Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tüm Motosiklet.net ve motosiklet hayranlarına MERHABALAR..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Merhaba,
    Daha önce başka konular altına yazmıştım, fakat tanışma konusu açmamı önerdiler.. burdan herkeze selamlar.. tüm motosiklet tutkunlarını sevgiyle kucaklıyorum...
    Motosiklet türlerinden Racing-yarış motorlarıyla ve bu tarz şekil olan motorlarla ilgileniyorm....
    İST/Esenlerde oturuyorum, burda fazla motorsikleti olan yok.. iyikide yok çünkü her motorsiklet gördüğümde içim gidiyor.. eğer herkezde motosiklet olsa ben ne yapardım :(
    İnşallah bir gün benimde motosikletim olucak.. Yaklaşık 4-5 senedir motosiklet hayalleriyle tutuşuyorum. 2 sene önce motosiklet ehliyeti aldım 20 yaşındayken. Artık sıra motosiklete geldi, aslında ilk sıra hep motosiklet almaktı ama bi türlü olmadı.. maddi manevi(aile) bir türlü olmadı işte..
    neyse artık ailemin pek gönlü olmasada basit bir motor almayı düşünüyorum.. Aklımda kanuni racer 200 var bunun hem fiyatı uygun hemde TÜRK malı..
    yada Honda cbr 125 buda nerdeyse aynı güçte, görünüşü racerden biraz daha zayıf ama yinede şekil bir motor.. marka, ama pahalı işte.. neyse bakalım hangisi olucak kısmet artık.. 2 motordada 2. el arıyorum uygun bulabilirsem hangi mevsimde olursa olsun almayı düşünüyorum.. parayı denkleştirdim nerdeyse...
    Üniversite okuyup bir yandanda para biriktirmek çok zor. neyse..
    İsmimi belki tahmin etmişsinizdir: Ayhan ;)
    Bu yazıları los angeles taraflarından yazıyorum.. yaz bitince tekrardan ist ye dönüceğim... Aklım hala motosikletlerde. Buralarda her marka özellikle japon markaları çok uygun fiyatlarda.. heryerden motorlar fırlıyor.. deli olucağım seslerini duydukça içim gidiyor.. eğer yanımdan bi motor geçiyorsa birisiyle konuşuyor olsam bile kendimi o motor gözden kayboluncaya kadar bakmaktan alıkoyamıyorum..
    Burda italyan bir çocukla tanıştım çocuğun memleketinde kendinde daha doğrusu dukati 999 monster varmış.. ve valantino rossiyi sorduğumda benim evime 8-10 mil uzaklıkta dedi yani yak. 15km nekadar doğru bilmiyorum ama italyan işte neyse.. italyada motorlar baya revaşta diyor.. tavsiyeler felan aldım motorlarla ilgili, mesela motorsiklete oturduğunda ayakların kesin tam olarak yere değsin diyor.. vs.. yaa daha çocukluğunda almış motoru babasındada varmış saten.. off biz 22 yaşımıza geldik daha alamadık.. inş. ilerde bakalım..
    Sonra komşuda bi baktım 2 gün önce motoru yokken adam suzuki 600cc movi bi motor almış deli oldum nekadara aldın dedim 9 bin dolar dedi dahada çıldırdım yaaa.. bizim TR de neden bukadar PAHALI yaaaa...
    Tekrardan herkeze kucak dolusu selamlar...
    Tüm cevaplar için şimdiden teşekür ediyorum..
    kendinize iyi bakın, trafiğe dikkatsiz insanlara dikkat edin.. Allah kaza bela vermesin cümlemize inşallah..

