Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Scooter

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam arkadaşlar...
    Aranıza az önce katıldım. umarım aktif ve kalıcı olurum
    İsmim Taner. Bornovada oturuyorum. Yeni veya 2.el scooter almayı düşünüyorum üst limit 2.000 Ytl. Bu konuıda yardımlarınızı bekliyorum.

Yardımlarınız ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    arkadaşım öncelikle hoşgeldin..verdiğin paraya alabileceğin modeller honda activa,beat..yamaha bws..kymco agility arasında birini seçebilirsin..hepside güzel sorunsuz motorlar..şimdiden hayırlı olsun..
    ne kadar hızlı gittiğini ancak fren yapınca anlarsın..:cat:

Linkteki motor hakkında yorumlarınızı alabilirmiyim? alınıp masraf etmeye deger mi? Bu konuda yeni oldugum için yardımlarınızı bekliyorum.

http://www.motosikletpazari.com/prod...w.jsp?PID=3032

ergunz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000RR,600F,ET4
    hiç öyle bi işe girmeni tavsiye etmem büyük şov olacağı kanaatindeyim 2000 ytl motora ayırabiliyosan çok güzel beat alabilirsin o apro elinde kalır uğraşmana değmez

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    ben değmez çünkü artık 2 zamanlı motorların devri kapandı gibi çok fazla tercih edilmiyo..yakıt tüketimi fazla olur 2 zamanlı motorun..yani 50cc olmasına rağmen 100cc gibi yakar..masrafıda varmış zaten,hiç gerek yok..sen 2-3 yaşını aşmamış 4 zamanlı modellere bak derim..
    ne kadar hızlı gittiğini ancak fren yapınca anlarsın..:cat:

Alıntı choconut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben değmez çünkü artık 2 zamanlı motorların devri kapandı gibi çok fazla tercih edilmiyo..yakıt tüketimi fazla olur 2 zamanlı motorun..yani 50cc olmasına rağmen 100cc gibi yakar..masrafıda varmış zaten,hiç gerek yok..sen 2-3 yaşını aşmamış 4 zamanlı modellere bak derim..
    Dostum motor konusunda yeniyim hiçbir bilgim yok sayılır 1 haftadır internette biraz arastırdım. Genel kanı çin işi motorlardan uzak durmam konusunda. Bws 100 düşünüyordum onunda yağ problemi ve yakıt yüzünden vazgeçer gibi oldum. Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. Zaten iş nedeniyle cok fazla motor kullanma lüksüm olmayacak sadece heves benimkisi. Bu yönde fikir verirseniz sevinirim. Teşekkürler...

Motosikleti
    sym mio
    hoşgeldin aramıza................
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

Alıntı tugcetugce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin aramıza................
    Hos gördük....................

Motosikleti
    Yamaha BW's 100
    aramıza hos geldın tanerabe..sana onerım honda beat weya yamaha bw's aklına yatarsa actıva da olabılır..aklında bw's warmıs benı mutlu ettı bı bw's kullanıcı olarak..yag olarak bı sorun yasamıyorsun..sadece yag gozune 2 zamanlı motor yagını koyuyorsun benzne kendısı oranlayarak werıyor..ortalama 550 km de bır yag alman gerekıyor..ama benzını dıer 100 cc lere gore daha cok yedıgı dogrudur..mademkı dewamlı kullanmayacaksın benzın cok sorun olmayacaktır..cok saglam bı alettır..ıkıncı ellerı o yuzden dıerlerıne gore daha az sorun cıkartır..serı we cok daha keyıflıdır..
    Le'Maniac

Ya-ma-ha :)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)