Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhaba

Motovento
    REKLAM ALANI
    sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    Selamlar ben hasan başka bir motosiklet forumunada üyeyim burayada oldum iki hafta önce scooter aldım,markası mondial 150 rf(güzel kaçan bir scooter ama konforda sorun yaşıyorum çok az yada bütün scooterlar öyledir bilmiyorum arnavut kaldırımına çıktımmı taş olsa böbreğimde taş kalmaz o derece)kısmetse seneye naked vitesli bir motor a hazır olana kadar binecegim zira hic deneyimim yoktu 2 haftada bayaa scooter yada motora alıştım diyebilirim.daha önceden araba kullandığımdan trafikte pek sorun yaşamıyorum ama scooterı araba gibi kullanmayada çalışıyorum bazen sıkıntı oluyor arasıra bununla kısmetse 1 bucuk ay sonra alacagım ehliyetimi ıslatmak için bir çanakkale turu yapacagız kuzenle(onunkide mondial 125 kt)kışın ortasında:D hem şehitlerimize saygı ziyaretinden ötürü hemde ehliyetimiz var bizim,wolverine yolverin ulayyyn hesabı tekrar selamlar

(not:2 haftada sadece sağ arka sinyali kırıldı oda babamın yanına gitmiştim sokakta bebeler kırdı heralde gördüğümde dış camı kaput olmuş)

http://img2.imageshack.us/img2/1408/fotoraf0005w.jpg

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    hoşgeldiniz korumalar ve motorun kendi aksesuarları hakkındaki duyarlılığınızı takdir ederim ;)
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Motosikleti
    Nexus 500
    Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldiniz korumalar ve motorun kendi aksesuarları hakkındaki duyarlılığınızı takdir ederim ;)
    Hoşbulduk teşekkürler yanında verilen kası şahsen güvenli bulmadığım için kapalı kask aldım dizlik ve dirseklikleride tabi keşke bütün arkadaşlarımız dizlik diresgigectim kask taksa yazıktır can taşıyoruz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    Hoş geldin..
    Ehliyet ve Korumalarını en kısa sürede tamamlamalısın..

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı sularseller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşbulduk teşekkürler yanında verilen kası şahsen güvenli bulmadığım için kapalı kask aldım dizlik ve dirseklikleride tabi keşke bütün arkadaşlarımız dizlik diresgigectim kask taksa yazıktır can taşıyoruz
    korumalıklara verdiğin paraya acıma kardeşim ALLAH vermesin kaza yaptıktan sonra kazıktı mazıktı ama iyikide alımışım diyor insan
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

71Hakan71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    hoş geldın ehlıyetını alana kadar cok trafıge cıkmamaya calıs.ve sakın korumasız cıkma trafıge.kazasız ve keyıflı yolculuklar hayırlı olsun

Motosikleti
    Nexus 500
    Alıntı qsTah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoş geldin..
    Ehliyet ve Korumalarını en kısa sürede tamamlamalısın..

Dizlik ve dirsekliklerim tamam tam kapalı kaskımda var bayaa bir önem veriyorum .çok teşekkürler sıcak karşılama için arkadaşlar

ibocan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    hoşgeldin tekerin düz bassın Aktif forumlar
    www.sahildenturkiye.com

Motosikleti
    Nexus 500
    Alıntı ibocan33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin tekerin düz bassın Aktif forumlar
    hoşbulduk arkadaşım,iyi dileklerin için teşekkürler

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    hoşgeldin mondial in zat tan sonra ön kısmı en cok hosuma giden motoru 150 rf , amortisörü için servise git belki yumusaklığı ayarlanabiliyordur
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Motosikleti
    Nexus 500
    Alıntı mondial50tt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin mondial in zar tan sonra ön kısmı en cok hosuma giden motoru 150 rf ama amortisörü için servise git belki yumusaklığı ayarlanabiliyordur

hoşbulduk aynen bende bunu sordum arkadasım zamanla yumuşar dedi usta bende tamamdır dedim.bakalım suan 650 km deyim 1000 km ye kadar eğer aynı sertlik olursa bir çaresine bakacağım çünkü taşlı yollarda özellikle çok rahatsız ediyor.sitede rf kullanan göremedim yada bulamadım diyeyim.ön far kısmını çoık beğendiğim için seçtim bende yarın arka sinyalleri biraz kısaltacak usta extradan jantlara film çekmeyi düşünüyorum bu motor benim için evladiyelik olacagından ilerde büyük motor alsamda şehiriçinde kısa yollarda kullanmayı düşünüyorum.içime çok sindi çünkü almak için düşünen olursa dikkatimi çeken eksi ve artılarını seve seve paylaşırım ;)

Motosikleti
    Ybr
    Hoşgeldin Hasan

Motosikleti
    Nexus 500
    Alıntı ferhat_se adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin Hasan

Hoşbulduk Ferhat.Ne kadar sıcakkanlı bir forum(dan öte) böyle yahu.Sağlam dostluklar kazanılıyordur da bakıyorum çünkü herkes bir dayanışma içerisinde iyiki üye olmuşum

Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    korumalıklara verdiğin paraya acıma kardeşim ALLAH vermesin kaza yaptıktan sonra kazıktı mazıktı ama iyikide alımışım diyor insan

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler