Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Herkeze Selamlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Bütün üyelere Selamlar.

Ben Onur ÖZDEN.18 yaşındayım.Bursa'da ikamet ediyorum.Gündüz çalışıp gece okumaya çalışıyorum.Ağır otomobil tutkunuyum.Özellikle honda hastasıyım.[Eg-Ek-Ep3]
    Bir sene önce bir scooter'a binmem ile motorsikletin bambaşka bir dünya olduğunu hissettim.SS Tarzı bir motorsiklet yanımdan geçince,herşeyin bir anlık durduğunu düşünüyorum. Otomobil ve motorsiklet kursuna yazıldım.Eylül'de alıcaz inşallah.Direk 600 cc bir motorla başlamayı kesinlikle düşünmüyorum.Sonuçta bu tarz ss'lerin oyuncak olmadıklarının ve bir silah olduklarının farkındayım.5 Aydır biriktirdiğim parayla,2-3 Ay sonra yzf 125 r veya gt250 r almayı planlıyorum.
    Tekrar bütün motorsiklet tutkunlarına selamlar,keyifli forumlar dilerim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    XT 600 Yamaha 1993
    Onur kardeşim,İzmir Ödemişten selamlar,alacağın motor için araştırmaların ve eğitim alıyor olmana sevindim,motorculuğun ciddi bir iş olduğunu ihmale gelmiyeceğini bilenlerden olmanı umarım,Bursa Enduronun Büyükorhan' daki festivaline katılmıştım,seçeceğin motor modelini bir daha düşünmeni ve araştırmanı dilerim.Bana sorarsan gezip görmek ve zevk almak istiyorsan BİR ENDURO MOTORUN olmalı. Selamlar.

www.motorsikletkarzinciri.com

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aramıza hoş geldin gt250r başlangıç için ideal...
    Yavaş yavaş alışırsın başlarda zorlanma normal..
    Hayırlısı olsun senin için...
    Bilinçli olman çok iyi hem senin hem bizim için..
    Kalıcı ve katılımcı olman dileğiyle
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Hoşgeldin dostum,güzel üslubun için teşekkür ederim kendi adıma.Üstelik benim gibi aşırı derecede otomobil tutkunluğunun üstüne motosiklete de tutulmuşsun.Hyo GT 250R ideal olacaktır,tavsiye ederim..

Bu arada ufak bir düzeltme yapmak istiyorum güzel Türkçemizi canlı tutmak adına,herkes kelimesini yazım kurallarına uygun kullanırsak sevinirim.

Alıntı kadango adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin dostum,güzel üslubun için teşekkür ederim kendi adıma.Üstelik benim gibi aşırı derecede otomobil tutkunluğunun üstüne motosiklete de tutulmuşsun.Hyo GT 250R ideal olacaktır,tavsiye ederim..

Bu arada ufak bir düzeltme yapmak istiyorum güzel Türkçemizi canlı tutmak adına,herkes kelimesini yazım kurallarına uygun kullanırsak sevinirim.
    Hoş buldum.Dalgınlıkla s harfini z yapmışım.Nerden düzeltileceğini gösterirseniz,değiştiririm.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:13 ----------

Alıntı cengiztamkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onur kardeşim,İzmir Ödemişten selamlar,alacağın motor için araştırmaların ve eğitim alıyor olmana sevindim,motorculuğun ciddi bir iş olduğunu ihmale gelmiyeceğini bilenlerden olmanı umarım,Bursa Enduronun Büyükorhan' daki festivaline katılmıştım,seçeceğin motor modelini bir daha düşünmeni ve araştırmanı dilerim.Bana sorarsan gezip görmek ve zevk almak istiyorsan BİR ENDURO MOTORUN olmalı. Selamlar.
    Aleyküm selam abi.Motor tarzları,tamamen kişiye hitap ettiği için sonuçta her insanın farklı bir bakış açısı ve zevkleri var.Enduro bir motor bana çok uzak geliyor.Ama imkanım olursa bir tadına bakarız.

Alıntı Birkannn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aramıza hoş geldin gt250r başlangıç için ideal...
    Yavaş yavaş alışırsın başlarda zorlanma normal..
    Hayırlısı olsun senin için...
    Bilinçli olman çok iyi hem senin hem bizim için..
    Kalıcı ve katılımcı olman dileğiyle
    Hoş buldum,teşekkür ederim.
    Gt250r hakkında çok negatif yorum var.Biraz daha araştırmayı düşünüyorum.Tekrar teşekkürler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)