Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

istanbul başakşehirden selamlar

Motovento
    REKLAM ALANI

ilk motorumu aldım çok heyecanlı ve keyifli şimdilik 50 cc 80 e çevirdim. biraz bu motorla pratik yaptıktan sonra cc yükseltmek istiyorum. nasıl ilerlemeliyim? hangi motorları tercih etmeliyim? genelde istanbul içi kullanacağım ama kamplara da gidiyorum bazen şehir dışına ve yakın illere motorumla gitmek isterim. 125 ile 200 cc arası bişeyler tercih etmek istiyorum deneyimlerinizden ve fikirlerinizden bahsederseniz sevinirim 🤩

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Aramıza hoşgeldiniz.

Olur, hepsi zamanla olur. Çok acele etmeyin.

Motosikletinizi içinize sindirdiğiniz zaman cc yükseltme konusunda değişim gerektiğini siz de anlayacaksınız.

Ekipmanlarınızı hiç ama hiç ihmal etmeyin.

Arkadaşlarımız değerli yorumlarıyla sizi yönlendireceklerdir. Siteyi takipte kalın.
    espresso bunu beğendi.

OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    hero xpulse 200 işinizi baya görecektir arkayada bir heybeyle arka çanta seti koyduğunuz zaman kamplarada daha rahat gidebilirsiniz bu sayede
    50cc nin tek işe yarar yanı b ehliyet ile sürülebilmesi yoksa motosiklet ehliyeti olan birinin 50 cc kullanması işkencedir
    espresso bunu beğendi.

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    80 cc motosiklet bir süre sonra yetmeyecektir(genelde öyle oluyor) tk03 motoru olan bir çok arkadaşım 125 ccye çevirmiş olsalar bile bir süre sonra sıkıldılar.Çok değişen birşey olmuyor ya da motor sorun çıkarmaya başlıyor. xpulse 200 güzel bir motor bence de şimdiki aklım olsa ns160 yerine xpulse alırdım

maximusti, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250
    aramıza hoşgeldiniz.
    50 80 cc sadece acemiliğin atılacağı dönemde kullanılır, sonrasına 125cc ye hiç girme derim,
    direkt 200 250 lere geç derim. ilerleyen dönemde bütçe dahilinde yine gözüne üç beş model kestirirsin.
    önceliğin mutlaka sağlam ekipman, düzgün ekipman tamamlama üzerine olsun.
    espresso bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Ekipmanlarınızı tamamlayın, 50cc de olsa her zaman tam ekipman sürmeye alıştırın kendinizi, yazın sıcak vb. demeyin, kan çıkacağına ter çıksın deyin. Eğer yaşınız etrafa hava atma yaşlarındaysa motorunuzla değil ekipmanlarınızla hava atın.

Tekrarlayayım: Tam ekipman derken bir kask bir mont demiyoruz, böylelerine cıbıl cıbıl geziyorlar yazık diyoruz yolda rastlayınca. Bütün ekipmanınız tam olsun, 30-40km hızda bile kaza yapsanız sizi ekipman korur.
    Guven ve zileliorhan bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)