Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

hız!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    motor sporlar
    şunuda unutmadan eklemeliyimki bi yarış motorunun geçerken izleme şansı çoğu zaman olmaz çünkü çok hızlılar rengini bile zor görüyorum ben siz görüyosanız banada anlatın
    LAST˜¦˜N˜ YAK AMA RUHUNU ASLA!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

valla cok kıyaklar bizim burası sahil olduğu için 30-40 üzerinden geçmezler cünkü hem yasak hemde manitalar bakar manitalar baktıklarında dahada yavaşlarla sonra debraja basarak boom boom yaparlar ara gazı verip ucurlar

eh durup poz versinler bariii kardeşimm aslında ii de yapıolar inceleeme fırsatı veriolar
    Sen likor gibi tatli, Tekila gibi carpici, Viski gibi asil, Konyak gibi sicak, sampanya gibi ozel, sarap gibi tutkulu, Malibu gibi egzotik, Kokteyl gibi muhtesemsin.(Bir barmaid den )

hondacbr1100xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Cbf 150
    abiler. siz bu muhabberı aldınız götürüyorsunuz ama bizede acıyın. bare bu kadar i&ten anlatmayın.
    burda o kadar motor olmadıgı ıcın sızın kadar zevklı sarmıyor anlatması))
    ama ben burdakı motorların rengınıde hatta ıbresını bile okuyabiliyorum.
    &ünkü buranın milleti hava atmayı &ok sever. helede motor sayısı az olunca. ondna yane şanslıyım)
    kalın sağlıcakla

Motosikleti
    makinaLar
    bizim burda izLemE şansı yoq.! herkes rekor dener gibi uçuyo.! bende onLarın arasında yetişince banada buLaştı.! LambaLarDa DRAG yapmak hoş oLuo.!
    GSX-R 1100 aFFetmEz....

Mr-Metal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi ne işiniz var yaa.. gidin kendiniz binin adam akıllı.. milletin makinesinden ne istiyonuz.. ben duran motorun başına geçip inceleyen tiplerden neret ediyorum da birazcık.... ben sadece yanımdakine bak kardeşim bu şu model diye anlatmaya başlıyorum sonunda SUUUUS diyolar. o kadar

Motosikleti
    makinaLar
    ben zati kendi makinama binip LambaLarda DRAG yapıom kardeş.! .başkaLarının motoruna bakmıom.sen rahat oL

DİSASTROUS
    GSX-R 1100 aFFetmEz....

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Disastercim senin motorun ahı çıkmış vahı kalmış, nesiylen drag yapıyon? Ayrıca lambalarda drag yapmak iyi birşey değildir. Şehir içinde trafikte yarışanlara kıl olurum... Yarış pistte olur. Pazar günü sen de gel olur mu?
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)