Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

slm

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbr 1000
    merhaba arkadaşlar ben sürmeli bu siteye arkadaşlarımın tavsiyeleri üzere üye oldum yüksek devirli motorları çok seviyorum en çok ta hayabusa 1300 cc leri ama bulunduğum yer konyanın bi ilçesi ereğli yüz ölçüümü küçük o yüzden sizlerden yardım istiyorum hayabusa hakkında biraz bilgi trafikte kullanabilirmiyim tehlikeleri neler gaza gelen bi insanda değilim arkadaşlar eleştirileriniiz bekliyorum SAYGILAR...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ugur volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600+150=750 CBF
    Hoşgeldin Sürmeli,hayabusa normal bildiğin bir motor,herkez alıp kullanabilir özzellikle başlangıç için ideal.Tabi senin deneyiminde vardır muhakkak,rahatlıkla kullanabilirsin..

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı ugur volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin Sürmeli,hayabusa normal bildiğin bir motor,herkez alıp kullanabilir özzellikle başlangıç için ideal.Tabi senin deneyiminde vardır muhakkak,rahatlıkla kullanabilirsin..

Arkadaşım tecrüben var mı motosikletle?
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Hoşgeldiniz,trafikte rölanti devrinde gider ama gaza basarsanız uçar.

ugur volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600+150=750 CBF
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Senin kadar yoktur.........

GÖЯKEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R bekliyoRR..
    senin ehliyet filanda yoktur şimdi boşveeerr motosikleti ehliyetmi kullanıyor kii
    Başlangıç maçlangıç gevur işi ne o öyle sabah akşam motormu değiştircez
    kask mı bu sıcakta naapcan
    bu arada trafikte en iyi arkadaş taksi-dolmuş dur

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    kullanmayı bilsen bile altında o motor varken gaza gelmem diyorsun ? enteresan valla
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    hayabusa oy oy oy Zeki Müren'in bir şarkısı vardı çok severdim hayla çok severim... ''rüyalarda buluşuruz '' şimdilik öyle gibi.şehir içinde rolantide geziceksin demek oluyor.yoksa bir gaz verirsen İstanbul'da bulursun kendini.hayabusa sürmek uçak sürmek gibi bir durum.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    honda cbr 1000
    arkadaşım hayabusa normal bi motor olmadığı görünüşünden belli başlangıç için demeyelimde hız ve ölüm için ideal bi motor deneyim 1000 kullandım uzun yolumda oldu gösteriş için motorun üstüne binip tablo gibi duranlardan değilim zevk için biniyorum

Hann_Ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09.TRACER
    Teknik veriler Suzuki GSX 1300 R Hayabusa

Motor: Su soğutmalı dört silindirli dört zamanlı motoru, üstten çift, zincir tahrikli milli, silindir, yakıt enjeksiyonlu motor yönetim başına dört supap, ikincil hava sistemi, altı-ileri şanzıman, O-ring zincir ile düzensiz katalizör.
    Çap x Strok 81 x 63 mm
    Deplasman 1299 cm3
    Gücü
    9800/min de 129 kW (175 hp)
    Maksimum tork
    7000 de 138 Nm dev / dak

Şasi: Alüminyum köprü çerçeve, ters çatal, ayarlanabilir ön yük, tren ve kolu sistemi, ayarlanabilir ön yük, tren ve rebound damping, çift ön disk fren ile alüminyum, merkezi yaylı bağlantı yapılmış rebound damping, çift salıncak kolu, Ø 320 mm, arka disk fren, Ø 240 mm, lastikler 17 ön, 190/50 ZR 17 Arka 120/70 ZR.

Boyutlar ve ağırlık: Dingil mesafesi
    1485 mm, 65,8 derecelik direksiyon kafa açısı, tekeri 97 mm tekerlek hareket mesafesi ön / arka 120 /
    140 mm, koltuk yükseklik x 820 mm, tam bir tank * 251 kg, 179 kg yük *, tank kapasitesi 22 litre ağırlığı.
    Ölçümler
    (MOTORSİKLET 8 / 1999)

Performans
    ² Maksimum 300 km / h hız
    Hızlanma
    0-100 km / h 2,7 sn
    Geçit
    60-140 km / s 7.6 sn

Tüketim
    6.2 l/100 km (karayolu) Normal

Arkadasim Nasil günlük kullanabilecegim bir motor mu...?

