Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni bir motosiklet sevdalısı daha...

Motovento
    REKLAM ALANI
    foto_sentez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Derbi STX 150
    Herkese merhabalar,

Adım Burak, Beylikdüzü/İstanbul'da ikamet ediyorum. 30 yaşındayım, evli ve 2 çocuk (ikiz) babasıyım. Özel bir bankada çalışıyorum (Reklam olmasın). Her şeye rağmen ciddi bir motor sevdalısıyım ve inşallah en kısa zamanda da bir motosiklet sahibi olacağım. Başlangıç amaçlı Tvs rtr 150, Ybr 125, Cbf 150 arasında hala karar vermeye çalışmaktayım. Bu konuda sürekli forumları takip ediyorum ama aynı zamanda maddi imkanları da sağlayamadığımdan nihai kararı veremedim. Özellikle Nisan ayı gibi yeni TVS çıktıktan sonra sizlerin yorumlarınıza ihtiyacım olacak.

En kısa sürede görüşmek dileğiyle...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    hoşgeldiniz

Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    Hayırlısı burak ybr 125 senin için ideal diyebilirim başlangıç için 2. el tavsiye ederim ..
    alıcağın motorunda zaten parçası bakımı felan masrafsız halk tabiri ''Gariban'' motoru derler gerisini sen düşün ... hayırlı geceler..

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    hoşgeldin hayırlısı olsun diyelim.. umarım hayalinizdeki motora sahip olursunuz..
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

anil89tas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sıfırdan
    en büyük hayalimden biridir...çocuğum olunca motorsiklete dair ne varsa hayatımda yok edeceğim bence hiç bulaşma üstat

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Aramıza hoşgeldiniz...
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Hosgediniz,hayirli klorofiller...
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hoşgeldiniz. umarım motorunuzu en kısa sürede alır ve gezilerinizde fotolarınızla bi sentez yaparsınız. güzel fotoğraflar bekliyoruz.
    Cesaret insanı zafere, kararsızlık tehlikeye, korkaklık da ölüme götürür.Yavuz Sultan Selim
    Cesaret on kısımdır, biri korkmamak, dokuzu dikkat ve ihtiyattır. Hz.Ali

Motosikleti
    2014 Derbi STX 150
    Hoşbulduk, cevap yazan herkese teşekkürler... En kısa zamanda görüşmek dileğiyle...

--Arkadaşlar merhaba. adım Mustafa. Çanakkale Gelibolu'da yaşıyorum. 33 yaşındayım. şu anda A2 ehliyet almak için sürücü kursuna gidiyorum. Bir aya kadar ehliyetimi almış olacağım.
    Amacım birkaç yıldır tren ve otobüsle yapmakta olduğum Türkiye gezilerinin geri kalanını motosikletle tamamlamak.

-- Günde yaklaşık olarak 100-150 km yol yapacağım.Zaman zaman kırsala da saparak uzun süreli gezilere çıkacağım. hıza ihtiyacım yok. şöyle tin tin giderek, etrafı seyrederek gezmeyi düşünüyorum. hiç acelem yok. motosiklet bir beni bir de 20-25 kg ağırlığındaki çantamı ve çadırımı taşıyacak.SİZCE NASIL BİR MOTOSİKLET VE NASIL BİR MODEL ALMALIYIM ?

-- Ayrıca bu işe yeni başlayacağımı düşünürsek bana tavsiyeniz ne olur? nelere dikkat etmeliyim?
    --Bir şey daha boyum 168 : )

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    Alıntı kozzi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    --Arkadaşlar merhaba. adım Mustafa. Çanakkale Gelibolu'da yaşıyorum. 33 yaşındayım. şu anda A2 ehliyet almak için sürücü kursuna gidiyorum. Bir aya kadar ehliyetimi almış olacağım.
    Amacım birkaç yıldır tren ve otobüsle yapmakta olduğum Türkiye gezilerinin geri kalanını motosikletle tamamlamak.

-- Günde yaklaşık olarak 100-150 km yol yapacağım.Zaman zaman kırsala da saparak uzun süreli gezilere çıkacağım. hıza ihtiyacım yok. şöyle tin tin giderek, etrafı seyrederek gezmeyi düşünüyorum. hiç acelem yok. motosiklet bir beni bir de 20-25 kg ağırlığındaki çantamı ve çadırımı taşıyacak.SİZCE NASIL BİR MOTOSİKLET VE NASIL BİR MODEL ALMALIYIM ?

-- Ayrıca bu işe yeni başlayacağımı düşünürsek bana tavsiyeniz ne olur? nelere dikkat etmeliyim?
    bence kendinize ait yeni topic açın ve oradan devam edin...

Motosikleti
    2014 Derbi STX 150
    Selam arkadaşlar,
    sonunda dün itibariyle benim de artık bir motorum var. Başlangıç ve acemiliğimi atmak amaçlı 2008 model bir CBF 150 aldım, maddi açıdan da gücüm ona yetti. Bundan sonra ben de sorularımla başınız ağrıtacağım. Henüz 1 foto çekebildim o da cep telefonuyla, aşağıya yüklemeye çalıştım ama umarım olmuştur. Sevincimi sizlerle de paylaşmak istedim. En kısa sürede etkinliklerde de görüşüp tanışmak dileğiyle...

Uploaded with ImageShack.us

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    arkadaşım öncelikle hoş geldin , tam bir yorum yazacaktım ki ohooooooo sen motosikleti almışsın bile yada ben yorumumu yazmakta çok geç kalmışım bilemiyorum

hem hoş geldin hemde motosikletin hayırlı olsun zaten 2-3 model vardı bahsettiğin standartlarda yerinde ve doğru bir karar olmuş , güle güle kazasız kedersiz kullanmak dileklerimle , benim ismimde irfan... sağlıcakla....
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    2014 Derbi STX 150
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım öncelikle hoş geldin , tam bir yorum yazacaktım ki ohooooooo sen motosikleti almışsın bile yada ben yorumumu yazmakta çok geç kalmışım bilemiyorum

hem hoş geldin hemde motosikletin hayırlı olsun zaten 2-3 model vardı bahsettiğin standartlarda yerinde ve doğru bir karar olmuş , güle güle kazasız kedersiz kullanmak dileklerimle , benim ismimde irfan... sağlıcakla....
    Sağolasın dostum, aldım sonunda hayırlısı bakalım... Memnum oldum, görüşmek dileğiyle...

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    beat-cbf150-apache-cbf150-NC700-XMAX-DJANGO-ACTIVA
    bende de cbf 150 nin grisi var başakşehirde oturuyorum
    müsait olduğun bi pazar ufak bi gezi yaparız
    irtibatı kesmeyelim
    harley is making love with davidson

Motosikleti
    2014 Derbi STX 150
    Tamam dostum, en kısa sürede bir organizasyon yapalım... ;)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)