--Ayhan Sözen--
    Allah Hepinizi, Kazadan, Beladan Korusun!:salut: Çok hız yapmayın arkdaşlar, hareket felan hiç yapmayın.. dikkat edin... Ayhan Sözen: Motosiklet Hayranlarından birisiyim işte...:queen:
    İlgi alanım sportif motorlar üzerine

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

hoşgeldin.inşallah iyi bir motor alırsın.kanuni türk değil:D yüzde 70-80 i çihina:Dama iyi gidio yani:D.birde sırf vergi ödüyoruz doğru diyosun orada 9000 dolar burada 15000

Motosikleti
    Olacak İnşaalaah Hayallerimde ki MOTOR HONDA VTX 1300S
    selam sende benım gıbısın bende aynı hangı motor olursa olsun kesın bakarımm gozumu alamıorum motorlardan herkes araba dıe kıvranırken bende motor hayranıyım iştee bırgun cruıser tipi motor görmesem rahatlayamam
    Aramızaa Hoşgeldin Kardess İnşallah bırgun motoruna kavuşursunnnnn

motosiklet.net tutku yarattığı gıbı motor sevgınıze de aragazı verir
    Ben SADECE Motorlara AŞIĞIMMM
    ::tutkuy::

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    hoşgeldin sefa getirdin inşalah hayalindeki motora kavuşurun o zamanda hayırlı olsun diye msj atarız
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Kanuninin tamamen türk olmadığına üzüldüm.. parçalarını dışardan getirdiğini bende düşümüstüm ama baya parçası dışardan demek.. neyse yinede türk payı var.. MZ den kanuniye geçtiler zannedersem kanunide kalıp tamamen türk olduğu günleride görürüz inş.
    Evet tr de vergi çok ve kar marjlarıda baya yüksek zannedersem, gümrük,ekstra vergiler derken fiyat uçuyor..
    ----
    kral işte öyle ya motosiklet geçince, sanki transa geçiyorum :D o an ben ve o motosiklet kalıyor :D

2nizede teşekkürler..

vay ne güzel yaa nekadar yoğun bi site... daha önceki cevabı gönderirken melocan arkadaşta hoşgeldin demiş.. süper ya..

teşekkürler...
    inş alıcağım ve ailemide kandıracağım aldıktan sonra tabi.. kandıramassam babam kolumdan tutar satar motoru :(
    Allah Hepinizi, Kazadan, Beladan Korusun!:salut: Çok hız yapmayın arkdaşlar, hareket felan hiç yapmayın.. dikkat edin... Ayhan Sözen: Motosiklet Hayranlarından birisiyim işte...:queen:

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    hoşgeldın aramıza umarim kalci olursun 2 sene sonra tanişma topigi açmişsin biraz geç olmuş galiba...
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    evet biraz geç oldu hehe .. nedeni zannedersem bi ara motosiklet gördüğüm her yere dadanıyordum.. bu siteyede üye olmuştum o aralar ama hiç mesaj atamadım çünkü baktım herkez kendi motorsikletinin birşeyleriyle uğraşıyor.. genelde herkezin motoru var.. kıskandım açıkcası sonra sadece okumayı yeğledim.. okurken bazen benim gibi motoru olmayıp özlem çeken arkadaşları farkettim.. ve en sonunda dedim bende yazmaya başlayabilirim artık.. birkaç yere yazdım sonrada tanışma topiği açmak bu güne kısmet oldu...
    aslında forum tarzı siteleri takip etmekte zorlanan birisiyim.. üniversite okuduğm için baya yoğunum yada benim bölüm yoğun işte.. bu nedenle sürekli takip edemiyorum etsem bile her yere yazı yazmayı çok sevmiyorum
    bakalım bundan sonra ne olucak. kalıcı olmak isterim ama nedense çok yoğunumm herkezin hayatı böylemi bilmiyorum ama bazen aklımda olup o şeyi yapmaya haftalarca vakit bulamıyorum belki 1 saatimi alıcak ama bilmiyorum işte belkide tembellik..neyse..
    motosikletler...
    tek kelimeyle bilimin ürettiği en zevkli ve tutkulu kara aracı diyebilirim...

Bicak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşgeldin...Dilediğin motosiklete bir an önce kavuşman dileğiyle...Sabretmemiz lazım...

SİLEMİYORSAN KARALAYACAKSIN!!!

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Hoşbulduk bıcak saol umarım olucak sabrediyorum...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)