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Senin kadar yoktur.........
    Ne alaka???
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    honda cbr 1000
    HOŞBULDUK büütn evreklarım var merak etme kardeşim AMA BURDA TRAFİKLERLE SIKINTI YAŞIYORUZ rahat bırakmıyolar motorsiklet sürücülerini 2 3 dengesiz yüzünden bizde yanıyoruz arada saygılar dolmuş dedin de bende dolmuşçuyum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:42 ----------

Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster

arkadaşım 1000 cc kullanıyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:44 ----------

Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz,trafikte rölanti devrinde gider ama gaza basarsanız uçar.
    hoşbulduk hocam zaten biizm burda öyle uzun soluklu bi yol yok şehir içinde hayabusayı daha oturaklı ağır bi motor olarak görüyorum ki öyle hayallerimin motoru diyebilirim saygılar...

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    hoşgeldiniz

zaten litrelik kullanıyormuşsunuz. hayabusa kesmez, şöyle 2500cc filan almak lazım gelir bu aşamada.

"laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    honda cbr 1000
    Alıntı Hann_Ist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teknik veriler Suzuki GSX 1300 R Hayabusa

Motor: Su soğutmalı dört silindirli dört zamanlı motoru, üstten çift, zincir tahrikli milli, silindir, yakıt enjeksiyonlu motor yönetim başına dört supap, ikincil hava sistemi, altı-ileri şanzıman, O-ring zincir ile düzensiz katalizör.
    Çap x Strok 81 x 63 mm
    Deplasman 1299 cm3
    Gücü
    9800/min de 129 kW (175 hp)
    Maksimum tork
    7000 de 138 Nm dev / dak

Şasi: Alüminyum köprü çerçeve, ters çatal, ayarlanabilir ön yük, tren ve kolu sistemi, ayarlanabilir ön yük, tren ve rebound damping, çift ön disk fren ile alüminyum, merkezi yaylı bağlantı yapılmış rebound damping, çift salıncak kolu, Ø 320 mm, arka disk fren, Ø 240 mm, lastikler 17 ön, 190/50 ZR 17 Arka 120/70 ZR.

Boyutlar ve ağırlık: Dingil mesafesi
    1485 mm, 65,8 derecelik direksiyon kafa açısı, tekeri 97 mm tekerlek hareket mesafesi ön / arka 120 /
    140 mm, koltuk yükseklik x 820 mm, tam bir tank * 251 kg, 179 kg yük *, tank kapasitesi 22 litre ağırlığı.
    Ölçümler
    (MOTORSİKLET 8 / 1999)

Performans
    ² Maksimum 300 km / h hız
    Hızlanma
    0-100 km / h 2,7 sn
    Geçit
    60-140 km / s 7.6 sn

Tüketim
    6.2 l/100 km (karayolu) Normal

Arkadasim Nasil günlük kullanabilecegim bir motor mu...?
    evet hocam kesinlikle

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:52 ----------

yok kalsın 1300 cc yeter bana drag yarışlarına katılmıcam ben almayım saol

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:56 ----------

hız ve ölmek için ideal evet doğru söylüyosun deneyimliiym merak etme hocam...

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Alıp binip karar vereceksin sonuç senden çıkar sadece sana ..! Arkadaş teknik verilerini yazmış sen de zaten 1000 cc kullanıyormuşsun kulu makasından ankaraya doğru gazlayabilirsin...!
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

Motosikleti
    honda cbr 1000
    evet barok haklısın ben kullanıcam ama bilgi edinmekte yarar var uzun yolum var ereğli konya yolu çok güzel oldu orda basabiliirm konya ankarada olabilir mersinde olabilir ama şehir içinde hararet yaparsa motor devrini almadan ozaman işler hiç iyi gitmeyebilir saygılar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)