Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

tüm marmaris mt ye merhaba

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Rhon LH150
    arkadaşlar ben rider_c@n msn adresimi değiştirmeye çalışırken bi problem oluştu ve siteye giriş yapmama rağmen sitede hiç bir bölüme giriş yetki hakkımın olmadığı yazıyodu sonra moto.berk adlı bir nick aldım onuda firma adı diye yetkililer engellemiş ama aslında o bir firma adı değildi bende en sonunda rider48 nickini aldım giriş yapabilmek için gelelim asıl konumuza istanbul mt den bazı kişiler beni tanır yaklaşık 10 aydır marmariste oturmaktayım ve bazı işler yüzünden ne bir çevre nede bir motosiklet gurubu tanıyabildim asıl yazmak anlatmak istediğim marmariste yaşayanlar oturanlar varsa tanışmak isterim hemde bir çevre kurmak açısından küçük bi buluşma ayarlarız hem tanışmış oluruz
    msn adresim moto.berk@hotmail.com (bu bir firma adı değildir kendime ait yada tanıdığım böyle bir firma yoktur) sadece berk bazı arkadaşlar içinde takma ismim lakabımdır ve bu adresi kullanmaktayım... marmaristeki arkadaşlar lütfen bana ulaşsınlar ister bu topikten isterlersede msn adresimden ulaşabilirler...
    şimdiden herkese çok teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    slm marmarisli arkadaşım bende marmaristeyim
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Rhon LH150
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm marmarisli arkadaşım bende marmaristeyim
    tamam ozaman açıkçası tanışmak isterim görüşebilceğimiz msn adresi veya telefon numarası varmı?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:04 ----------

GünceLL!!!

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:30 ----------

GünceLL!!!

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Muğla MT den diğer marmaris ve çevre illerde yaşayan arkadaşlara ulaşabilirsiniz
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler