Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbuldan Herkese Merhaba..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    2 seneye aşkın bi süredir formu takip ediyorum fakat motorum olmadığı için üye olmayı pek ihtiyaç duymadım ama şimdi aranıza sizede uygunsa girmek istiyorum.. İlk kendimi tatıyım 17 yaşında lise son öğrencisiyim, Honda CBR 125R (Truncu-Gri) motorum var 2 ay oldu alalı fakat daha 80km'de sebebi de şu aslında size sormak istiğim konuda bu; küçüklüğümden beri hemen hemen hergün bisiklete biniyorum motorsiklet merakım otomobil merakımla küçüklüğümden beri var, bu motosikleti de o an sıfırını bi bayiden tanıdık ucuza veriyor diye aldım.. Fakat sorun şu ki ben tam 17 yaşımı 22.12.2011'de dolduruyorum motosiklete artık binip rahat rahat kullanmakta çok istiyorum fakat bu önümüzdeki ehliyet sınavı aralığın 15'inde acaba ben bu sınava girip sonra ehliyeti yaşım tam dolduğunda (7 gün sonra doluyor zaten) alabilme imkanım varmı? Zaten sınav sonuçları 27sinde açıklanıyormuş. Tanıdığınız yardım edicek olan varsa yardım ederse çok sevinirim.. Ömer BAYRAKTAR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Kurslara sor derim Hoşgeldin...
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    Hoş bulduk, kurslara yarın sorucam fakat burda tanıdığı olan varsa birisi vasıtası ile ararsam daha iyi ilgilenirler diye düşünüyorum..

moto_yunus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER-6N
    tam emin olmamakla beraber yasını dodurmadan sınava giremiyorsun diye biliyorum ama sormanda fayda var tabi bu arada hosgeldin ....
    YUNUS EMRE KARAN
    www.facebook.com/yunusemrekaran
    https://www.youtube.com/channel/UCPdXVxbgO4Pwi0IZqVxcUDw

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)