Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Selamlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Sym jetx
    Herkese merhaba
    İsmim Kaya ve Çanakkale'de yaşıyorum. Birkaç senedir forumun sessiz bir okuyucusuyum. 2 hafta evvel de biraz zor bir süreçten sonra foruma üye olmaya karar verdim. Forumun son zamanlardaki kavgacı hali hoşuma gitmese de burdan öğrendiğim(çoğunu da tecrübeyle yerleştirmediğimden hemen unuttuğum) cok şey mevcut. Forumda birçok değerli üye olsa da tommygun ve hırbonenin yeri apayrı.
    Hepinize tesekkur ederim,umarım yollarda karşılaşırız.
    abyasar, thalese, Osm@n ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Alıntı wiredrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumda birçok değerli üye olsa da tommygun ve hırbonenin yeri apayrı.
    Ne yani? Bizim başımız kel mi?
    KTM DUKE 250 ABS - 2016

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    honda motorları sever misin peki
    dundanbiri ve F54 bunu beğendiler.

dundanbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS 200
    Konudan alakasız haftasonu rüzgar çok olmazsa küçük bi Çanakkale gezisi yapayım
    Aşklar biter yollar bitmez dedim, ne aşk bitti ne de yollar..

Punctum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Hornet / Kanuni Seha 150
    Forumda birçok değerli üye olsa da tommygun ve hırbonenin yeri apayrı.
    Bu hesap baştan ölü doğmuş yav
    dundanbiri ve pea bunu beğendiler.

Motosikleti
    Sym jetx
    Estağfurullah, sözlerim yanlış anlaşılmış olabilir. Katkı sağlayan herkes değerli ve önemli. Hicbir hesap ölü doğmaz,yarin obur gün benim de bir paylaşımından punctum faydalanır tıpkı benim onun neredeyse tüm yazılarını okuduğum gibi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:01 ----------

Fırtına var hocam pazara kadar keyif vermez.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:04 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:05 ----------

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda motorları sever misin peki
    Marka ve arka maşa takıntım yoktur��
    dundanbiri bunu beğendi.

Motosikleti
    Hem tüm yazılarımı oku, hem de bir tommygun bir hırbonen kadar değerimiz olmasın

Neyse, hoşgeldin. Çanakkale benim 2. memleketim sayılır...
    wiredrock bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Ya bu kadar belli etmek gerekli mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:39 ----------

...Marka ve arka maşa takıntım yoktur
    Muhahaha , bu iyiydi.
    espresso, dundanbiri ve wiredrock bunu beğendiler.

Motosikleti
    Sym jetx
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya bu kadar belli etmek gerekli mi?
    Aslında haklısınız, ilk mesajımı yeniden okuduğumda bence de itici bir başlangıç olmuş. Şimdi düzenleyemiyorum da.Amacım kimseyi gücendirmek değil,bana sevimli gelen bir durumu paylaşmaktı. Tekrar kusuruma bakmayın, tüm üyelerle birlikte bu ailede olmak çok güzel.

Motosikleti
    Sayın moderasyon,

Atmayın artık şu adamı yahu...bakın çabalıyor, didiniyor, sevgi pıtırcığı bile olabiliyor isterse. Ama ağır tahrik altında, kendini bazen tutamıyor. Hangimiz tutabiliriz ki! Bırakın artık, forumun tadına varalım. Yokluğunda huzurevine dönüyor buralar. Hem biraz atışma reyting de getirir. Görmüyor musunuz TV'lerdeki sahte didişmeleri. Zaten şurada yazan 3-5 kişi kalmış. Biraz da alternatif olsun yav...

Nacizane...

Motosikleti
    Sym jetx
    Sayın punctum,
    Beni sahte hesap açmakla itham ediyorsunuz ama hadi boyle değilse bunun altından nasıl kalkacaksınız? Hayır selam vereyim dedim ama neden kendi kimliğimi kanıtlamakla sorumlu hale getiriliyorum? Eğer ki iddianizda bu kadar kani iseniz ozelden mesaj atin size numaramı vereceğim görüntülü görüşelim. Hatta madem ki çanakkale 2. Eviniz geldiğinizde haber edin tanisalim. Benim icin hirbonen foruma giriş sebebidir,cezasının biteceği günü de sabırsızlıkla bekledim,acaba bugün ne yazmış diye de defaatle profiline baktım. Adamın tarzı hoşuma gidiyor bunu anlatmaya çalıştım.evet yarin obur gün başka bir hesap açıp yine foruma girecek(umarım) belki ama bu hesap o değil üzgünüm.
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Split filminden bir sahne mi izliyoruz yoksa?

Motosikleti
    falcon flash 100
    2 hafta evvel de biraz zor bir süreçten sonra foruma üye olmaya karar verdim.
    Çok özel değilse forma üye olmaya karar vermeniz neden zor bir süreç olsun ki?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:54 ----------

Alıntı Osm@n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne yani? Bizim başımız kel mi?
    Tam tersi kel olmaması olabilir.

Yeri ayrı olan bir üyenin kel, ötekini görmedim bilmiyorum.
    erensel ve wiredrock bunu beğendiler.

Motosikleti
    Sym jetx
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok özel değilse forma üye olmaya karar vermeniz neden zor bir süreç olsun ki?
    İsmet bey merhaba
    Yanlis ifade etmişim. Üye olduktan sonra moderasyonun onay sureci cok zorlu oldu. 2 ağustos kayıt oldum,moderasyonun onay tarihi 13 ağustos. Bu süreçte 3-4 defa mesaj attım. İlk defa üye olduğum bir forumda boyle bir süreçle karşılaştım,bundan dolayı zorlu dedim.
    yaşlıveacemi bunu beğendi.

Motosikleti
    Sayın punctum,
    Beni sahte hesap açmakla itham ediyorsunuz ama hadi boyle değilse bunun altından nasıl kalkacaksınız? Hayır selam vereyim dedim ama neden kendi kimliğimi kanıtlamakla sorumlu hale getiriliyorum? Eğer ki iddianizda bu kadar kani iseniz ozelden mesaj atin size numaramı vereceğim görüntülü görüşelim. Hatta madem ki çanakkale 2. Eviniz geldiğinizde haber edin tanisalim. Benim icin hirbonen foruma giriş sebebidir,cezasının biteceği günü de sabırsızlıkla bekledim,acaba bugün ne yazmış diye de defaatle profiline baktım. Adamın tarzı hoşuma gidiyor bunu anlatmaya çalıştım.evet yarin obur gün başka bir hesap açıp yine foruma girecek(umarım) belki ama bu hesap o değil üzgünüm.
    Sayın wiredrock,

Birkaç senedir forumu izlediğinize göre, sorularınızın yanıtı da sizdedir...

Hırbonen forumun rengidir. Kendisini hem çok seven, hem nefret eden, hem de gizli gizli takip edenler var. Ben de cezasının bitmesini ve foruma geri dönmesini istiyorum açıkçası.Siz foruma biraz bodoslama yanaştığınız için haliyle bir şüphe uyandırıyorsunuz. Umarım forumda iyi ve uzun zaman geçirirsiniz...

Selametle...

Not: Bu arada muhtemeldir ki, sizin benim yan hesabım olduğunu düşünenler çıkacaktır. Lütfen buna mahal vermeyiniz.

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400/Suzuki GSX-8S
    Split'te hiç olmzasa karakteride değişiyordu. Bu hep aynı. Hırbo son sefer niye atıldı?
    ''Bir adam hangi yolda gidiyorsa, o yol onun kendi seçimidir.'' İp Man

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    CERRAHI sen misin yoksa lan

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı sallami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Split'te hiç olmzasa karakteride değişiyordu. Bu hep aynı. Hırbo son sefer niye atıldı?
    amerikalı kendisine ve ailesine küfür etti. çok daha sert şekilde cevap verince atıldı :d :d
    sallami ve Punctum bunu beğendiler.

Motosikleti
    Sym jetx
    Alıntı Punctum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayın wiredrock,

Birkaç senedir forumu izlediğinize göre, sorularınızın yanıtı da sizdedir...

Hırbonen forumun rengidir. Kendisini hem çok seven, hem nefret eden, hem de gizli gizli takip edenler var. Ben de cezasının bitmesini ve foruma geri dönmesini istiyorum açıkçası.Siz foruma biraz bodoslama yanaştığınız için haliyle bir şüphe uyandırıyorsunuz. Umarım forumda iyi ve uzun zaman geçirirsiniz...

Selametle...

Not: Bu arada muhtemeldir ki, sizin benim yan hesabım olduğunu düşünenler çıkacaktır. Lütfen buna mahal vermeyiniz.
    Yok hocam kimsenin ne yancısı ne de yan hesabıyım. Gerçekten boyle bir tepki beklemiyordum. Her neyse zaman içinde kimin kim olduğu anlaşılır. Sorun yok.

Motosikleti
    Yok hocam kimsenin ne yancısı ne de yan hesabıyım. Gerçekten boyle bir tepki beklemiyordum. Her neyse zaman içinde kimin kim olduğu anlaşılır. Sorun yok.
    Boşver hocam. Bana da ilk üye olduğumda trol diyenler olmuştu. Hala da özür borçlarını ödemediler ama olsun

Madem öyle, hoşgeldin...
    wiredrock bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)