Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İzmir'den, motor acemisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    -
    Merhaba,

Adım Fırat. İzmir Dokuz eylül üniversitesindeyim. Hayatımda ilk defa 3gün önce arkadaşımın motorunda sürücü koltuğuna oturdum. 15dk sonra motor almaya karar verdim. 3gündür yavaş yavaş öğrenmeye çalışıyorum. Bugün a2+b ehliyete kayıt oldum. Maddi durumu da göz önüne alarak ilk olarak çin işi motorlarla başlamayı düşünüyorum. (mondial, yuki vs..) İlerleyen dönemde devamı gelecektir inşallah.

İlk dakikadan itibaren bunun artık vazgeçemeyeceğim bir şey olduğunu düşündüğüm için bu siteye kayıt oldum. Bol bol okuyorum. Bir selamlama yazısı yazmak istedim. Honda CBR125R çok hoşuma gitti.

İyi geceler herkese..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Allah gönlüne göre versin..hoşgeldin aramıza...
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Hoş geldin Fırat.
    Motosiklet böyle bir araç işte...bir kez üzerine oturan, rüzgarı teninde hiseden bir daha asla vazgeçemez.
    Umarım herşey gönlünce olur
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    aramıza hoş geldin...yalnız seninde genlerinde motorculuk varmış ilk anda anlamışsın hangi motorun hoş olduğunu
    peşin peşin söyleyelim sıfır bir çinli almaktansa 2el kaliteli bir marka al emin ol pişman olmazsın

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Fırat hoşgeldin aramıza
    Motosikletli diyarında seni görmek güzel , allah herşeyi gönlüne göre versin. kaza bela göstermesin.
    Motosiklet olayına gelince 2. el bi honda yamaha, sıfır çan çin çun dan çok ama çok daha iyidir.
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Afrika..
    Aramıza hoş geldin fırat.
    Arabayla gezerken pencereden izlediklerin seni sadece pasif bir gözlemci yapar.
    Motosiklette ise her şeyle doğrudan temastasındır.
    Artık izlemekten öte, sahnedesindir.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

İzmir trafiği hoş ama Buca konusunda aynı filirde olamayacağım :s
    Dokuz Eylül'de okuduğuna göre sende Buca'dasın büyük bir bela var başımızda,özellikle eshotçular :s tam kasaplar..
    Hayırlı olsun iki tekerin düz bassın.
    Ipodun da hiç dinlemediğin,sırası gelince geçtiğin parçayım.Ne dinliyorsun ne de siliyorsun..

Motosikleti
    Honda cbr 125
    bende izmirdeyim ege de okuyorum herhangi bir problemin olursa veya arada muhabbet istersen özelden yazabilirsin. çinlilerilere de hic bulasma derim.
    whatever doesn't kill me, makes me stronger.

bluebird64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 '07,YBR125 ESD '11,Agility City 125 '11
    Aramıza hoş geldin Fırat.
    Deniz, güneş, martı çığlığı ve yosun kokusu yoksa yaşam da yoktur...

Motosikleti
    -
    Hoşbulduk, çok teşekkürler ilginize..

Deü maliyedeyim. Ayrıca spor salonuna da gittiğim için okul dışında da sık sık oralardayım. Evim Yağhaneler'de, mesafe belli işte.

Şu an için kurs, motor, devir vs.. derken bir kısmı peşin bir kısmı taksitle bir çin alabilecek durumdayım. Acemiliği atana kadar işimi göreceğini düşünüyorum. Arkadaşımın motoruyla dün ilk kez yere yattım mesela. Altımda honda, yamaha olsa acemiliği atana çizik içinde kalacaktır. Bu da bana çinliyle biraz vakit tanır sanırım. Zaten kafaya koyduğumu alırım ama neden 1sene geç olsun ve motorsuz kalayım ki

İzmirli motor sahibi arkadaşlarla konuşmak isterim tabi. Çevremde sadece süren bir arkadaşım dışında bu işlerden anlayan, sohbet edebileceğim kimse yok maalesef. Gerçi buralardayım artık.
    "...Beni hep durduruyorsunuz albayım. Bir gün beni kimse durduramayacak. Ve kendimi rezil etmeme izin verilmedikçe, ben de elalemi rezil etmeye devam edeceğim. Ve herkes kaybedecek bu yüzden. "

coolsoul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xl650 Transalp
    Alıntı BlackStockng adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmir trafiği hoş ama Buca konusunda aynı filirde olamayacağım :s
    Dokuz Eylül'de okuduğuna göre sende Buca'dasın büyük bir bela var başımızda,özellikle eshotçular :s tam kasaplar..
    Hayırlı olsun iki tekerin düz bassın.
    Kesinlıkle katılıyorum sana bende şirinyerde oturuyorum trafik aslında fena sayılmaz ama eshotcular ciddi bi problem.
    bu arada aramıza hoşgeldin fırat motosıkletle ilgili soracağın bir şey olursa buralarda olacağım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)