Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

selam moto keyfciler ank lı modif manyakdan selam

Motovento
    REKLAM ALANI
    SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    Alıntı dj_JAwsS adlı üyeden alıntı
    selam
    arkdaslar
    sitenizi babama bagırıken buldum neden derseniz bızım peder gecenin 4 unde tv nin sesini sona vurmus zaga yı ızlıyor annemde ona uymus :D onlara bagırıcakdım :D sizden 2 kısının :D soledıklerını duydum ve bende modifiyeci birisi oldugum ıcın :D ve motor sporlarıyla her turlu ılgılenıp ve forum sayfalarını sevdıgım ıcın :D geldım
    adım serkan spor tıf bırısıyım taekwondo ve bb ıle ugrasıyoruma ssa yukarı 8 yıldır tr 3 suyum
    araçlara gelınce
    tunerız ankda opel performance shop sahibiyiz e30 muz var enka yı duymussunnuzdur duymayanlara soleyım enteller modifiye katili ((özellıkle bayanlar )))
    ank dakıillega drag dıyolar orada her hafta kapısırız zevklı olur sım9 dıyeceksınız opel cısınız e30 nuz var e30 bır ruhdur ben e30 töbe hsa tapıyorum bmw benım ıcın her sey demek motor sıklere gelınce moto gp ye bayılıyorum o muhtesem seslerı yoqmu bır kere gordum haqyatım boyunca ona asık oldum ist gelmısdım halamın komsusı ıdı 900cc yamaha idi sanırım yalan olmasın sesi beni öldürdüm ama e30 ları anlatmayın her kez bilir yeri göhü inleten seslerini :Dne ıse daha cok konusuurz
    YA BU OLAYA BEN VESİLE OLMUŞUMDA HABERİM YOK ABİ VARYA ÇOK PİŞMANIM ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKK
    AH BİRDE DAHA ANLAŞILIR YAZSAYDIN NE GÜZEL OLARDI...
    BENDEN BETERİDE VARMIŞ YARABBİM ÇOK ŞÜKÜR....
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dj_JAwsS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam eyw dostdark ya kardes tmm iyiki bir acayıp yazdık yaa gelen geçen bır kufur etmedınız kaldı kalbimi kırdınız öle olsun :(:(:(:(:(:(:(:(
    selam herkeze [email]dj_JAwsS@hotmail.com[/email] msn adresim her keze acıkdır ekleyın her turlu muhabbet ederız kankalarım

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Valla biz yazmışız, sen bir gram yazdıklarını düzeltmemişsin. Bu demektir ki ya Türkçe bilmiyorsun, ya da yazdıklarımızı kaale almıyorsun, yani saygı göstermiyorsun. Şimdi biz mi kalp kıran oluyoruz?
    May the Force be with McLaren Mercedes

dj_JAwsS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam beni bandla o saman admınsın sanırım aranızda turklere yer yoq o saman rahatsz etdıgım ıcın ozur dılerım

pardon yanlsı yazmısım ben turk degılım dıyecekdım aranızda yabancılara yer yoq
    selam herkeze [email]dj_JAwsS@hotmail.com[/email] msn adresim her keze acıkdır ekleyın her turlu muhabbet ederız kankalarım

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    insanlara saygın varsa ya daha düzgün cevaplar yaz yada lütfen eleştirilere dalga geçerek cevap verme....
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

ustaoglu4840 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YbR 125 :)
    Aramıza

Forum kurallarını okumak istiyorsan tıklayabilirsin

Kan gruplarına kayıtlı olanlara bakmak ve eklemek için tıklayabilirsin

kalıcı ve aktif olman dileği ile

motosiklet.NeT ailesi olarak sevgi ve saygılar
    İnsanlara ne söylerseniz söyleyin karşı tarafın alabileceği kadarıyla sınırlıdır !

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dj_JAwsS adlı üyeden alıntı
    hocam beni bandla o saman admınsın sanırım aranızda turklere yer yoq o saman rahatsz etdıgım ıcın ozur dılerım

pardon yanlsı yazmısım ben turk degılım dıyecekdım aranızda yabancılara yer yoq
    Yabancılara değil Türkçe'yi bilerek katledenlere yer yok. Bilmiyorsan öğreneceksin pişkinlik yapmayacaksın.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Hoşgeldin

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler