Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Hoş Geldim

Motovento
    REKLAM ALANI
    VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı holigan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet yeni bir vfr aldım kullanan arkadaslar dan rodajla ilgili bilgi alacaktım
    http://www.motosiklet.net/forum/tekn...vfr-800-a.html

http://www.motosiklet.net/forum/moto...r-800-abs.html

şu topıclere yazarsan kullanan arkadaslar bakıp yardımcı olacaktır
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sıfır mı aldınız...

Biraz bilgi verirseniz makina hakkında..

Gerçi hiç Honda sahibi olmadım ama elimizden geldiğince araştırma yapmaya çalışırız.
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanı dilerim

Motosikleti
    Regal Raptor 250E-9B
    VaScO1925 arkadaş, bide site kullanma kılavuzunu evlere postalayın tam olsun
    find yourself

Alıntı Berna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    VaScO1925 arkadaş, bide site kullanma kılavuzunu evlere postalayın tam olsun

Sana yollamamış mıydı?..:

Hemen Erhan hemen bi el atıverin.(öbür topicden aklımda kaldı "el atıverin" lafı)

Motosikleti
    2008 honda vfr 800
    VaScO1925 tesekkür ederim
    murat evet sıfır aldım fuardan sonra çok beğendim uzun bir arastırmadan sonra karar verip aldım hondanın prestij makinası diyorlar

berna seni kızdırdım galiba ama motorcu olmak demek sadece motora binmek olmadığı bir yasam biçimi olduğu yolda motorun bozulduğu zaman hiç tanımadığın sadece motor kullandığın için sana yardım edecek olan arkadasların olacağını unutma

murat evet sıfır aldım fuardan sonra çok beğendim uzun bir arastırmadan sonra karar verip aldım hondanın prestij makinası diyorlar

berna seni kızdırdım galiba ama motorcu olmak demek sadece motora binmek olmadığı bir yasam biçimi olduğu yolda motorun bozulduğu zaman hiç tanımadığın sadece motor kullandığın için sana yardım edecek olan arkadasların olacağını unutma
    Haklısın..

Önce hayırlı olsun makinan kardeşim..

Pek fazla Honda hakkında bilgim yok ama ufak bir arama yaptım..
    Gerçektende prestij olarak lanse edilmiş..Güçlü ve kaslı bir meretmiş bu kerata.

Motosikleti
    2008 honda vfr 800
    çok tesekkür ederim murat en önemlisi kaza bela gelmesin basımıza sehir içinde kullanacak bi makina değil ve rodajdanmıdır bilmiyorum çok fazla benzin tüketiyo

Motosikleti
    Regal Raptor 250E-9B

kızgınlığım; beni kızlar çuvalındaymışım gibi hissettirmenden dolayı. senin bana hissettirdiğin ; motorum bozulduunda kişilerin motorum var diye değil kız olduum için bana yardım edicek olduğunu aksettirmen. sonra tam tersini söylemen. neyse çok önemli değil. motorumu da kendim onarırım yolumu da kendim bulurum
    find yourself

dragstar72 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRAGSTARXVS650 KAWASAKİ ER-6F YAMAHA XJ6
    Hoş geldin almışken büyük bir motor al. En büyüğünden. Mesela evin önünüde boşver E-5 e çık son sürat tek teker yap. Ehliyete tecrübeye ve korumalara ihtiyacın yok bunlarla zaman kaybetme derim. (Tersi etkili olmuyor ne yapalım) :(

Motosikleti
    2008 honda vfr 800
    ama sende çok özür dilemistim tekrar özür dilerim niyetin küstürmek değildi inan ama gerçek motor kullanıcılar bayanmıs erkekmis diye yardım etmez istediğin seyleri sorabilirsin elimizden geldiğince ben kendi adıma yardım etmek isterim bende daha bilgili ve tecrubeli arkadasların da yardım edeceğinden emin olabilirsin

çok tesekkür ederim murat en önemlisi kaza bela gelmesin basımıza sehir içinde kullanacak bi makina değil ve rodajdanmıdır bilmiyorum çok fazla benzin tüketiyo
    Normların üstünde yakıt tüketimi yapması makinanızın rodajda olmasından ve tabiki
    yolda ağır ilerlemenizden kaynaklanıyordur..(tüm marka ve model için geçerlidir.)

Yani devirli kullanmak gerekir..(rodaj kullanımı için devir çok önemli)

Bakımlarını aksatmayın..Birsüre sonra yakıt normale dönecektir kanımca..

dragstar72 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRAGSTARXVS650 KAWASAKİ ER-6F YAMAHA XJ6
    arkadaslar yeni katılan arkadaslar bayan oluncamı ilgi ve alaka oluyo bizdemi bilgi alabilmek icin bayan ismiyle girmemiz gerekiyo bir hafta önce sitenize girdik yeni honda vfr aldım ve kullanan arkadaslar varmı diye msj attım sadece iki arkadasımız cevap verdi
    sana kesinlikle katılıyorum bu memlekette tırcı da olsan motorcuda olsan malesef bazı şeyler aynı bu yazıma kızanlar normal birinin mesajıyla bunun gibi mesajların sayısına baksınlar sonra kızsınlar...

Motosikleti
    Regal Raptor 250E-9B
    ediyorlar zaten
    dediğim gibi çok problem değil
    find yourself

Motosikleti
    2008 honda vfr 800
    dragstar72 niyetim kımseyi elestirmek değildi sonuçta bir avuç insanız birbirimizi uzmemek lazım

Motosikleti
    Regal Raptor 250E-9B
    Alıntı dragstar72 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana kesinlikle katılıyorum bu memlekette tırcı da olsan motorcuda olsan malesef bazı şeyler aynı bu yazıma kızanlar normal birinin mesajıyla bunun gibi mesajların sayısına baksınlar sonra kızsınlar...
    inanamıyorum hiç birinize
    find yourself

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    banadamı

Murat abi el atma olaylarını bıraktım ben artık, özellikle bernacım için yapabilecem bişeiim kalmadı bana tostos dedi adres bilgilerini bernacım yazarsan özel msj yolu ile ben sana letirim kullanma klavuzunu sorun değil gercektne msninide yazabilirsin
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

"hiç" derken

Motosikleti
    Ramzey 150 cross
    ne yazıkki bu sitede bazı durumlar motosikletin ve motosiklet tutkusunun önüne geçiyor. Bu benim kendi düşüncem, belkide çoğu yerde bu böyledir. Bilmiyorum. Birisi siteye üye olur başlık açar yada bir topic açar geçer gider. Ama bayan bir arkadaş bir topic açar (önemli önemsiz farketmez) -ki kesinlikle yanlış anlaşılma olmasın lafım sözüm bu topiğe değil- topic alır başını gider, uzarda uzar. Gerekli gereksiz seviyeli seviyesiz akıııp gider. Neyse, saadete geleyim, bi daha bu siteye girmiycem, motosiklet.net e üye olalı yaklaşık 1 yıl oluyor. İlk başta düşündüğüm, kafamda kurguladığım gibi bir oluşum göremedim. aha diyceksiniz ki güzel şeylerde var, evet tabii ki var ama bu iş bulgur ayıklamaya benzeyince benim hoşuma gitmiyor. bu benim kendi düşüncem. Siteye bir eleştiri olarak kabul edin. Bay bay gençlik.
    Sibop ayarı:mrgreen:

Motosikleti
    Regal Raptor 250E-9B
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    banadamı

Murat abi el atma olaylarını bıraktım ben artık, özellikle bernacım için yapabilecem bişeiim kalmadı bana tostos dedi adres bilgilerini bernacım yazarsan özel msj yolu ile ben sana letirim kullanma klavuzunu sorun değil gercektne msninide yazabilirsin
    bak hep senin yüzünden oldu bööle, kapansın konu ok? tanıştık bitti.
    find yourself

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)