Kardesim yazdigim yorumun icine cuk diye kendini oturtmussun tebrik ederim. Insanlara gorgusuz demeden once kendi uslubuna bir bak. Kimse mali ile hava atmaya calismiyor. Sahip oldugum motosiklet Turkiyede en cok kiside bulunan en ucuz ve en kolay elde edilen 600cc ss motosiklettir. 250cc 15.000tl iken 22.000tl ye 600cc almak mi luks? Yorumum senin gibi seviyesizce insanlara saldiran kisiler icindi. Sen de ayni seyi yapmissin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:25 ----------

Senin gibi dengesiz yorum atan kisiler yuzunden insanlari bunaltiyorsunuz. Gereksiz yere munakasa ediyorsunuz. Genelleme yapmiyorum ama cogunuz boylesiniz. Insanlara saldirmadan seviyesiz kelimeler kullanmadan once kendi cumlelerine bir bak. Her yorumunda resmen "ben kompleksliyim" diye kendin bagiriyorsun. Biz mi sucluyuz simdi?

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Arkadaşın yeni video'su geldi

Alıntı fatih. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşın yeni video'su geldi

https://www.youtube.com/watch?v=y2QUGabqsPw
    Abi Aklı Başında Yaştalarda Neyin Kafasını Yaşıyorlar.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)