Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Selam

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    hoşgeldin!!!:.....
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tarık54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çakma harley
    aleykumselam
    :146::MOTORUMU İSTEMEBENDEN BUZGİBİ SOĞURUM SENDENpala::

Sargonnas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı
    hoşgeldin
    hwm ye de takılıyorsun sanırım
    Herkese hoşbulduk arkadaşlar umarım vakit bulurda karşıyaka yada izmirdeki toplantılara gelebilirim. Evet hardwaremania dada varım zaten ordan beni tanıyan tanıyordur. Herkese saygılar sevgiler. Sizi seviyorum...

(Ama bu gün bişeye çok üzüldüm. Kahramanlarda kawasaki bayisine gittim motor bakmaya ve ordaki bandanalı bi abimiz bana resmen sen kimsin lan muhabbeti yaptı ve çok üzüldüm. Cebimde param olup olmadığını bile bana sormadan kawasaki er6 nın fiyatını sorduğumda bana cevap verme tenezzülünde bile bulunmadı o insanı gerçekten kınıyorum kendini beğenmiş bir insan asla bir motor tutkunu böyle yapmaz diye düşünüyorum hepinizin affına sığınıyorum geçekten içime oturdu. Hatta yanımdaki arkadaşıma eski motorumu gösterdim cbx250 twister arkadaşım bana önü kötüymüş dedi bende granaj yapılınca güzel oluyo abi dedim ve bize o sırada ne olyuo ne var dedi çok üzücü arkadaşlar biz çocuk değilizki :( Üzüldüm kusuruma bakmayın o yüzden bu kadar yazdım. )

Forumdan Uzaklaştırıldı Sonsovalye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Polaris Kar Motoru
    Hoşgeldin..

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    hoşgeldin aramıza
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

fraktal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha VİRAGO 535
    merhabaaaa!

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Hoşgeldin ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

motorinn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 RS
    Hoşgeldin...
    gaza gelme;kaza gelmesin

destinyofrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 600
    Alıntı Sargonnas adlı üyeden alıntı
    Herkese hoşbulduk arkadaşlar umarım vakit bulurda karşıyaka yada izmirdeki toplantılara gelebilirim. Evet hardwaremania dada varım zaten ordan beni tanıyan tanıyordur. Herkese saygılar sevgiler. Sizi seviyorum...

(Ama bu gün bişeye çok üzüldüm. Kahramanlarda kawasaki bayisine gittim motor bakmaya ve ordaki bandanalı bi abimiz bana resmen sen kimsin lan muhabbeti yaptı ve çok üzüldüm. Cebimde param olup olmadığını bile bana sormadan kawasaki er6 nın fiyatını sorduğumda bana cevap verme tenezzülünde bile bulunmadı o insanı gerçekten kınıyorum kendini beğenmiş bir insan asla bir motor tutkunu böyle yapmaz diye düşünüyorum hepinizin affına sığınıyorum geçekten içime oturdu. Hatta yanımdaki arkadaşıma eski motorumu gösterdim cbx250 twister arkadaşım bana önü kötüymüş dedi bende granaj yapılınca güzel oluyo abi dedim ve bize o sırada ne olyuo ne var dedi çok üzücü arkadaşlar biz çocuk değilizki :( Üzüldüm kusuruma bakmayın o yüzden bu kadar yazdım. )
    Üzülme bu onların aptallı bence hemen başka baiiye gidiceksin benide motor almaya giderken bayilere bakarken hep küçümsüyorlar bayanım diye neden ben binemezmiyim sanki saçma ben zaten iyi br kullanıcıyım valla ilk günden bu güne aşkım dahada büyüyo ve kimseyi takmam sende öle yap bu tip şeyler insanı soğutuyo ama yılma onlar kaybeder dostum dimi yaaaaa

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler