Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bartın Merkez'den selamlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Merhabalar, 2015 yılında ehliyetimi aldım ve o yıldan beri CBF 150 kullanıyorum. Tüm motorcuları şehrime beklerim

Şimdiye kadar şehir dışı olarak Zonguldak ve Karabük'e çıktım fakat ilerleyen zamanlarda bu veya başka motorlarla turlarım v e yurt dışı seyahatlerim olacak nasipse.
    [IMG][/IMG]
    Guven bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Süper Tenere XT1200ZE & SYM Joyride 300
    3 yıldır radarımda olan "Batı Karadeniz turu"nu bir türlü yapamadım. Belki ara tatilde yapabilirim bilmiyorum. Denizli'den çıkıp Uşak, Çavdarhisar, Domaniç, Göynük, Mudurnu, Bolu, Yedigöller, Bartın, Amasra yapıp dönüşte de Kastamonu üzerinden dönmek. Özelden telefon numaranızı atarsanız sevinirim. Belki o bölgelerde ihtiyaç olur. Bir hobidaşımdan yardım almak daha iyi oluyor.
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı zihnigonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 yıldır radarımda olan "Batı Karadeniz turu"nu bir türlü yapamadım. Belki ara tatilde yapabilirim bilmiyorum. Denizli'den çıkıp Uşak, Çavdarhisar, Domaniç, Göynük, Mudurnu, Bolu, Yedigöller, Bartın, Amasra yapıp dönüşte de Kastamonu üzerinden dönmek. Özelden telefon numaranızı atarsanız sevinirim. Belki o bölgelerde ihtiyaç olur. Bir hobidaşımdan yardım almak daha iyi oluyor.
    Motorla olmasa da Batı Karadeniz'de Sinop hariç tüm şehirlere gittim. Gezilecek yerler, yol durumunu az çok biliyorum. Kastamonu en baba şehir. Git git yol bitmiyor. Özelden atayım bilgilerimi.

Yazdım ama mesaj gitti mi bilemedim. Kontrol eder misiniz?

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Hoşgeldiniz.
    erguny bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)