Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Hoş Geldim

Motovento
    REKLAM ALANI
    VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı nebi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne yazıkki bu sitede bazı durumlar motosikletin ve motosiklet tutkusunun önüne geçiyor. Bu benim kendi düşüncem, belkide çoğu yerde bu böyledir. Bilmiyorum. Birisi siteye üye olur başlık açar yada bir topic açar geçer gider. Ama bayan bir arkadaş bir topic açar (önemli önemsiz farketmez) -ki kesinlikle yanlış anlaşılma olmasın lafım sözüm bu topiğe değil- topic alır başını gider, uzarda uzar. Gerekli gereksiz seviyeli seviyesiz akıııp gider. Neyse, saadete geleyim, bi daha bu siteye girmiycem, motosiklet.net e üye olalı yaklaşık 1 yıl oluyor. İlk başta düşündüğüm, kafamda kurguladığım gibi bir oluşum göremedim. aha diyceksiniz ki güzel şeylerde var, evet tabii ki var ama bu iş bulgur ayıklamaya benzeyince benim hoşuma gitmiyor. bu benim kendi düşüncem. Siteye bir eleştiri olarak kabul edin. Bay bay gençlik.
    sen hep yanlışları ararsan olmaz nebi arkdaşım.. gözünü aç bak güzelliklere, motosikletinle ne güzel geziler yapıyorsun resimlerini inceliyoruz taktir ediyoruz, ama sen sureklı bı yanlıslar arayısı ıcınde olursan mutlaka bulursun. ben yanlıs aramıyorum eger ararsam ısımı gucumu bırakmam gerek..

neyse hayırlı yolculuklar

Alıntı Berna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak hep senin yüzünden oldu bööle, kapansın konu ok? tanıştık bitti.

üzüyosun ama beni ne yaptıysam senın için tmm ben yazmıcam bida buraya
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Regal Raptor 250E-9B
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üzüyosun ama beni ne yaptıysam senın için tmm ben yazmıcam bida buraya
    bende yazmicam işte
    find yourself

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Adx 125
    Çok gürültü yaptınız ama. Biraz sessizlik lütfen.
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne yazıkki bu sitede bazı durumlar motosikletin ve motosiklet tutkusunun önüne geçiyor. Bu benim kendi düşüncem, belkide çoğu yerde bu böyledir. Bilmiyorum. Birisi siteye üye olur başlık açar yada bir topic açar geçer gider. Ama bayan bir arkadaş bir topic açar (önemli önemsiz farketmez) -ki kesinlikle yanlış anlaşılma olmasın lafım sözüm bu topiğe değil- topic alır başını gider, uzarda uzar. Gerekli gereksiz seviyeli seviyesiz akıııp gider. Neyse, saadete geleyim, bi daha bu siteye girmiycem, motosiklet.net e üye olalı yaklaşık 1 yıl oluyor. İlk başta düşündüğüm, kafamda kurguladığım gibi bir oluşum göremedim. aha diyceksiniz ki güzel şeylerde var, evet tabii ki var ama bu iş bulgur ayıklamaya benzeyince benim hoşuma gitmiyor. bu benim kendi düşüncem. Siteye bir eleştiri olarak kabul edin. Bay bay gençlik.
    Söz ağızdan çıkar ama..Güle güle forumdaş..

.
    61. Motosiklet.net forumlarinin en belirgin özelligi, kullanicilarin mesajlasmalarinda yakalanan belirgin düzeydir. Bu güzel çizgiyi korumak mutlaka kullanicinin görevidir. Bu nedenle, mesajlarinizda küfür ve benzer kaba ifadeler kullanmamaniz ve kisileri asagilayici ya da tahrik edici tavirlardan uzak durmaniz tavsiye olunur. Küfür içeren, asiri laubuali, baska bir kullaniciya saldiri amaçli ya da gelen olarak çirkin bulunan mesajlar yöneticiler tarafindan silinecektir. Küfürlü yazisan kullanici, tarzini degistirmemekte israrliysa, forum disi birakilacaktir.

.Üyelik Iptali:
    Siteden zaman içerisinde, site ile uyum sağlayamayıp anlaşamadığını düşünen yada bir sorunu olup ayrılmak isteyen arkadaşlarımız ;
    Site üyeliginizi dilediginiz an iptal edebilirsiniz. Üyeliginizi iptal ettiginizde tarafimizda bulunan size ait kisisel bilgiler silinecektir. Ancak üyelik iptali o güne kadar yazdiginiz mesajlarin ve forumdaki icraatlerinizin sona erdigi anlamina gelmez ve bunlardan dogacak hertürlü kanuni sorumlulugunuz devam eder.
    En fazla, sitede Konu Dışı bölümüne, "Ayrıldığını belirten bir kısa metin yazabilir" ve bu metinden sonra sitede, ne başka başlık açabilir nede nickiyle hala dolaşmaya, çarpıcı mesajlar yazmaya devam edebilir.
    "Siteden tamamen ayrılıyorum" üzücü kararını veren üyeler, siteden tamamen banlanırlar ve birdaha o nickle giriş yapamazlar.
    Ayrıldıktan sonra fake nickle girildiği herhangi bir yolla teşhis edilmesi durumunda fake nick de banlanacaktır.
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı holigan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar yeni katılan arkadaslar bayan oluncamı ilgi ve alaka oluyo bizdemi bilgi alabilmek icin bayan ismiyle girmemiz gerekiyo bir hafta önce sitenize girdik yeni honda vfr aldım ve kullanan arkadaslar varmı diye msj attım sadece iki arkadasımız cevap verdi
    Arkadaşlar bu konuda alınganlık yapmanıza gerek yok, olaya birde şu açıdan bakmanızı tavsiye ediyorum.

Motosiklete yeni başlayan birisi bayan olunca özel ilgi oluyor evet ama bu birazda ülkemizde motorcu olmanın şartlarının çok zor olduğu göz önüne alınınca takdir edilecek ve hayranlıkla izlenicek bir durum olarak değerlendiriliyor diye düşünüyorum. Yani erkek üyelere oranla tanışma başlıklarının daha fazla ilgi görmesi bu nedendendir diye düşünüyorum.

Tabi bunların haricinde MT'nin yapısını, forum amacını ve kültürünü tam olarak benimseyemeyip burayı arkadaş ve eş bulma sitesi olarak algılayan arkadaşlarda arada çıkmıyor değil bunlar üye olupta tanışma başlığı açanda olabilir açılan bir başlığa atılan mesajdaki arkadaşın niyeti olarakda karşımıza çıkabilir.Bu tip arkadaşlarda zaten zamanla aradıkları ortamı bulamadıkları için ortamdan kendi kendilerine uzaklaşmaktadırlar.

Yani demem o ki bu tarz başlıklara bakıpta boşu boşuna sinirlenmeyin.
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Berna aramıza hoşgeldin
    Motosikletler hakkında birçok bilgiye bu forum sayfalarının ARAMA bölümünü kullanarak ulaşabilirsin.

Tanışma başlığı konu dışına doğru gitmeye başladığına göre kilitlenme zamanı gelmiştir.

Saygılar

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)