Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

MT Herkese Selam, bir touringci

Motovento
    REKLAM ALANI
    sametrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    hoşgeldin güzel açılış birazdan bu topicde çok eğlencez sanırım.
    İki kişinin bindiği motor değildir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangi dilleri biliyorsun onlarıda yazda türkçe anlamadığın yerde o dillerde anlatmaya çalışalım
    pek bir alaycı tavrınıza rağmen, nezaketimle cevap vereyim..
    ingilizce, almanca, korece, iyi derece.. fransızca, rusça, orta düzeyde.. idare edebileceğim kadar da italyanca ve ispanyolca.. şu ara çince'ye başladım kursta daha yeniyim..

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ama kaçırdığınız nokta var.. "katılımımızı" yazmış arkadaş
    bilemedin olamamızı yazmıştı

Alaycı değil canım paylaşımcı oluyoruz, yarın bigün çeviri işimiz olsa dostluk sevabına yaparsın belkim 2 3 kelime arkadaşlığımız pekişiyor
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    hoşgeldinnnn kalıcı olmanı dilerim arkadaşım
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bilemedin olamamızı yazmıştı

Alaycı değil canım paylaşımcı oluyoruz, yarın bigün çeviri işimiz olsa dostluk sevabına yaparsın belkim 2 3 kelime arkadaşlığımız pekişiyor
    teknik çeviri işlerini zaten yapıyorum çeşitli firmalara katalog dizaynı ve teknik ihale çevirileri.. ingilizce ve rusça olmak üzere.. sevabına kusura bakmayın derim..

katılımcı olmamız, katılımımız demektir.. idame ettirebildiğim kadar türkçemle..

Motosikleti
    yok
    Demek insan 8 dil bilmekle kalmayıp, yazım hatalarını da en ince ayrıntısına kadar inceleyebiliyormuş.Maaşallah zehir gibisiniz
    Üniversite yıllarında 5 sene ilerisini görüp bizde çince eğitimi alalım gibi idealist bir yaklaşımla mecidiyeköyde bir kursa gittik.Oradaki hoca bize 14 yaşında bir çocuğun gazeteyi tam anlamıyla okuyamadığından bahsetti.Ya tipimizi beğenmedi ya da hakikaten zor bir dil.Allah yardımcın olsun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldinnnn kalıcı olmanı dilerim arkadaşım
    sağlam kalabildiğim sürece ümit ediyorum hoşbulduk..

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    hangi motosikletleri kullandiniz acaba?
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangi motosikletleri kullandiniz acaba?
    peugeot ludix50, honda beat, piaggio beverly250, yamaha ybr125, honda cbr125r, honda cbf500, honda cbf1000, honda cbr600rr, bmw f800st..

Alıntı onuray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üniversite yıllarında 5 sene ilerisini görüp bizde çince eğitimi alalım gibi idealist bir yaklaşımla mecidiyeköyde bir kursa gittik.Oradaki hoca bize 14 yaşında bir çocuğun gazeteyi tam anlamıyla okuyamadığından bahsetti.Ya tipimizi beğenmedi ya da hakikaten zor bir dil.Allah yardımcın olsun
    sağolun.. biraz göreceli kavram bu dil işleri.. mesela yabancı bir dili türkçe anlatımla öğrenemiyorum bir türlü.. mutlaka ingilizce almam gerekiyor gerekli kural yardımlarını, birkaç dil bilgimi birleştirerek pratik bir yol buluyorum kendimce o dili öğrenirken.. korece öğrenme aşaması çok zorladı, ondan sonrası çorap söküğü gibi geldi.. ilk başta orta seviyeye kadar kendim çalışarak öğrenmiştim internetten kore ulusal kanallarını seyredip dersleri dinledim.. sonrasında ise okuldaki koreli bir profesörün lojmanında hem kendisiyle hem de annesiyle 3-4saat çalışıyordum her gün.. asya dilleri benzerlik gösteriyor kendi içinde.. çince yapı olarak benzemesine rağmen karakterler çok fazla.. harf değil kelimeye karşılık karakter var.. sapıtıyorsunuz kimi zaman ama olsun baş koyduk bu yola bir kez

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    guzel siralama..
    sanirim ludix50 ilaninizi gormustum sahibinden.com da
    tekrar hosgeldiniz..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    guzel siralama..
    sanirim ludix50 ilaninizi gormustum sahibinden.com da
    tekrar hosgeldiniz..
    doğrudur vazgeçtim, kız kardeşimin yedek motoruydu.. durmasını istedi..

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Burası ayrıca Üniversite mezunlarının da az olduğu bir forum, ayrıca çoğumuz Türkçe dışında dil bilmiyoruz, bazılarımız belki tarzancayla karışık ingilizce, hepsi bu.. Umarım burası beklentilerinizi karşılar
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşgeldin arkadaşım.Yavaş guruplarımız var bizim.Hatta ben bayadır yavaş gurup müdavimiyim.Sağolsun hızlı arkadaşlarda benim gibiler yüzünden yavaşlamak zorunda kaldılar baya bi süre.Fakat ben bundan gayet memnunum.En çok 90km/h'la gidiyoruz,doğanın tadını çıkarıyoruz,hemde güvenli sürüşler yapıyoruz.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burası ayrıca Üniversite mezunlarının da az olduğu bir forum, ayrıca çoğumuz Türkçe dışında dil bilmiyoruz, bazılarımız belki tarzancayla karışık ingilizce, hepsi bu.. Umarım burası beklentilerinizi karşılar
    eh hepimiz aynı toprağın insanıysak, farklı görüşlerden de haberdar olmak lazım.. daha çok teknik konular ilgimi çeker.. oturup bir güzel çoğu başlığı okudum sürüşe dair yazılan içerikli yazıları.. bunlar bile kafi şimdilik..
    gs, ileri sürüş ve yarış eğitimleri yapmıştım fakat hala ki bilmediğim çok şey var eminim..
    yıllardır yarı-profesyonel dağ bisikleti yapmama rağmen en zorlu etaplardan biri Whistler BC, Kanada'da.. enduro motor kullanmaya çekiniyorum, limitlerimi zorlayacağımı bildiğim için.. o yüzden paşa paşa asfalt da geziniyorum şimdilik..

Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin arkadaşım.Yavaş guruplarımız var bizim.Hatta ben bayadır yavaş gurup müdavimiyim.Sağolsun hızlı arkadaşlarda benim gibiler yüzünden yavaşlamak zorunda kaldılar baya bi süre.Fakat ben bundan gayet memnunum.En çok 90km/h'la gidiyoruz,doğanın tadını çıkarıyoruz,hemde güvenli sürüşler yapıyoruz.
    90 çok.. siz bana takılın sahilde 3. vites 50 püfür püfür

Görüşlerin farklılığından bahsetmedim sanırım Eğitim ve Öğretim, görüş ayrılığı yaratmaz, yoksa ben mi yanlış biliyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görüşlerin farklılığından bahsetmedim sanırım Eğitim ve Öğretim, görüş ayrılığı yaratmaz, yoksa ben mi yanlış biliyorum
    birey çeşitliliğinden bahsetmişsiniz.. bu durumda, her birimiz özgün bireyler olduğumuz gibi kendimize özgü görüşlerimiz düşüncelerimiz vardır.. yanılıyor muyum? eğitim farkı gözetmeksizin..

Her nevi insan heryerde bulunur, ben çeşitsizlikten bahsetmiştim aslında. Neyse gecenin bir yarısı yanlış anlaşılma yarışına girmeyelim. Hoş geldiniz, kamyon sıfatıyla

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herşeyin ilacı zaman! Daraltmayın kendinizi,nasıl olsa su akar yatağını bulur,bizlerde zamanla birbirimizi tanırız.Mesele bazı arkadaşlarımızın dediği gibi kalıcı olmakta.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Motosikleti
    tiger800
    hangi dilleri biliyorsun onlarıda yazda türkçe anlamadığın yerde o dillerde anlatmaya çalışalım
    :D:D:D:DD valla iyi guldum burda

hosgeldin arkadasim gercekten bende merak ettim
    ben turkceyi bitiremedim hala sen8i nasıl basardın merak dogrusu

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    hoşgeldin
    sitenin sana katacaklarının yanında sende sitemize katkıda bulunacaksındır umarım....

1 lisan 1 insan 8 lisan 8 insan
    dil bilmek değil benim için önemli olan kendini bilmek ;)

bu aralar topiclerde biraz sataşmalar hissediyorum hoş olmuyor sanki
    hiç misafirperver bir hareket değil

durun bakalım 400km/h yaptım filan desin öle sataşırız
    8 dil biliyorsan helal olsun derim

haydi iyi günler
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)