Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Herkese merhaba...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Iron&Road - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arora Avantgarde 150 - Honey Badger
    Arkadaşlar herkese merhaba,

Uzun zamandır iş yoğunluğu vb sebeplerden dolayı üye bile olmaya fırsat bulamamıştım ancak sonunda foruma zaman ayırabileceğim bir döneme girmiş bulunmaktayım.

Öncelikle aranızda olduğum için çok mutluyum ve hem sizlerin güzel paylaşımlarını desteklemek hem de bilgi birikimim el verdiğince foruma katkıda bulunmak istiyorum.

Yaklaşık 8 Bin Km'lik bir motosiklet tecrübem var, İstanbul'da yaşıyorum kendi çapımda ufak tefek yenilemenin yanı sıra, genel olarak motosikletimin tüm bakımlarını ben yapıyorum. Hatta ufak bir atölyem de var diyebilirim...

Motosikletim Arora Avantgarde 150

İsmim Doğan, fuarcılık sektöründe digital pazarlama müdürü olarak çalışıyorum ama aslında Fransızca&İngilizce öğretmeniyim malum ülke koşulları...

Müzikle uğraşıyorum, elektro gitar çalıyorum, ufak bir sanat atölyem var vs vs...

Şimdilik bu benden bu kadar, umarım zamanla güzel arkadaşlıklar kurup fikir alışverişi içerisinde olabileceğiz..

Herkese tekrar merhaba

Bu da bal porsuğum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Doğan bey hoşgeldiniz. Izgara far daha iyi olmaz mıydı

Eküriler isimli bir grup var hiç buluşmadım ama İstanbul Avrupa yakası için buluşma yapıp sohbet etmek istiyorlar. Aklınızda bulunsun.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğan bey hoşgeldiniz. Izgara far daha iyi olmaz mıydı

Eküriler isimli bir grup var hiç buluşmadım ama İstanbul Avrupa yakası için buluşma yapıp sohbet etmek istiyorlar. Aklınızda bulunsun.
    Hoşbulduk

O bant aslında yok şuan Konuyu açarken iş yerinde elimde olanları yükledim daha detaylıları evden hem yaptıklarımı anlatıp hem de motosikleti tanıtacağım konudan paylaşırız artık

Anadolu yakasında oturuyorum ama Avrupa yakasına da buluşmalara katılmak isterim

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:06 ----------

Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz
    Hoşbulduk

Motosikleti
    Alıntı Pierrecarton adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin Doğan, Eküriler'in lafı geçmiş hemen damlayayım dedim. Sadece Avrupa tarafı değil tüm İstanbul'da gezeceğiz ve sadece şehir içi ile kısıtlı kalmayacağız. Aramızda görmek isteriz. Bu Pazar günü Anadolu feneri'ne gidiyoruz aklında bulunsun. https://www.facebook.com/groups/331610087012797/
    Hoşbulduk, en kısa zamanda katılmak isterim ancak geçen hafta 720 km yol yaptım bodruma kadar, benzin deposu çatladı, bu hafta sonu onu değiştirmekle uğraşıyor olacağım Gruba katıldım, takipteyim, beni almadan gitmeyin

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Hoşgeldiniz motor güzel duruyor

Motosikleti
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz motor güzel duruyor
    Hoşbulduk çok teşekkürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)