Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeniden Dönüş

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bozkurt74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 model kara YBR
    Selamunaleyküm kıymetli forumdaşlar. Sekiz senelik motosiklet kullanımına verilen bir aranın ardından tekrar geldim, ama motosikletsiz. Motora ara versem de ara sıra siteye uğrayıp takip ediyordum. Nasip olursa gene bir motosiklet alacağım. Eee, yaş kemale erdi, artık hoplayıp zıplamaya değil, efendi efendi binmeye, arasıra çevre illere gezilere, yaylalara, kırlara çıkıp sitres atmaya motor alayım diyorum. Ama seçenek o kadar çokki😕... 125-150-200-250 cc, eli yüzü düzgün, temiz kullanılmış, bakımları düzenli yapılmış ikinci el bi skutır düşünüyorum. Siz ne dersiniz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:48 ----------

Yamaha, Honda, Kymco, TVS, Hero marka model tavsiyelerinize ve neden olduğu hakkındaki görüşlerinize aşırı ihtiyacım var. Seçenek çok, kafa karışık😒😟😕... Şehiriçi, şehirler arası 150-200 km geziler, arasıra dağbayır(Off-road değil) gezmek için. Hepinizin tekeri siz bassın, iyi forumlar dilerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:54 ----------

Bu arada, boy 1.67 cm, kilo 90.Motosiklet tavsiye ederken bu kriterleri unutmayalım lütfen😄😅😂.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kazasız belasız sürüşler dileriz.
    ama biraz kilo vermek lazım sanki

Motosikleti
    2007 model kara YBR
    Evet, kesinlikle, ama ne yesem, ne içsem yarıyor, su içsem bile😀😁☺.

Motosikleti
    2007 model kara YBR
    Arkadaşlar, ikinci el, 150 cc, torklu, naked ve ya scooter motosiklet ne önerirsiniz? Ödeyebileceğim limit 85000 TL.

73845 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Street Triple RS
    Alıntı Bozkurt74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamunaleyküm kıymetli forumdaşlar. Sekiz senelik motosiklet kullanımına verilen bir aranın ardından tekrar geldim, ama motosikletsiz. Motora ara versem de ara sıra siteye uğrayıp takip ediyordum. Nasip olursa gene bir motosiklet alacağım. Eee, yaş kemale erdi, artık hoplayıp zıplamaya değil, efendi efendi binmeye, arasıra çevre illere gezilere, yaylalara, kırlara çıkıp sitres atmaya motor alayım diyorum. Ama seçenek o kadar çokki��... 125-150-200-250 cc, eli yüzü düzgün, temiz kullanılmış, bakımları düzenli yapılmış ikinci el bi skutır düşünüyorum. Siz ne dersiniz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:48 ----------

Yamaha, Honda, Kymco, TVS, Hero marka model tavsiyelerinize ve neden olduğu hakkındaki görüşlerinize aşırı ihtiyacım var. Seçenek çok, kafa karışık������... Şehiriçi, şehirler arası 150-200 km geziler, arasıra dağbayır(Off-road değil) gezmek için. Hepinizin tekeri siz bassın, iyi forumlar dilerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:54 ----------

Bu arada, boy 1.67 cm, kilo 90.Motosiklet tavsiye ederken bu kriterleri unutmayalım lütfen������.
    hayirli olsun hocam. kuzenime yeni honda CL 250 aldik, sehir ici sehirler arasi kisa mesafe gayet memnun. CB 250 ile ayni, daha rahat oturus pozisyonu vs, simdilik iyi. ama sizin yerinizde olsam tecrubenizde var anladigim kadari ile, duzgun bir transalp falan bulurum, yada africa falan bakarim, omurluk binerim. ama buyuk derseniz bunlar icin alacagim motor CB250 tarzi (CL ile ayni neredeyse) sehirici naked olabilir. buarada kuzenimde 170 cm ve 90 kilolarda, cok memnun.

Motosikleti
    2007 model kara YBR
    İlginiz ve cevabınız için teşekkür ederim Habip bey. Sevgili arkadaşlar, fikir, öneri ve tavsiyelerinizi paylaşmaz mısınız benimle-bizimle?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:36 ----------

Eskiden(Aktif olduğum yıllarda) bu site hem paylaşımcıydı, hem muhabbetçiydi, hem samimiydi, hem...... Hey gidi günler hey, çok şey değişmiş. Neyse, herkese kazasız sürüşler dilerim.

tarikcapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250
    Scooter al
    Yalnız ama Kafası Rahat Adam...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)