Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

ankaradan slmlar..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Gt250R aZ KaLdI
    hoşgeldin umarım ıstedıgın motosikleti bulurusun
    hiç deneyimin yoksa biraz egıtım almanı önerırım
    egitim şart yani...
    [COLOR="Red"]Gümüş Bir Kurşundur Aşk Gelip Seni Vurmadığı Sürece Dönüşmeye Devam Edeceksin.[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nigdeli48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    merhaba hosgeldin.
    oncelikle tarzini belirlemelisin.sonrada butcene gore arasindan bi tane secersin
    Rüyaları gercekleştirmenin en iyi yolu UYANMAKTIR

Motosikleti
    Piaggio X9 Evolution ArTÇıSı ;)
    Hoşgeldiniz...
    :cherry: :cherry: :cherry:

hoşbulduk tesekkurler..

Motosikleti
    19A
    bende hiç motosiklete binmedim sürmesinide bilmiyorum en azından düştüğümde kırılan parçaları fazla pahalı değil diye düşünerek scooter tercih ettim ama doğrumu yaptım yanlışmı bilemiyorum keşke viteslimi alsaydım diyorum bazen. değiştirecek olsam viteslide sorun yaşarmıyım gibi tereddütlerim var. Bence şimdilik pahalı bişey alma bilmiyorsan illahi düşeceksin (nice usta profesyonel motorcular düşüyor, kaza yapıyorki bizim gibi yeni başlayanlar ve acemiler yastığımızı hep yanımızda taşımalıyız) bu gibi durumlarda sana pahalıya mal olacaktır. Benim şahsi fikrim bu şekilde, profesyonel olan arkadaşlar seni daha iyi bir şekilde yönlendirecektir. Şimdiden hayırlı olsun kazasız sürüşler dilerim

ek olarak ilave etmek istedim bazı arkadaşlar yeni başlayanlara vitesli motoru kullanamazsın diyorlar bununda doğru bir fikir olduğunu ustalarımız açıklarsa yeni başlayacak arkadaşlar yanlış yönlendirilmemiş olur şayet benimki bu şekilde oldu bana vitesli süremezsin scooter al dediler bende öyle yaptım. Yorumlarınızı bekliyorum usta motorcular...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)