Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Selamın Aleyküm ; İstanbul'dan Selamlar...

Motovento
    REKLAM ALANI
    OZARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 300 ABS - Bekleniyor
    Değerli forum üyeleri , 1 yıldır sürekli misafir olarak takibe aldığım foruma bugün üye olmaya niyetlendim...

İstanbul Büyükçekmece'den katılıyorum...

Kazasız , Belasız Sürüşler Hepimize...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Aleyküm Selam hocam formu takip etmeye devam edin binde bir de olsa faydalı bilgi döndüğü oluyor :D

Motosikleti
    Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aleyküm Selam hocam formu takip etmeye devam edin binde bir de olsa faydalı bilgi döndüğü oluyor :D
    Olana Şükredelim ki daha fazlası olsun

Şaka bir yana ben okuyarak faydasını görüyorum , mesela başlangıç motorunun nasıl olması gerektiğiyle alakalı , benim ihtiyacım olan motor tarzına karar vermemde , güvenlik donanımının en az motor kadar önemli olduğunun farkına vardım...

gorkemerden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VT 750 C6 Shadow
    hoşgeldin hocam. İlk motor ne düşünüyorsun? Ben de büyükçekmecedeyim, ihtiyacın olursa yardımcı olurum.

Motosikleti
    Alıntı gorkemerden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin hocam. İlk motor ne düşünüyorsun? Ben de büyükçekmecedeyim, ihtiyacın olursa yardımcı olurum.
    Sağolun ... İlginize teşekkür ederim ...

Aslında aklımda Nmax ve Pcx vardı fakat araştırma yaparken baktım ki Piaggio yeni bir model yapmış ve özellikle istediğim birşey vardı ; Acemi bir kullanıcıyı yormayacak ve güvenlikle alakalı ABS istiyordum ... Baktım ki Piaggio'nun yeni modelinde bu iki aradığım şey var kalitesine de güvenerek seçimimi ondan yana kullandım ...

Piaggio Medley 155cc ABS'li Start&Stop'lu Euro4 normlarında bir Scooter yapmış ... Onunla alakalı kaporayı az evvel verdim , Nisan Ayı ortası gibi gelecek inşALLAH ...

O zaman bende İstanbul trafiğinden kurtulacağım

karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    aleyküm selam
    hoş geldiniz.kazasız günlerde kullanınız

Motosikleti
    Alıntı karaca3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aleyküm selam
    hoş geldiniz.kazasız günlerde kullanınız
    Sağolun , hepimiz inşALLAH ...

ArifAydogmus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey Star L 125cc
    Merhaba Ozarslan,

Hoşgeldin ve hoşgeldim :-)

Ben de Türkiye'ye döndükten sonra bir scooter aldım. (Ramzey'in Star L 125 CC modeli) Ben de foruma bugün üye oldum. Senin açtığın başlığı görünce ben de bir selam vermek istedim.

Türkiye'de motosiklet fiyatları oldukça yüksekmiş maalesef. Vergiler vs fiyatları çok yukarılarda tutuyor anladığım kadarıyla.
    Açıkçası gönlüm PCX 150'ye 8-10 bin liralar vermeye razı olmadı. Ben de Ramzey aldım 2.5'a. Performansından memnunum açıkçası. Aldığımın üçüncü günü zeytin bağlarının içinde çamurda kayboldum ve oldukça zorlu bir gün olmasına rağmen motosiklet kendini gösterdi. Elbette çok daha iyi modeller makinalar var. Herkes kendi ihtiyacını görecek olanı biliyorsa sorun yok.

Fotoğraf çekmek benim tutkum. Girilmedik yerlere girip fotoğraflar çekiyorum ve ülkemizin şartlarında bu alet işimi görüyor.
    Endonezyanın Bali adasında 25 günde 2500 km yol yaptım Honda'nın Click 125'i ile. Yeri geldi yetmedi.

Umarım ülkemizde de insanımızda da marka model takıntıları belirli bir bilince ulaşılarak aşılır.

Tekrardan hoşgeldin, hoşgeldim. Motosikletin hayırlı olsun. Kazasız, güvenli sürüş dileğiyle...

Arif

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)