Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Herkese Selam ...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL 650
    Herkese Slm...
    Motorolojim;
    Suzuki LS650 ile Chopper grubundaki yerimi aldım. Hergün yatakta omuzlarımdaki ağırıya bir mana veremiyordum. 2 sene beraberliğimiz devam etti. Benim acemiliğimden olsa grerk çok anlaşamadık kendisi ile. 98 de başlayan aşk, gözü dışarda olan benim Bir Viragoya tutlmam ile 2000 de son buldu. Hemen soluğu Bej-Bordo, cırtlak sesli viragonun selesinde aldım. Çok gezdik çok eğlendik birbirimizi hiç üzmedik. Ama bu değildi benim tipim. Yine arayıştaydım. Neticede Bir TDM 850 bakmaya gittim. Sevdim ama soğuk geldi bana. Belki sahibinden belki renginden belkide sesinden .... bilemiyorum. Dönüşte Armutlu yolunda bir BMW F650 GS gördüm. Kırmızı idi. Çirkin idi. Pis isi. Elbiseleri çıkartılmış muayene edilmeteydi. Aşık oldum. Aldım. Onuda haremime kattım. Çok seviştik, çok gezdik. Bazen ben onu bazen o beni taşıdı. O beni taşıdığında hep ama hep homurdandı. 2002 senesine doğru başlayan birliktelik aşk değildi. Sadece tarzımın şekillenmesindeki bir arçtı. Taaa ki; Siyah DL 650 yi görene dek. Selesine oturup koca gövdesini bacaklarımda hissedene dek. O zaman bu dedim. İşte bu dedim. Çek kredi, sat motor, al borç derken. Nisan 2008 de kendisi ile en mutlu günlere adım attım. ah etse ilgilendim. ne elbise çıakrsa aldım üstüne, boynu bükük koymadım. Hala ilk günkü gibi severiz birbirimizi. Adı Lucifer333.

Neyseç Oktay ben. Evliyim. 11 senelik evliyim. İstanbul yeniköydeyim. Eş konusunda da oldukç şanslıyım kendiside bir motorsiklet sevdalısı. Gezeriz tozarız. Herkese Selamlar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GÖЯKEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R bekliyoRR..
    BYZ ARABALI ÇOCUK...

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300 - 30th Anniversary Special Edit
    Selam,

Hann_Ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09.TRACER
    Hoşgeldiniz,iyi Forumlar..

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    )
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    hoşgeldiniz iyi forumlar

gorkemuls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hysong GV 250

suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Alıntı Gandalf666 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Slm...
    Motorolojim;
    Suzuki LS650 ile Chopper grubundaki yerimi aldım. Hergün yatakta omuzlarımdaki ağırıya bir mana veremiyordum. 2 sene beraberliğimiz devam etti. Benim acemiliğimden olsa grerk çok anlaşamadık kendisi ile. 98 de başlayan aşk, gözü dışarda olan benim Bir Viragoya tutlmam ile 2000 de son buldu. Hemen soluğu Bej-Bordo, cırtlak sesli viragonun selesinde aldım. Çok gezdik çok eğlendik birbirimizi hiç üzmedik. Ama bu değildi benim tipim. Yine arayıştaydım. Neticede Bir TDM 850 bakmaya gittim. Sevdim ama soğuk geldi bana. Belki sahibinden belki renginden belkide sesinden .... bilemiyorum. Dönüşte Armutlu yolunda bir BMW F650 GS gördüm. Kırmızı idi. Çirkin idi. Pis isi. Elbiseleri çıkartılmış muayene edilmeteydi. Aşık oldum. Aldım. Onuda haremime kattım. Çok seviştik, çok gezdik. Bazen ben onu bazen o beni taşıdı. O beni taşıdığında hep ama hep homurdandı. 2002 senesine doğru başlayan birliktelik aşk değildi. Sadece tarzımın şekillenmesindeki bir arçtı. Taaa ki; Siyah DL 650 yi görene dek. Selesine oturup koca gövdesini bacaklarımda hissedene dek. O zaman bu dedim. İşte bu dedim. Çek kredi, sat motor, al borç derken. Nisan 2008 de kendisi ile en mutlu günlere adım attım. ah etse ilgilendim. ne elbise çıakrsa aldım üstüne, boynu bükük koymadım. Hala ilk günkü gibi severiz birbirimizi. Adı Lucifer333.

Neyseç Oktay ben. Evliyim. 11 senelik evliyim. İstanbul yeniköydeyim. Eş konusunda da oldukç şanslıyım kendiside bir motorsiklet sevdalısı. Gezeriz tozarız. Herkese Selamlar...
    Aramıza hoşgeldin abi yanlız yenge bu yazdıklarını görmesin
    Bahar Bulaştı Ya Hayata, Ağaca, Suya, İçimde Öyle Bir Seyahat Kımıldıyor Ki, Diren Direnebilirsen.Yüreğim Bavulunu Toplamış Çoktan .Ruhum Sırtlamış Çantasını.Uzaklar Çekiyor İçimdeki Seyyahın Tasmasını..

hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    hoşgeldin maceralı kişilik.
    güzel paylaşımlar dilerim.
    Para her şeydir diyen, para için her şeyi yapabilendir...
    Nasıl bir hayat yaşıyorsan, öyle ölürsünüz. Nasıl öldüyseniz, öylede dirilirsiniz.
    http://gezginpardus.blogcu.com/

tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    Hoşgeldiniz.Maşallah tüm bu zevklerin sonunda mutluluğu bulmuşsunuz en nihayetinde

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)