Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Selam abilerim, ablalarım (:

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese cevap veriyorum.

Haklısınız . 600 cc alamam gerektiği konusunda ikna oldum.

Söylediklerinize cevap veremem çünkü cevabım yok. Hepsinin doğruluk payı benim bildiklerimden daha yüksek

Peki sizce 250 uygunmudur ? becerebilir miyim ?
    '' Honda CBR 600RR '' :joker:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı kacar38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese cevap veriyorum.

Haklısınız . 600 cc alamam gerektiği konusunda ikna oldum.

Söylediklerinize cevap veremem çünkü cevabım yok. Hepsinin doğruluk payı benim bildiklerimden daha yüksek

Peki sizce 250 uygunmudur ? becerebilir miyim ?

Kimse cevap vermemiş.
    '' Honda CBR 600RR '' :joker:

Motosikleti
    'HoNDa DyLaN' iNNoVa Avcısı
    ben 14 yaşındayım babamın motoru 100 lük her zaman onu kullanyorum şimdi innnova 125 lik almayıdüşünüyorum yazın ben bazen beatı bile zaptedemiyorum innova kullandım o da güzel motor 20 yaşında olsambile hatta 25 600 lük motor kllanmam anca cbf 250 alabilirim o motorlar görüddüğü gibi 17 yaşında birinin kullanabileceği bi motor deil arkadaş doğru söylemiş 2.vitesde 120 130 yapıyorlar ben motorla hiç 100 e ulaşmadım korktum bence sende al bi innova keyfine bak az yakıyo zatendayanıklı kaliteli motor güzzeel bi 2. el bulup onu alcaksın benim tavsiyem ... babamda ortalama 8 senedir motor kullanıyor o bile beat kullanıyor diyorum büük bi motoral diye ne gerek var diyor harbiden ne gerek war şehiriçi gezcem diyorsun o zaman az akan motor al ne gerek war 600 lük motorlarla uğraşıyorsun
    <<<< HoNDa DyLaN >>>> :wiinkk: İnnova Avcısı xD

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Alıntı kacar38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimse cevap vermemiş.
    sebebini söyleyeyim..bu şekilde çok konu açılır ve çoğunluğuda (üstüne alın yada alınma sen bilirsin) ukala şekilde devam eder ..falancada aldı filancada biniyor gibi devam ettiği için son yazdığın mesajı genelde kimsenin okumaya tenezzül etmediğini düşünebilirsin..neden mi?? ilk mesajlarda diretip sonunda almayayım bari demek yerine ilk mesajlarda cc belirtmeden sorsan daha uzun uzadıya cevaplar alırdın...
    akıl yaşta değil baştadır denir..doğrudur ama 16-17 yaşında bir gencin aklı,mantığı ve sorumluluklarıyla 30-35 yaş ve üzeri insanların ki bir değildir.bunuda kimse inkar edemez...
    ben evlendikten , heleki çoluk çocuğa karıştıktan sonraki halimle senin yaşlarındaki halimi kıyaslayamıyorum bile...
    o yüzden sabırlı ol emeklemeden yürümeye,yürümeden koşmaya ,koşmadan maraton birincisi olmaya kalkma...unutmaki her araçta ,ama motosiklet ama araba ama kamyon 1.vitesle kalkılır ve zamanla 2. 3 v.s vitese çıkılır...bu 500-600 beygirlik bir spor araba bile olsa direk 5. vitesle kalkamaz...motoru yetse debriyajı sıyırır,oda olmazsa aks kırar..bilmem anlatabildimmi???
    şimdi sen acele etme tak 1. vitese biraz yol al sonra at 2 ye yol boşsa 3-4-5 devam edersin...ok???
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300 - 30th Anniversary Special Edit
    Genç öleyim de cesedim yakışıklı olsun diyorsan 600 rr ile başlayabilirsin...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)