Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Herkese Merhabalar

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba ben Orkun sizlere Fethiye'de kurulmakta olan Adrenalin Village dan bahsetmek istiyorum.(Umarım adminler kızmazlar) Biz motosiklet ve spor severler olarak Fethiye-Çalış'ta Adrenalin Village isimli bir tesis açıyoruz. Bu tesiste adrenalin sporları ve tatili sizlere bir arada sunmaya çalışacağız.

Yapılıcak sporlar arasında Dağcılık,Surf,Kitesurf,Atv Safari,Ktm Safari,Yamaç Paraşütü,Dalış,Katamaran,Bisiklet,Doğa yürüyüşleri,Atlı Sporlar vb...

Bu sırada Dünya Enduro Şampiyonasının Türkiye Ayağıda 11-12 haziranda Fethiye'de Olacaktır.

Bizlere isteyen arkadaşlarımız için web adresimiz...

www.adrenalinvillage.com

Admine not: Eğer yanlış bir yerde konu açtıysam veya bir hata yaptıysam affola.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı Adrenalinn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba ben Orkun sizlere Fethiye'de kurulmakta olan Adrenalin Village dan bahsetmek istiyorum.(Umarım adminler kızmazlar) Biz motosiklet ve spor severler olarak Fethiye-Çalış'ta Adrenalin Village isimli bir tesis açıyoruz. Bu tesiste adrenalin sporları ve tatili sizlere bir arada sunmaya çalışacağız.

Yapılıcak sporlar arasında Dağcılık,Surf,Kitesurf,Atv Safari,Ktm Safari,Yamaç Paraşütü,Dalış,Katamaran,Bisiklet,Doğa yürüyüşleri,Atlı Sporlar vb...

Bu sırada Dünya Enduro Şampiyonasının Türkiye Ayağıda 11-12 haziranda Fethiye'de Olacaktır.

Bizlere isteyen arkadaşlarımız için web adresimiz...

www.adrenalinvillage.com

Admine not: Eğer yanlış bir yerde konu açtıysam veya bir hata yaptıysam affola.
    bu biraz reklama girmiş ama kafamızda bi alternetif yer daha oluşmuş oldu değerlendirelebilir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler