Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Adıyaman Gölbaşından merhaba

Motovento
    REKLAM ALANI
    makkas33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW r1200gs
    Adı soyadı: Ali KORKMAZ
    Medeni Hali: bekar
    Memleketi:Mersin
    Yaşadığı yer: Adıyaman Gölbaşı
    Mesleği: memur
    Motosiklet markası: BMW f650gs
    Tarzım: Enduro cross motosiklet

Yaklaşık 2 yıldır BMW f650gs ile motosiklet hayatıma devam ediyorum. Geçtiğimiz yaz da BAJAJ-Pulsar ns200'ü de alarak ikinci motosikletime kavuştum. Uzun seyahatlerimde BMW yi şehir içi veya kısa mesafelerimde ise Pulsarı kullanıyorum. Yaklaşık 30 yıldır bisiklet 20 yıldan beridir de motosiklet kullanıyorum. İki tekere gerçekten gönül verenleri çok seviyorum. Günlük motosiklet kullanan biriyim.
    Tarzım Enduro olduğu için sezon kapandı gibi bir dönem yaşamıyorum, benim sezonum 12 aydır, kamp, festival uzun geziler ve stabilize yollarda of-road yapmayı çamura girmeyi severim. BMW f650gs konusunda yeterli bilgiye sahip olduğumu düşünmekle birlikte tecrübe aktarımı için hazırım. İhtiyaç halinde yardımcı olurum. Aranızda tamirci olan da olabilir o değerli ustalarımızdan da eksiklerimizi tamamlamaktan da büyük keyif alırım.
    Ayrıca balık avı ve kara avı gibi bir çok aktiviteleri yapmaktan çok büyük zevk alırım.
    Adıyamanda "Moto-Der" motosiklet derneğinde editörüm. Yaklaşık 15 motosikletimiz ile yeterli seviyede bir grubumuz bulunmakta. Hafta sonları hava durumu ve şartlar elverdiği sürece çeşitli il ve ilçelere kortej veya buluşma gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca gölbaşına da küçük bir grup kurdum şuan grubumuzu geliştirme çalışmalarımdayım. Yolu buraya düşen arkadaşlarımızı ağırlamaktan onur duyarım.
    Olmazsa olmazım da tam korumadır. Ayrıca profesyonel bir motosikletçi gibi eğitimli olmak veya olma çabasında ilerlemektir. Apaçilikten hoşlanmıyor ve apaçilerden de uzak durmaya çalışıyorum. Herkese sevgilerimi sunar, kazasız sürüşler dilerim.
    DÖNEN TEKER ZAFERİ MÜJDELER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    macremmm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam öncelikle hoşgeldiniz çok kisa bir soru soracağım müsadenizle iki motorunda yakıt tüketimlerin den bahseder misiniz

Motosikleti
    BMW r1200gs
    Alıntı macremmm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam öncelikle hoşgeldiniz çok kisa bir soru soracağım müsadenizle iki motorunda yakıt tüketimlerin den bahseder misiniz
    BMW f650gs (2002) model tek buji olanı. 100 km de 3.48 litre yaktım ortalama hız 90-100 km aralığında.
    Bajaj Pulsar (2014) model 3 buji olanı. 100 km de 2,83 litre yaktım ortalama hız 100-110 km aralığında. Ancak pulsarı henüz bakımdan sonra denememiştim bir de bu denemem ilk deneme ve biraz daha agresif bir kullanımdı. Bakımlarından sonra sakin bir sürüş ve 90-100 km aralığında denerim. Sonucunu yazarım.

Motosikleti
    Suzuki inazuma F
    Hoş geldiniz.
    makkas33 bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW r1200gs
    Alıntı Aspenda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoş geldiniz.
    Hoş bulduk ancak bu forumda bir sıkıntı gördüm adım ve soyadım avatarımda görünmüyor sadece nickname gözüküyor. Aslında isim ve soyisim görünse çok daha iyi olur isimlerimizi görür birbirimizi daha yakından tanırdık.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)