Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Selamlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese Merhaba,

İsmim Cihan, 38 yaşındayım, İstanbul'da oturuyorum.

İlk motorum olacak bajaj dominar 400'ü sipariş ettim, bayram öncesi veya sonrası gelecekmiş, sabırsızlıkla bekliyorum.

Bu süreçte motosiklet ehliyeti için eğitim alıyorum. Ekipmanlarımı da tamamladım.

Herkese kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı Lawyered adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Merhaba,

İsmim Cihan, 38 yaşındayım, İstanbul'da oturuyorum.

İlk motorum olacak bajaj dominar 400'ü sipariş ettim, bayram öncesi veya sonrası gelecekmiş, sabırsızlıkla bekliyorum.

Bu süreçte motosiklet ehliyeti için eğitim alıyorum. Ekipmanlarımı da tamamladım.

Herkese kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.
    Hayırlı olsun. Keyifli sürüşler.
    Ehliyet sınavından sonrasında da mutlaka kapalı alanda hakimiyet eğitimi alın. Ehliyet kurslarının eğitimi ehliyet sınavı parkurunu geçebilecek kadar olur en iyilerinde bile. Sonrası için yine eğitim şart.

Ekipmanı tamamladı derken de yalnızca kask ve mont aldım bitti dememişsinizdir umarım. Tam ekipmansız 100 metre bile sürmeyin.

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Aramıza hoşgeldiniz.

Teşekkür ederim.

Sınav eğitimi tamamlandıktan sonra hakimiyet ve yol eğitimleri olacak şekilde bir eğitim programına katıldım.

Ekipman derken, shoei kask, revit yazlık korumalı mont, revit yazlık eldiven, bikerjeans korumalı pantolon, dainese çizme tamam hocam. Kışlıklara mevsimi geldiğinde bakacağım.

teşekkür ederim.
    espresso ve Guven bunu beğendiler.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı Lawyered adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim.

Sınav eğitimi tamamlandıktan sonra hakimiyet ve yol eğitimleri olacak şekilde bir eğitim programına katıldım.

Ekipman derken, shoei kask, revit yazlık korumalı mont, revit yazlık eldiven, bikerjeans korumalı pantolon, dainese çizme tamam hocam. Kışlıklara mevsimi geldiğinde bakacağım.

teşekkür ederim.
    Ne güzel. Böyle yeni başlayacak olanlara örnek gösterecek şekilde eğitimlerini ve ekipmanlarını planlamış/tamamlamış birilerini görmek güzel oluyor.

Herkes başlangıçla bizim kadar şanslı olmuyor, çevresinde ne olacak bir kask bir mont yeter, ehliyeti al gerisini boş arazide kendi kendine öğrenirsin diyenlerin yönlendirmeleri ile çok var yanlış başlayan.

Biz yine de uyarımızı yapmış olalım, size gerekmiyormuş ama forumu okuyan yeni başlayacak olanlara faydası olsun.
    Guven bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)