Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawayanki

Motovento
    REKLAM ALANI
    erhangorgec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki 250r
    Selam cc bağımlısı dostlarım..

2009 yılı için sektörel yeni modeller'de beklentilerin maxsimum seviyede olduğunu biliyoruz..
    Hemen hemen çoğumuz biliyor ama bilmeyenler yada dikkat etmeyenler için yeni motor alımlarında acale etmeyelim..

Pazardaki fiyatları yükseltmek ve düşürmek elbetteki bizlerin elinde.. 2009'a ne kadar düşük alımla girersek yeni yıldaki gıcır motorları okadar DÜŞÜK bütçe ile sahip olabiliriz..

Fuar öncesi nabız yaz başında çok önemli arkadaşlar..

Bireysel düşünmeyelim 1, 3, 40, 100, 1000 derken kitlesel olarak talebi düşürürsek fiyatlarda düşer bu kaçınılmazdır.

Tüm arkadaşlara iyi vakit geçirmeleri temennisi ile hoşçakalın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    ilginc bi pazar gunu basligi..

hop benden sora degismis baslik
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 City
    iyi güzelde döviz kuru için ne yapacağız.

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Öncelikle hoşgeldin. Kalıcı ve katılımcı olman dlegiyle

Sonralıkla önerilerini yanlış buluyorum. Şuan motosikletlere verdigimiz ücretin yaklaşık %50'sini devlete vergi olarak veriyoruz. Yani burda üretici veya distribütör firmayla ilgili bir durum yok. Motosiklet üreticisinden %10 indirimli motor almak için böyle bir organizasyon yerine devlete karşı tepkimizi gösterip motosiklet üzerinde verginin 50'lerden %20-30 'a indirmeye çalışmak daha mantıklı degil mi?

Arkadaşım senin bu önerin distribütör firmaların bazı modelleri ülkeye getirmemesinden başka birşeye yaramaz. Üretici firmalardan indirim koparmanın yollarını aramak yerine motosiklet üzerindeki akıl almaz ve dünyanın hiçbir yerinde benzeri olmayan bu vergileri bir şekilde indirmenin yollarını araştırsan daha olumlu sonuçlar alırsın gibime geliyor!

Motosikleti
    Kawasaki 250r

Elınt yorumun çok önemli elbette ve değerli..

Devletimden tamamen ümidi kesmiş durumdayım vergilerin düşürülmesi konusunda inan bana yapılacak bi indirim bana çok uzak bir fikir gibi geliyor..

Belkide bu düşünceyi bizlere empoze etmeyi çok iyi başaran gereksiz siyasetciler nedeni ile böyle düşünüyorumdur.

Bu nedenle üreticiden bi indirim kopartmaya çalışıyorumdur.

Elınt sözlerin gerçekten desteklenmeli ve bu tür vergi indirimleri için kitlesel olarak hep beraber tepki göstermeliyiz yine bu noktada camianın önde gelenleri sırt sırta verip bizleri bi çeki düzene sokmalı uyarmalı ve toparlayıp tepki gösterebilecek pozisyona sokmalı diye düşünüyorum..

Ninja 250 r sezonda belki 500-800 ytl indirime giderde bi kaç aksesuar çıkarırım hesabını az bütçemle yapmaya çalışıyorum ne yazıktır ve acıdırki ABD de Hayabusa satış fiyatı 12.000-13.000 $ aralığında yapılırken ninja'ya 5500 Euro vermem HAKSIZLIK aklıma geldikçe asabım bozuluyor...

Şu an sevdalı dostlarımız istedikleri yada hayalini kurdukları motorsikletin sahipleri olabilirler ancak unutulmamalıdırki hayat devam ettikçe ve kalplerimizde bu aşk harlandıkça sahibi olmak isteyecekleri başka motorlarda dizayn edilecektir

Değerli yorumlarınız için teşekkür edrim..

vukuat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 TrAnSaLp SİYAH İNCİ
    aramıza hosgeldın
    booş kooooooooooyyyy gitsin

Motosikleti
    Kawasaki 250r

Hoş bulduk..

Bu tarz platformlar arasında motosiklet.net'in üstlendiği misyonu çok önemli ve bir okadarda hayati buluyorum.
    Yapıcı ve eğitici yanları bana göre ağır basan ve katılma kararı vermeme sebep olan etkenler bunlardır., umarım son nefesimize kadar olanca gücümüzle bu motosiklet sürüş aşkını içimizde taşırız.
    Berrak bir gökkuşağı görebilmek için önce yağmuru yaşamalısınız.

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hoşgeldin. Kalıcı ve katılımcı olman dlegiyle

Sonralıkla önerilerini yanlış buluyorum. Şuan motosikletlere verdigimiz ücretin yaklaşık %50'sini devlete vergi olarak veriyoruz. Yani burda üretici veya distribütör firmayla ilgili bir durum yok. Motosiklet üreticisinden %10 indirimli motor almak için böyle bir organizasyon yerine devlete karşı tepkimizi gösterip motosiklet üzerinde verginin 50'lerden %20-30 'a indirmeye çalışmak daha mantıklı degil mi?

Arkadaşım senin bu önerin distribütör firmaların bazı modelleri ülkeye getirmemesinden başka birşeye yaramaz. Üretici firmalardan indirim koparmanın yollarını aramak yerine motosiklet üzerindeki akıl almaz ve dünyanın hiçbir yerinde benzeri olmayan bu vergileri bir şekilde indirmenin yollarını araştırsan daha olumlu sonuçlar alırsın gibime geliyor!

Yüzde yüz haklısın..Kazzığın sebebi devlet...Helese bu Kemal geldikten sonra ülkede kazzık girmeyen sektör kalmadı..Yumurta işleri,,Bakliyat işleri derken dünyalık tamam..Zaten bu soygun düzeni olmasa motorlar yarı fiyatından aşşağı olur..Vergi alınsın ama adam gibi alınsın..

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Aramıza hoşgeldin

Bu üstteki ne diyor yine
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)