Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

marmaris'ten selamlar..

Motovento
    REKLAM ALANI
    akinosan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xl650 Transalp
    merhaba arkadaşlar. buraya uzun zaman önce üye oldum, ama ilk defa yazıyorum. sebebi de, artık adam gibi bir motor alıp kendimi yollara vurma zamanının gelmiş olması..

neredeyse çocukluğumdan beri scooter kullanıyorum. zaten marmaris gibi bir yerde yaşayıp da motosikletten uzak kalmak pek mümkün değil. geçen sene de, "artık şu motor işini daha ciddi yapmak lazım" diyerek bir yamaha xt125r edindim. amacım bu motorla acemiliği atıp daha büyük bir modele geçmekti. nitekim, bunun zamanı geldi artık. yeteri kadar tecrübe kazandığımı düşünüyorum. maddi durumu denkleştirdiğim an yeni bir motor aramaya başlama niyetindeyim.

o yüzden mümkün olduğu kadar bilgiye ihtiyacım var. neticede bu çocuk oyunu değil. motoru bir kere almalıyım ve tam almalıyım.

bu forumun da, araştırmalarımda çok yardımcı olacağından ve doğru tercihi yapmamı sağlayacağından eminim.

şimdiden herkese teşekkürler.. sevgiler, saygılar..

not: bu arada, vstromturkiye.org'a ne olduğunu bilen var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    jawa 350.1992--jawa laser250 1990
    selam hemşerim ben varol1972 marmaris sabancı karşısı saman iskelesinde kaptanlık yapıyorum.05425411274 tel nom.çaldır tanışalım.92 model 350 jawam var allah nasib ederse,gel tork gör istersen kerdesim selamlar.

akinosan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xl650 Transalp
    Alıntı varol1972 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam hemşerim ben varol1972 marmaris sabancı karşısı saman iskelesinde kaptanlık yapıyorum.05425411274 tel nom.çaldır tanışalım.92 model 350 jawam var allah nasib ederse,gel tork gör istersen kerdesim selamlar.

varol kaptan, sağol. umarım görüşürüz bir gün. jawa'yı merak ettim.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aramıza hoşgeldin
    Marmaris te arkadaşlarım var,sürekli çağırıyorlar ramazandan sonra o tarafa doğru bir yol yapma düşüncem var.
    Umarım geride kalandan daha aktif bir üyeliğiniz olur,yeni alacağınız motora da bir an önce kavuşmanız dileğiyle..

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    hoşgeldin akinosan
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Ybr
    Hoşgeldin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler