Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yaptık bi delilik, aranıza katıldım :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    stanly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Motoru bugun teslim aldim.

Sokollu ve m1t0 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pardus81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero hunk 150
    Hayırlı olsun. Siyah güzel tercih. Kazadan beladan uzak keyifle surersin inşallah.

m1t0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r-xt660r-mt07-fiddle2
    Siyah rengi gerçekten çok güzelmiş, hayırlı olsun.

Motosikleti
    Yamaha R25
    Tesekkurler arkadaslar,oturdugum yerden uzak bir bayiden aldigim icin motoru pickup ile getirdim.Motoru yukleyene kadar inanirmisiniz 4 kisi geldi abi bu kaclik felan diye.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Hayırlı olsun. Bizim millet de bir hoş, ne yapacaksın kaçlık olduğunu ? 600 olsa ne olur, 1000 olsa ne olur ?

Motosikleti
    Yamaha R25
    Tesekkurler arkadaslar daha iyisini sizlerin olsun insallah.Motorla 1-2 gecedir yollar sakinken trafige cikiyorum.Yokusta kaldirma disinda hic bir problem yasamadim.Onuda zamanla pratik yaparak ogrenecegim insallah.Vites gecisleride pamuk gibi.Uzerindeki IRC lastiklerle cakilli yolda biraz hiz yaptim viraj aldim kaymadi.Fren tutusuda cok guzel motorun.Rodajda henuz ama birak beni gideyim diyor resmen,gercekten kuvvetli.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    hayırlısı olsun kazasız belasız
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Motosikleti
    Yamaha R25
    Vay be Mart ayinda almisim motoru,hala ehliyetim yok :D 2 sinav gecti birinde aof sinavina denk geldi digeride nisanima denk geldi giremedim.Bende daha kolay bir yerde gireyim diye kursu degistirdim.Cunku kurslarin motorlari gercekten cop oluyor, r25 gibi kullanamiyorsun.Keske kendi vitesli motorumuzla girebilsek.

Motor 3.vites sonrasi zincir sesi disinda gayet iyi.Hala rodajdayim, ehliyet olmadigi icin fazla uzaklara gidemiyorum.

Lastikleri degistirdim Rosso 2 takdirdim.Deli derecede fark var irc lastikle.

İlk motorum, daha once 1 surusluk (maks 15dk) scootter tecrubem vardi.Motor kullanmayi r25 ile ogrendim.Baslangic motoru olurmu olmazmi tartismasi var.Bence olur.Aldigima pisman degilim.

6 ay sonra dugunum var.Nisanlim korkuyor motordan bana birsey olacak diye.Sat diyip duruyor ama ne satmasi ben buna 1-2 sene bineyim MT-07 alayim derdindeyim :D

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)