Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Acemi olduğu halde motor ustalarına gitmeyen kardeşinizden herkeze selam:

Motovento
    REKLAM ALANI
    banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS
    kesinlikle doğruuuu
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ
    CASTROL SCOOTER 10 / 40 YAĞ - BUJİ NGK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Kendi yapabileceği işler için motorcuya gidenleri ben motorcu saymak istemiyorum.
    Tamam vakti olmaz,acil işi olur,alet edevatı o an için olmaz bunu anlarım ama motora binen bu işleri yapamıyorsa öğrenmek ve yapmak zorundadır,yolda başına bir iş geldiğinde
    hep ustayı mı çağıracak?.
    Direksiyon çevirip gaz açmakla olmuyor motorculuk.

Motosikleti
    TİGER 150
    Değerli kardeşlerim bakın bunu demek istiyorum adam servise gittim diyo 1 yağ 1 bujı 85 tl ödedim diyo.şimdi bende hep dedim hep diyecem diğer arkadaşın dediği gibi yağ 15 20 bujı 5 10 toplam:20 30 arası arkadaş 85 tl ödemek zorundamıyız biz bu işlere..bende kızıyorum gitmiyorum arkadaş toplam süre 1 saati gecmeyen işe 40tl 50tl 60tl neyse artık para kazanmak bu kadar kolaymı
    kimin saat ücreti 40 50 60 tl arkadaşlar saat ücreti diyorum buraya dikkat
    günde ortalama 8 9 saat çalışsa bir usta günde 5 tane iş yapsa ki yapıyodur =50 tl den 250 tl ayda 26 gün çalışsa pazarları tatil =6500 tl güzel para ben en kısa zamanda kendimi daha iyi geliştirip motosiklet ustası olmam lazım 14 saat çalışıyorum bende esnafım ama 6500 tl ayda kazamıyorum ustalara sonsuz saygılar

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Motsiklet bana göre bir yaşam tarzı ve aynı zamanda en az bir sevgili kadar bağlanabileceğiniz bir meret.Bu şekilde bir motosiklet bağımlısıysanız illaki neyin ne olduğunu,nasıl yapıldığını öğrenirsiniz.Öğrendikçede ustalarımıza (gerçek ustalar için söz meclisden dışarı)daha çok saygılarınızı sunarsınız,kazıklanma derecesi ortaya çıkar.
    Ha ama dersenizki bende para bo....,ozaman ustanın kirasına ortak olur keyfinize bakarsınız.
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    kolay kolay servise gitmemek lazım
    ki serviste usta diye geçinen adamın birşey bilmediğini öğrenince

yeni motosiklet alanlarda garanti diye zorla yaptırıyorlar serviste bakımını filan
    sorsan garantiden ne yaptırdın diye...

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd

slm

Alıntı cihangir151 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta ?

öyle mi, yoksa lafın gelişi mi?

kimi ustalar var, ustayım diyenleri yanına çırak diye koymaz... Para helalidir alsın.

Usta kimdir?
    Usta; motorunuzu tamir ettikten günler sonra yanına çay içmeye gittiğiniz emektardır...
    Sadece usta olarak gormemek lazım, bu gune kadar sadece 3 usta degıstırdım
    1. baska ıle gectıgımden 2 kucuk cc motosıkletlere baktıgından 3 ıse motosıklet buyuyunce ustasıda buyudu,
    Usta yonunden sansı ıyıdır

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)