Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Fake diyen arkadaslar buyrun BMW S 1000 RR kusura bakmayin ikinci kez ekliyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Tamamen konudan bi haber biri olarak hayırlı uğurlu olsun diyorum, yorumlardan anladığım kadarıyla ilk motorun sanırım, başlangıç için fazlasıyla büyük ama alma imkanın varsa da ötesini fazla düşündürtmeyecek kadar fazlasıyla cezbedici bir makine, güle güle kullan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Hayırlı olsun ustam. Allah kazasız belasız sürdürsün

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorun üstündeki kask,dün konusunu aççmıştı nasıl diye http://www.motosiklet.net/forum/tebr...ekliyorum.html fake değil yani.Ayrıca evet yüksek cc başlamak iyi değil ama kişisel tercih aldıktan sonra bize düşen hayırlı olsun demektir.Bu kadar dalga geçmenize sebep bu motora ancak rüyada binecek olmanız mı acaba

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Alıntı Onurhan D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun üstündeki kask,dün konusunu aççmıştı nasıl diye http://www.motosiklet.net/forum/tebr...ekliyorum.html fake değil yani.Ayrıca evet yüksek cc başlamak iyi değil ama kişisel tercih aldıktan sonra bize düşen hayırlı olsun demektir.Bu kadar dalga geçmenize sebep bu motora ancak rüyada binecek olmanız mı acaba
    Bence yaptığın yorum cok yanlış. Kimsenin rüyasında binmeye gerek yok. Düzenli maaşı olan her insan gidip bu motoru paşa paşa alıp binebilir. Sadece kendilerine güvenmedikleri için alamıyorlardır. Üslubumuza dikkat edelim
    Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    O zaman sikinti yok bize saygi duymak duser umarim yakinda cenaze haberini almayiz diyorum. Allah kazalardan korusun demek istiyorum ama sonucunu az cok hayal ediyorum :/

AsyMeTRiQue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuyrukta PCX yazıyor, yanına da NS200 yanaştı...
    Alıntı Ali1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence yaptığın yorum cok yanlış. Kimsenin rüyasında binmeye gerek yok. Düzenli maaşı olan her insan gidip bu motoru paşa paşa alıp binebilir. Sadece kendilerine güvenmedikleri için alamıyorlardır. Üslubumuza dikkat edelim
    Şimdi ben asgari ücret alıyorum ama maaşım "düzenli" yani zamanında saati şaşmadan tıkır tıkır yatıyor. Ben alabilirmiyim bundan? Desem? Kaç yıl aç susuz yaşamam gerekiyor? Kaç yıl deposuna benzin bile koymadan evimde bu motoru yatırmam gerekiyor? Bence "düzenli" den çok "iyi miktarda" maaşımın olması gerekiyor. Öyle mi?

Ayrıca @onurhand neden insanlara fakir diyon sen bakim? Aaa ama pardon fakir dememişsin rüyanızda binersiniz demişsin belki de cesaret edemeyeceğimizi düşündüğünden böyle demişsindir... Pardon..
    halilom bunu beğendi.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ali1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yaptığım yoruma kendimi de katıyorum.Şu an bu motoru ancak rüyamda görürüm.Benim demek istediğim şu;konuyu açan kişi ben bmw s1000rr almak istiyorum diye başlığı açsaydı bende doğal olarak karşı çıkardım.Bu motorla başlamak büyük cesaret ister,şakaya gelmez Allah korusun ufak bir şeye bakar ölmek için.Ancak motor alınmış,bizim artık yapabilecek bir şeyimiz yok.Biz burada ne kadar dil döksekte gidip satacak hali yok almadan önce düşünmemiş şimdi mi düşünecek.Bu yüzden hayırlı olsun deyip geçerim,hakkında da hayırlısını dilerim.Bende motosiklete yeni başlayacak biri olarak mantıklı olan YBR 125 le başlamayı düşünüyorum nasip olursa.Yani benim savunduğum büyük cc ile de başlanır nolacak ya şeklinde değil kesinlikle.
    AsyMeTRiQue bunu beğendi.

mucoist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Trol, fake diyen arkadaşlara kızma Tarhana. Sıfır tecrübeyle S1000RR alacak kadar ahmak olacağınızı düşünmek istemedikleri için öyle demişlerdir.

Neyse, Allah sevenlerinize sabır versin diyeyim şimdiden.
    Permatiq59, Mengu16, Mitoqondri ve 10 diğerleri bunu beğendiler..

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    hala prim alıyomu yav bu konu

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    halilom bunu beğendi.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Tam yazacam bi gülme tutuyor yazamıyorum...
    halilom ve obarey bunu beğendiler.

Motosikleti
    pulsar
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam yazacam bi gülme tutuyor yazamıyorum...
    Yeni bir istihbarat geldi
    Vol 4 geliyormuş yeni konu olarak
    Vol 3 den bir kesit
    http://www.motosiklet.net/forum/tebr...man-oldum.html

Bunun gibi nicelerini kullandım ancak hiç biri bana ait değildi kardeşim konu arasında belirtmiştim . Bu tamamıyla sahsimin olduğu için ilk şeklinde yazdım. Tecrube tabiki var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:37 ----------

Sağol kardeşim

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:39 ----------

He yav alıyor ama dert etme bir gün senide "ti" ye alırlar. Bu konu kadar olmasada. .

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:41 ----------

Kardeş videosunu da çektim. Amacım sadece yalancı olmadığımı ispatlamak bunların derdi ne anlamadım yahu FORUM içler acısı yazık

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbr 650f
    Kardesim hayirli olsun, sen bakma o atip tutanlara. Bu forum ergen kesimden olusuyor genelde normal karsila. Bende bugun anladim ergen kaynadigini buranin.

Kedi uzanamadigi cigere mindar dermis. Birinin alip o motoru kullaniyor olmasi zorlarina gidiyor konusuyolar iste oyle.

Teşekkürler kardeşim. Dediğin gibi takmamali şimdi sanada catarlar yok ne alaka bilmem ne gibi şimdiden kusura bakma onların adına

Naked150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks-150-Naked
    ben 600 lük sıfır makina alabiliyoken çin malı 150cc bir motorla başladım ve bunda dahi ufak tefekde olsa kazalar düşme tehlikeleri atlattım ve bu yaptığım hataları 600cc de yapmıs olsaydım bu bende kalıcı bi hasar bırakıcakdı kaçkez dedim kendime e 5 de yetmiyor bu güç gitmiyor motor diye ama allahdan gitmiyormus motor üzerinde 120 km hız size hiç geliyor altımda 600cc olsaydı kesin son hızı kaç diye merakımdan tapa gaz gidecekdim iyiki düşük cc ile başlamısım
    Karacocuk bunu beğendi.

Sağolasın. Bende mondial Extreme Max var ve ilk motorum, biraz acemilik atayım istiyorum sonra nasipse sağlam bir enduro alacağım inşAllah.
    Karacocuk bunu beğendi.

Motosikleti
    pulsar
    Konu sahibi arkadaş videosunu çekip yüklücem diyordu
    ekliyememiş siteye bana özelden attı yükle diye=)

he birde ön fren konusunda limon gibi sıkınız dedi onunda videosunu attı

Mengu16 ve dundanbiri bunu beğendiler.

Kardeşim Motorun Üstüne Bir Not İliştir.Motosiklet.net Yaz Birde Nickini Kimsede Şüphe Kalmaz.
    Phoenixs bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)