Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Selam arkadaşlar, geleceğin dorado sahibi olarak sitenize katıldım...

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam dostlar,

Uzunca bir süredir misafir sanatçı () olarak sitenizi izliyorum. Bugün bir Dorado 250 almaya karar verdim ve sitenize üye oldum.

Hepinize, kazasız, mutlu yarınlar dilerim.

Sevgi ve selamlarımla,
    Akın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşgeldin Akın.Dostluklar sıcaktır bizde.Sende bi köşeye ilişiverirsin artık.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    hoşgeldin aramıza,
    ama ufak bir öneride bulunmak istiyorum, dorado yu geçen ay 2teker inceledi ve pek iç açıcı şeyler söylemedi hakkında.bence o kadar para vermeyi düşünüyorsan bir kez daha düşün derim...
    zaten forumda şimdiye kadar okuduğum mesajlardan benim çıkardığım sonuç da çok farklı değil...
    uzun lafın kısası hoşgeldin, seçiminde sitenin sana büyük faydası dokunacağına eminim...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    aramıza hoşşgeldin inşş amacına ulaşırsın
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    gilera runner vxr 200
    motor almadan önce burda ki modeller kısmında ıstedıgın motor hakkında yapılan yorumları okumanı tavsıye ederım ve tecrubelı arkadasların tavsıyesını dınlemelısın yeni başlıyanlar için cok faydalı .sölenenleri dikkate al derım cunku herhangı bır motor hakkında yorum yapılırken art niyet tasımadan yorumlar yapıo kımse kımsenın motorunu cekememezlık yapıpta karalama cabasında değil kimse satıcıda değil gereksız yere motorunu övmüyor samimiyet oldugu için cok yararlı şeyler öğrenebilirsin.Hosgeldın

Sıcak hoşgeldinlerinize teşekkürler arkadaşlar :)

Alıntı Luxor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin aramıza,
    ama ufak bir öneride bulunmak istiyorum, dorado yu geçen ay 2teker inceledi ve pek iç açıcı şeyler söylemedi hakkında.bence o kadar para vermeyi düşünüyorsan bir kez daha düşün derim...
    zaten forumda şimdiye kadar okuduğum mesajlardan benim çıkardığım sonuç da çok farklı değil...
    uzun lafın kısası hoşgeldin, seçiminde sitenin sana büyük faydası dokunacağına eminim...
    Selam arkadaşlar,
    Öncelikle sıcak "hoşgeldiniz"leriniz için çok teşekkür ederim sizlere.
    Luxor, seni dinledim ve Dorado'dan vazgeçtim. Sanırım bugün bir aksaklık olmazsa Mondial 250 alıyorum. Umarım sorun olmayacak bir motordur. Tabi siz daha iyi bilirsiniz.
    Hepinize kazasız günler, saygılar,
    Akın

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı A_Cakın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar,
    Öncelikle sıcak "hoşgeldiniz"leriniz için çok teşekkür ederim sizlere.
    Luxor, seni dinledim ve Dorado'dan vazgeçtim. Sanırım bugün bir aksaklık olmazsa Mondial 250 alıyorum. Umarım sorun olmayacak bir motordur. Tabi siz daha iyi bilirsiniz.
    Hepinize kazasız günler, saygılar,
    Akın
    hoşgeldin...alacağın motoru sana söyleyeyim...Honda dylan...yani inşallah alırsın...Mondıden uzak durmanı tavsiye ederim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    öncelikle hoşgeldin akın aramızaaa
    ve şimdiden alacağın motor hayırlı olsun
    mondiali pek tavsiye etmiyorlar
    hondadan şaşma derim
    ama tabiiki son karar yine senindir
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu gün yepyeni bir dünyanın kapılarını araladın yolcu,
    burası motorcunun huzura erdiği yerdir, burası motorcuyu her yönden anlayan kendisi gibi insanları cevresinde her an görebileceği yerdir, burası rüyaların gercek oldugu, sınırların kalktığı yerdir, burası aklının bir köşesinde hep olan ama bir türlü adını koyamadıgın yer, evet..
    Comfirmation Bias

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    hocam yazık etme kendine bırak bu sırf görüntü içiboş motorları isimleri mete hanında dedği gibi al honda dylan ı bak keyfine sonra doradolar 250 modiler tozunu yutsunlar parana yazıktır etme eyleme az yakar iyi kaçar sağlamdır yarın yanından bi dandik motor geçerse üzülürsün boşver bak arkadaşta bi zamanlar dorado vardı kırmızısında km saati bukakadar kafadan fazla atan bi motor görmedim herif hala 140 yaptığını sanıyor :D
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    hoşgeldin..
    ......................
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

sametrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    hoşgeldin kardeş bende ilk motora merak saldığımda dorada düşünmüştüm sebebide hem scooter gibi otomatik vites olması hemde bir çok scootera göre artisitik bir duruşu olmasındandı fakat sonra kursta vitesli motor kullnınca o kadarda zor ve çekinilecek birşey olmadığını gördüm eğer sende aynı sebepten dorado yu sevidysen bence 5 bin ytl ye çok sağlam bir honda alabilirisn gibime geliyor.yinede sen bilrisin tabi gözüne kestirdisysen hiç acıma
    İki kişinin bindiği motor değildir.

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    bence en iyisi sen nasıl bir motor almak istediğini, nerelerde kullanmak istediğini ve buna ayıracak kaç paran olduğunu yaz.biz de sana tavsiyede bulunalım...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler