Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Şerefsiz hırsızların yaptıgı işe bakın yaa :(

Motovento
    REKLAM ALANI

baba geçmiş olsun ya gerçekten kötü bi durum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ceko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gv 250
    Ya hocam geçmiş olsun umarım en kısa zamanda bulunur ikiside. Çalanlar için söyleyecek bir şey bulmak çok güç. Bunların analarıda döllerini başka yerden çalmıştır kesin...

mici_ceko_4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda today50*2+pioneer 200cc cross
    çok büyük geçmiş olsun.inşallah bulunur. ama bunu yapan %100 bir çete bizim burada ble motorumu ben paramlara yine almıştım.bi araştırırılsan ii oluur.çok geçmiş olsun.......

ozgurevas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW f650
    Geçmiş olsun dostum inanılmaz bir durum ve şans bu hakkaten.. Bu şerefsizlerin yatacak yerleri, yiyecek ekmekleri olmaz inşalah. allah hepimizi korusun.

rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    Çok geçmiş olsun :( Pişmiş tavuğun başına gelmezdi :(
    0 Rh (+)
    06 - 09

MACGYVER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal&Raptor 250cc
    Geçmiş olsun Eralp arkadaşım çok üzüldüm!

Dün akşam bi haber programında ikitane hırsızı suçüstü
    bir markette yakalamışlardı biri kadın annem yaşında diğeri
    daha genç bir erkek sokakta insanlar linç etti resmen yüzlerini dağıttılar
    ve bunu yayınladı tv haber programı buda onlar gibi olanlara ders olsun.

Şunu bilirim!
    Merhamet duygumu hırsızlara karşı herzaman yitiririm çünkü en adi suçlular onlar!
    Bir denk gelicekki offf allahım offff diyorum.......

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    sevgili ozaktasi dediklerine aynen katılıyorum ama malesef kurallar çok açık bu yüzden editledim ..

10. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlasmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez. T.C. veya uluslararası yasalara aykırı eylemleri haber veya duyuru olarak yazmak, eylem tür ve türevlerini öğreti olarak anlatmak, terör olaylarında kullanılabilecek bomba veya benzeri maddelerin yapım ve temini hakkında bilgi vermek, suçluların hırsızlık veya benzeri yasadışı olaylarda kullandıkları ve herkes tarafından bilinmeyen yöntemleri ve/veya aletleri kullanma ve temini hakkında bilgi vermek. Forum içerisinde illegal oyun, film, mp3, warez, crack vermek, bu tür içeriklerin bulunduğu sitelere link vermek ve konu olarak açmak kesinlikle yasaktır ! (PM dahil)

************** Site Yöneticisi: BBRR **************

Vasuki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250R '11 Beyaz
    Geçmiş olsun:(

hyosung150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung ms150 / mondial 125agk / honda today 50
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlasmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
    T.C. veya uluslararası yasalara aykırı eylemleri haber veya duyuru olarak yazmak, eylem tür ve türevlerini öğreti olarak anlatmak, terör olaylarında kullanılabilecek bomba veya benzeri maddelerin yapım ve
    temini hakkında bilgi vermek, suçluların hırsızlık veya benzeri yasadışı olaylarda kullandıkları ve herkes tarafından bilinmeyen yöntemleri ve/veya aletleri kullanma ve temini hakkında bilgi vermek.
    Forum içerisinde illegal oyun, film, mp3, warez, crack vermek, bu tür içeriklerin bulunduğu sitelere link vermek ve konu olarak açmak kesinlikle yasaktır ! (PM dahil)

Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: BBRR **************

mondialcii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 zat var inşallah yaza denizde de olur.
    Çok geçmiş olsun...

hyosung150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung ms150 / mondial 125agk / honda today 50
    ulan duruyorum duruyorum gene sinirleniyorum tüm suç devletin başaka kimsenin suçu yok devlet hırsızı koruyor kesecen yakaladığının elini yok ötesi çaresi

biz keriziz devletin gözünde çalışıp alnımızın teriyle kazanmaya çalışıyoruz allah belalarını versin

asilVEasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    usta< büyük geçmişş olsun ya olmaz böle talihsizlik
    inşallah bulunur
    bugün sana yarın hepimizeeeeee

LazKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    satıldı.. cross arıyorumm...
    gerçektende büyük geçmiş olsun dostum.umarım motorları bulursun.sitedeki arkadaşlarda motorların plakalarını not ederlerse çok ii olur bi kardeşimiz kurtulabilir.bunları sallandıracan yaaaa.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu başlıkta 3 yazıyı 10. kural ihlalinden editledim ama vicdanım rahat değil her 3 arkadaşın dediklerine canı gönülden katılıyorum ama kural kuraldır ben mod olmasam muhtemelen yazacaklarım modlar tarafından editlenirdi....
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

boncorno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS 2003
    gebersinler!!!!! sadece gebersinler.... yerleri cehennem olsun.... adi itler.... hepimizin başına gelen şeyler bunlar... yazıp anlatmak gerekiyorsa kaç kere neler geldi... elden hiçbir şey gelmiyor. eğer bu motorlar bilmem ne adamın motorları olsa bak nasıl bir anda geri geliyorlar.... BİLİYOR MUSUNUZ???

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Canın rurhun sağolsun BBRR Kardeş bazen insan kendine sahip olamıyor.Hırsızı vatan hainlerini kollayan başka bir ülke varmıdır Allah aşkına.Amerika bizden geri ve vahşi bir ülkemi suçlularla baş edebilmek için cezalar çok ağır ve hakkeden derhal idam ediliyor..Suçun olduğu yerde ceza olmazsa namussuzlar daha çok cesaretlenir ve bu olaylar bir çığ gibi büyür..Tilki pazarda gezer tavukların hepsini çalar yer..Bizlerde oturup bakacakmıyız...Benim motorumu ve arabamı birisi çalarken yakalamayım..

alpayism - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V Strom DL1000
    geçmiş olsun çok üzüldüm

cem01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun 125 cc
    Geçmiş olsun umarım hırsızlar en kısa zamanda yakalanır.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ozaktasi adlı üyeden alıntı
    Canın rurhun sağolsun BBRR Kardeş bazen insan kendine sahip olamıyor.Hırsızı vatan hainlerini kollayan başka bir ülke varmıdır Allah aşkına.Amerika bizden geri ve vahşi bir ülkemi suçlularla baş edebilmek için cezalar çok ağır ve hakkeden derhal idam ediliyor..Suçun olduğu yerde ceza olmazsa namussuzlar daha çok cesaretlenir ve bu olaylar bir çığ gibi büyür..Tilki pazarda gezer tavukların hepsini çalar yer..Bizlerde oturup bakacakmıyız...Benim motorumu ve arabamı birisi çalarken yakalamayım..
    Her şey düzelecek insan hakları çığlıkları atan avrupa terörü evinde görünce birden insan haklarını unuttu terörden zarar gören masum insanlarında insan olduğunu hatırladı. Bu yasaları yapanların hırsızlıktan canları yanmayacakmı onlarda çekmeyeceklermi....
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

gazkesmes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer 200
    hocam geçmiş olsun gerçekten çok üzüldüm ama bu hırsızları varya ta A.Q. lazım

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler