Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Çorlu'dan sevgiler...

Motovento
    REKLAM ALANI
    ATVEagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATV Eagle 250
    Merhaba.

Öncelikle isimden başlanır değil mi ;) Adım Veysel ;)

Normalde İstanbul'da ikamet ediyorum ancak şu anda Çorlu'dayım iş nedeniyle. En az 2 yıl daha kalacağım sanırım.

Endüstri Mühendisi'yim, 24 yaşındayım. Şu anda ATV motorları, scooter motorlarının distribütörlüğünü aldığımız firmamızın bayi kurulumları ile ilgileniyorum. Normalde arabalarla ilgli birkaç foruma üyeydim, şimdi de ATV'ler ile ilgili forum ararken buldum burayı. (firmamızın adını reklam olmasın diye vermiyorum ;) Yanlış anlaşılmayalım )

Şimdilik bu kadar umarım güzel dostluklar ediniriz.

Sevgiyle kalın...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Hoşgeldin aramıza, firmanın adını vermen reklam sayılmaz bizim için yeter ki her başlığın altına "bizimkiler en iyidir, benden alın" falan yazma Daha önce oldu böyle şeyler ordan biliyorum

Tekrar hoşgeldin
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

ODUNCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    Hoşgeldin. ATV yle Motorla dolaşırmısın. Yoksa sagdece satıyormusun yok çorlu gezi gündemimdede o bakımdan.

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Hoşgeldiniz, peki atv/motosiklet kullanıyomusunz?
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

Motosikleti
    ATV Eagle 250
    Merhaba.

Daha önceden de meraklıydım bu araçlara, ancak çok fazla binme fırsatım olmamıştı. Motorlara karşı bir ilgim var ama sadece teorik

ATV'm şu anda var Eagle model, madem yasak değilmiş Unilli markasının Türkiye distribütörüyüz. Markamızın en iyi olduğunu söylemek gibi birşey yanlış, bu tüm ürünler için geçerli. O an ihtiyacımız olan şey, işimizi görecek olan marka veya model bizim için en iyi değil midir?

Kullandığım ATV Eagle model, resmini koyarım. KX-150. 150 cc motoru var. 12 hp. Ben çok beğeniyorum. Cidden kullanması dehşet zevkli.

Bunun yanında, trafik izni alınmamış bir de Aws-50 modeli var. 5.4 hp Minik bir model ama... Açık söyleyeyim bu modeli kx-150'den daha çok seviyorum. Ne bileyim çok şirin

ODUNCU : dediğim gibi dolaşıyorum. Aslında satışla ilgilenmiyorum, görevim daha çok yönetimde. Gelirsen görüşmek isterim tabi ki.

Bu arada iyi dilekler için teşekkürler

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    hoşgeldin

Motosikleti
    Honda beat
    İlk önce aramıza hoşgeldin.

ikinci olarak eğer mümkünse sana bir sorum olacak
    Bu unilli marka motorlar hakkında biraz bilgi verirmisin türkiyede web'i yok kaç para falan ben 250 cc lik ATV yi beğendim kaç paradır bunlar?

Motosikleti
    ATV Eagle 250
    Merhaba.

Şu anda Türkiye'de sitesinin olmaması normal, çünkü yeni bir firmayız. Satışlar resmi olarak başlamadı, açılışı bile yapmadık daha Ama çok kısa bir sürede yayına başlayacak, hazır gibi ;)

250 cc olan modeli şu anda getirmeyi düşünmüyoruz, çok fazla talep olacağını düşünmüyorum. Ama 2 3 ay içinde o da ürün gamında yer alacak. Aslında, aramızda kalsın, performans hastaları için 4*4 750 cc'lik modeli bile getirtmeyi düşünüyorum. Ama duruma göre tabi ki

Fiyatlara gelince, resmi fiyatları CX-50'ler 4.250,

CX-100 5.150

ve KX-150'ler 6.250.

Şimdi notebook'umu evdeki ADSL'e tanıtamadım nedense, o yüzden özelliklerini yapıştıramadım. Bir ara istersen atarım mailine.

Bilmiyorum ama, bence sitede oturan, sahilde yazlığı olan insanlar için ideal ;)

Bu arada Bahçeşehir'de nerdesin? Ben 2 sene kaldım da, yani arkadaşım ordaydı. Neyse uzun hikaye :(

shadow-vt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow
    ATVEagle, hos geldin arkadasım.umarız urun hakkında zaman zaman bizi bilgilendirirsin( tabi zahmet olmazsa)
    Her zaman dogruyu söyle,ne söyledigini hatırlamak zorunda kalmazsın!!

batucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bilgisayar,futbol ve motor
    hoşgeldin aramıza bi atvci daha katıldı
    Herbalife ürünleri için pmden mesaj atın
    35 BTU 55

Motosikleti
    ATV Eagle 250
    Alıntı shadow-vt adlı üyeden alıntı
    ATVEagle, hos geldin arkadasım.umarız urun hakkında zaman zaman bizi bilgilendirirsin( tabi zahmet olmazsa)
    Sağolasın ;)

Her türlü konuda, elimden gelen her türlü bilgiyi seve seve paylaşırım.

