Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ankara'dan selamlar.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    RKS Arome 125 2023 (sıfır)
    Aranızdaki en yeni üyeyim diyebilirim. Yaşım 37 geçen hafta 125 cc lik RKS Arome 125 aldım. Bu forum vasıtası ile hem bu dünyayı daha iyi tanıyabilmek hem de etkileşimde bulunarak birşeyler öğrenebilmek adına kaydoldum. Yardımlarınızı esirgemeyeceğinizi umut ediyorum. Saygılar..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Aramıza hoşgeldiniz.

haluk23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF250 Rally - Wave 110i - Crypton S - CB125F ...
    Hoşgeldiniz. Kazasız belasız sürüşler dilerim.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Hoşgeldiniz.

ilk tavsiye ekipmanlarınızı tamamlayın eksik varsa, ikinci tavsiyem de eğitim almaya başlayın ki uzun yıllar sağlıklı bir şeklide motor keyfini süresiniz.

Motosikleti
    Teşekkür ederim ☺️

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:11 ----------

Teşekkür ederim. İnşallah bi kaza yaşamam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:12 ----------

Kask, ıntercom, telefon tutucu, dizlikler kolluklar tamam, kursa kaydımı da dün yaptırdım. Motorcu kıyafetlerini de bugün plakayı çıkardıktan sonra alırım muhtemelen. Teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:14 ----------

Teşekkür ederim. Umarım öğrenme sürecime çok faydası olur bu forumun.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı Legend36 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim ☺️

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:11 ----------

Teşekkür ederim. İnşallah bi kaza yaşamam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:12 ----------

Kask, ıntercom, telefon tutucu, dizlikler kolluklar tamam, kursa kaydımı da dün yaptırdım. Motorcu kıyafetlerini de bugün plakayı çıkardıktan sonra alırım muhtemelen. Teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:14 ----------

Teşekkür ederim. Umarım öğrenme sürecime çok faydası olur bu forumun.
    Bot kısmını atlamayın, 40-50km ile hızda bile kaza yapsanız ayak bilekleri çok hassas, kırılırsa 8-10 saat ameliyatlık olur öyle kol kırılmasına falan benzemez.
    Korumalı montu da ihmal etmeyin, malum havalar sıcak, scooter sürenlerin çoğu kask dışında ekipman giymiyor ama onlar gibi olmayın. ikna olmadıysanız yutube gibi yerlerde bol bol scooter kazası videoları vardır. nasıl olsa scooter sürüyorum demeyin tam ekipman giyinmeye çalışın.

Motosikleti
    Bende daraldım bunaldım dur şunu çıkarayım olayı yok. Motosiklette kaporta vücudunuzdur. Bu sebeple de ekipman eksik olursa kabahat kazaya sebebiyet veren kadar kendinize de aittir. o nedenle tedbirini almazsan mesulü sadece sensin
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)