Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Aydın'dan Merhaba...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial KT 150
    Arkadadaşlar Merhaba kısa bir giriş yapacağım...Herkese selamlar Aydın'da oturuyorum...Çok kısa bir süre içinde 2015 model 1000 km de bir kt 150 ile aranızda olacğım...Önümüsdeki günlerde daha detaylı yazılarımla sizlerle birlikte olacağım...Selam ve sevgilerimle...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    kardeşim hoşgeldin. bende aydındayım. yardımcı olabileceğim birşey olursa ulaşabilirsin.

onx09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xvs 650 dragstar classic
    Hoşgeldin dostum bende aydındayim umarım herşey gönlüne gore olur hayırlısı olsun şimdiden

Hoşgeldiniz, Söke'den selamlar

Motosikleti
    Mondial KT 150
    Ooooo...3+1 ettik...Merhabalar...Yakın ilginize teşekkürler, dilerim en kısa zamanda Aydın'da yüzyüze görüşme fırsatı buluruz...Ben henüz motora alışma evresindeyim... Uygun bir zamanda görüşmek isterim.. Pazar hariç hergün çalışma saatlerinde sürekli Ramazanpaşa Camii civarında oluyorum...Çay ve kahve içmeye beklerim...Selamlar...

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    yörükmüsünüz len diyeceğim Yörüğün ne olduğunu bilmeyenler yanlış anlayacak hoş geldin yörüğüm bende yörüğüm

svgblg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pcx
    Bende yörüğüm :D yamaç yakalıyın ben , isdanbulda duruyon enkire bişi ilazım olusa motor pısadı falan yadım ederin.

crocodill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Aydınlı olmasam da ben de yörüğüm hoşgeldiniz

Motosikleti
    Mondial KT 150
    Hoşbulduk,,,
    Motosiklet tutkusunun benzer yaşam biçimini ve felsefesini benimseyen insanları biraraya getirmesinin yanısıra, aynı sehirde doğmuş veya yaşayan birbirinden habersiz insanların yine motosiklet tutkusu sayesinde birbirlerinin farkına varması...Çok yüce bir tutku...Tekrar hepinize merhaba...Yörüğünden, yerlisine, Efesinden Muhacirine ("Macur" da deriz buralarda)...
    KT 150 ile yaşam başladı...Yavaş yavaş birbirimizi tanıyoruz... Benim acemiliğim onun Çinlililği,
    Hafta içinde 1000 km bakımına girecek, bugün ustasıyla tanıştı...Dilerim seviyeli ve mesafeli bir ilişkileri olur!!! ))
    svgblg bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)