Motosikleti
    ATV Eagle 250
    Alıntı batucan adlı üyeden alıntı
    hoşgeldin aramıza bi atvci daha katıldı
    Sağolasın

Şu anda İstanbul'dayım da, özledim bile ATV'yi.

Bundan sonra daha çok gezeceğim Özledim şimdiden

Misafir
    hoş geldin bizdende çorluya selamlar
    (ha unutmadan bir motorcu olarak motorun en büyük özelliğinin 2 teker olması diye düşünüyorum yani ATV ye pek sıcak baktığım söylenemez ama her zevke saygı duyarım)
    Peder bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda beat
    Şimdi notebook'umu evdeki ADSL'e tanıtamadım nedense, o yüzden özelliklerini yapıştıramadım. Bir ara istersen atarım mailine.
    Saol ama ben www.unilli.com dan baktım özelliklerine fiyatı bulamadım sadece onu sormak istedim

Aslında, aramızda kalsın, performans hastaları için 4*4 750 cc'lik modeli bile getirtmeyi düşünüyorum. Ama duruma göre tabi ki

Sen merak etme getir onu buraya eğer fiyat uygun olursa satılır özellikle turistlik mekanlarda çok satılıo artık özellikle uludağda yüksek performanslı lar var zaten orda kullandım hasta oldum ordakiler Bombardier dı çok manyak ATV ler ama nerdee 15-18 milyar falan araba alınır inşallah getirirsin ama fiyatların uygun olması gerekio.Eğer mümkün olursa bende hayallerime kavuşurum.

Bu arada Bahçeşehir'de nerdesin? Ben 2 sene kaldım da, yani arkadaşım ordaydı. Neyse uzun hikaye :(
    Ben 6 senedir fundalarda oturuyorum

Motosikleti
    ATV Eagle 250
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    hoş geldin bizdende çorluya selamlar
    (ha unutmadan bir motorcu olarak motorun en büyük özelliğinin 2 teker olması diye düşünüyorum yani ATV ye pek sıcak baktığım söylenemez ama her zevke saygı duyarım)
    Ya ben motorları seviyorum da, yani 2 teker olanları, ne bileyim. Çok fazla da ısınamadım kullanmaya. 4 teker çok hoşuma gitti nedense

Motosikleti
    ATV Eagle 250
    Alıntı oua17 adlı üyeden alıntı
    Saol ama ben www.unilli.com dan baktım özelliklerine fiyatı bulamadım sadece onu sormak istedim

Aslında, aramızda kalsın, performans hastaları için 4*4 750 cc'lik modeli bile getirtmeyi düşünüyorum. Ama duruma göre tabi ki

Sen merak etme getir onu buraya eğer fiyat uygun olursa satılır özellikle turistlik mekanlarda çok satılıo artık özellikle uludağda yüksek performanslı lar var zaten orda kullandım hasta oldum ordakiler Bombardier dı çok manyak ATV ler ama nerdee 15-18 milyar falan araba alınır inşallah getirirsin ama fiyatların uygun olması gerekio.Eğer mümkün olursa bende hayallerime kavuşurum.

Ben 6 senedir fundalarda oturuyorum

Ya dehşet modeller var, ama sanırım önceliği ucuz olanlara vereceğiz. Daha ucuza satabilmemiz için elimden gelen çalışmayı yapıyorum, bir süre tanıtabilmek için sadece işletmenin giderlerini karşılayacak fiyatlar bile koyabilirim.

Bu arada sanırım hasta oldum ve sanırım vücudum tutuldu.

Bundan sonra, sadece T-Shirt giyiyorken 50 üzerine çıkılmayacağı bir yerlere not edilecek :(

Motosikleti
    ATV Eagle 250
    Alıntı oua17 adlı üyeden alıntı

...
    Bu arada sonradan gördüm de, 15-18'inden çok daha aşağı olacak 4*4 750 cc Ve dehşet birşey, ama beklemek lazım biraz

invent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05
    Hoşgeldin

Peder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    çorluya ve MT'ye hoşgeldin
    Raptor Riders
    http://www.raptorriders.com.tr/
    Sons Of Anarchy

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX250 ABS
    Alıntı Peder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çorluya ve MT'ye hoşgeldin
    adam 7 sene önce açmış konuyu naptın sn
    bu kawasaki bir başka dostummm

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler