Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

sLm adım Talha GÖKÇİMEN

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mobilet
    sLm 2 aydır motor la Ugrasıyorum bnede mobilet var az çok parçaları biliyorum ve küçük arızalarda kendim yapıyorum ama motorumda kalkış yok alt yapıda glardion 3 var kapandımı arsal ları geçiyo ve yeni bi dişli aldım öndiş küçük arka diş büyük motorcu bu motorunu hızlandırır dedi bunu nereye takıcam ve motorumun özelliklerini ne yapmalıyım...
    [COLOR="Yellow"][B][I]Kenar SOkaklaRın YEni Minisi[/I][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    Alıntı SANSAR_taLha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni bi dişli aldım öndiş küçük arka diş büyük motorcu bu motorunu hızlandırır dedi bunu nereye takıcam ve motorumun özelliklerini ne yapmalıyım...
    O dişlileri ayaklarının altına takarsan süratin 50 km birden artar dene ve gör.

Hey allahım ya.
    facebook(Fazer Tutkunları)

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı SANSAR_taLha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sLm 2 aydır motor la Ugrasıyorum bnede mobilet var az çok parçaları biliyorum ve küçük arızalarda kendim yapıyorum ama motorumda kalkış yok alt yapıda glardion 3 var kapandımı arsal ları geçiyo ve yeni bi dişli aldım öndiş küçük arka diş büyük motorcu bu motorunu hızlandırır dedi bunu nereye takıcam ve motorumun özelliklerini ne yapmalıyım...
    Sende motorun üstüne yatanlardan mısın ?
    HONDA

''sansar'' siteye ( arslanların,kaplanların,tilkilerin, .. arasına)
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Mobilet
    Alıntı BİROL 78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O dişlileri ayaklarının altına takarsan süratin 50 km birden artar dene ve gör.

Hey allahım ya.
    slm birol ayağının altına tak derken motora ayak koyduğum yerin altınamı yok sa dalga geçmek için mi dedin 2 ay oldu yardım edinbi
    [COLOR="Yellow"][B][I]Kenar SOkaklaRın YEni Minisi[/I][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)