Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motorcunun aşkı !!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    motor sporlar
    bi yarış motorunun uzaklardan gelen derin ve tok egsoz sess biz motor tutkunlarını motorcuları diyim nasıl heycanlandırır nasıl bi haz aldırır bi düşünün durur o ses büyük bi heycanla dinlenir ve önünden geçerken dikkatli inceleyici bakışlar alır yerini ve o heycan hep vardır motorcuda. Bence motor bi yaşam tarzıdır dikkat gerektirir erken bırakmamak için..
    LAST˜¦˜N˜ YAK AMA RUHUNU ASLA!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

aynısı bendede vardır çevremdeki kişilerde tanıdıklarımda hep yarış motoru vardır. ben daha genç olduğum için (17) ailem o tip motora izin vermiyor ama en geç 2 ay içinde allahın izniyle bende alacam kendi paramla. he sonra o ses benide çıldırır 4 eksoz çıkışı vardır ara gazı verdiğin zaman boom boom yapma sesi adamı delirtir. :

muRRat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR
    hoşgeldin
    DBTYSG

invent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05
    hoşgeldin 2

slm hoşgeldin zaten o ses yüzünden bigün bende camdan veya balkondan düşcem sesi duyunca cama nası koşacağımı şaşırıyorum hızımı alamayıp yapışıomm cama
    Sen likor gibi tatli, Tekila gibi carpici, Viski gibi asil, Konyak gibi sicak, sampanya gibi ozel, sarap gibi tutkulu, Malibu gibi egzotik, Kokteyl gibi muhtesemsin.(Bir barmaid den )

hondacbr1100xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Cbf 150
    abiler o ses ger&ekten bir başka oluyor.
    hele burda (trabzon) bir zx 10 var şimdi yatıyor ama.
    bir boğunuk sesi var. adamı yakıp bitirıyor. bir defasında ona &arşı i&inde rastlamıştım. bısıkletlen &ok uzun bir süre takip etmiştim onu.(oda galıba bankada ıslerı vardı. ikide bir duruyordun banka önlerinde)
    neyse ama adam sonunda farketmıstı. bende o asvalta cıkınca rahatlamıstım.(pedal &evirmekten)
    kalın sağlıcakla
    speed abi üzülme bende 17 yasındayım.
    beraber bir cbr1100 alır cıkarız yollara

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer

Re: motorcunun aşkı !!!

Alıntı cemkurt adlı üyeden alıntı
    bi yarış motorunun uzaklardan gelen derin ve tok egsoz sess biz motor tutkunlarını motorcuları diyim nasıl heycanlandırır nasıl bi haz aldırır bi düşünün durur o ses büyük bi heycanla dinlenir ve önünden geçerken dikkatli inceleyici bakışlar alır yerini ve o heycan hep vardır motorcuda. Bence motor bi yaşam tarzıdır dikkat gerektirir erken bırakmamak için..
    Cemkurt aramıza hoşgeldin...

hondacbr1100xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Cbf 150
    zaten o ses olmasa ne anlamı kalır
    delirtende o ya
    Bilgi;kucuk adami kibirlendirir,vasat adami sasirtir ,buyuk adami ise mutevazi yapar..

Motosikleti
    makinaLar
    o güseL sesi oLmasa bukadar merakLı insan oLmasdı..! o ses varya o ses !! beni çıLdırtıyo! sesi duyunca transa geçiom ! aLLah ne verdiyse devam yakıyo asfaLtı :
    GSX-R 1100 aFFetmEz....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler