Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İZMİR'DEN HERKESE SELAMLARRR : )))

Motovento
    REKLAM ALANI

Abilerim kardeşlerim öncelikle merhaba ben Yiğitcan 17 yaşındayım daha önce hiç motor kullanmadım 1 ay sonra motor almayı düşünüyorum. Bütçe en fazla 3000TL düz vites otomatik vites muhabbeti var otomatik vites elektrikli bisiklet gibi mi ? Bir de motor ehliyeti alıcam fiyatı ve kaç haftada alırım. Saygılarrr....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Ehliyet kursuyla konuş daha iyi bilgi edinirsin , herşeyi şu foruma yazmayı bırakın artık

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Yigitcan merhabalar kardeşim. Ehliyet konusunu yeni alan arkadaşlar yardımcı olabilir bizim zamanımızda çok daha ucuzdu. Tabiki farklı bir kaç kuruluşa sormanda fayda var.

Otomatik vites manuel vites ayrıntıya çok girersek teknik konu ama sana betimleme yaparak 2 cümlede anlatayım.

Otomatik vites sadece gazı çeviriyorsun gidiyor o kadar.

Manuel düz vites diye tabir ettigin ise debriyaj var . debiyaja basarak vites degiştiriyorsun.

Motosikletlerde solda debriyaj maneti oluyor sol altta vites kolu sag manet ön fren sag alt arka fren kolu bulunmakta.

Arabalardan hatırlayabilirsin.

1 Otomatik araba.

2 Manuel baskı balata olan düz vites araba. 1-2-3-4-5-6

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Boşver şimdilik...üniversite için sınava sıkı hazırlan, farklı bir ilde güzel bir bir bölüm kazanmaya bak, öğrenim kredisi + parttime iş ile güzel bir motosiklet alırsın. Önce hayatını kur be adam.

Alıntı Ertugyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehliyet kursuyla konuş daha iyi bilgi edinirsin , herşeyi şu foruma yazmayı bırakın artık
    Forum da yeniyim reis kusura bakma ))

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:36 ----------

Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yigitcan merhabalar kardeşim. Ehliyet konusunu yeni alan arkadaşlar yardımcı olabilir bizim zamanımızda çok daha ucuzdu. Tabiki farklı bir kaç kuruluşa sormanda fayda var.

Otomatik vites manuel vites ayrıntıya çok girersek teknik konu ama sana betimleme yaparak 2 cümlede anlatayım.

Otomatik vites sadece gazı çeviriyorsun gidiyor o kadar.

Manuel düz vites diye tabir ettigin ise debriyaj var . debiyaja basarak vites degiştiriyorsun.

Motosikletlerde solda debriyaj maneti oluyor sol altta vites kolu sag manet ön fren sag alt arka fren kolu bulunmakta.

Arabalardan hatırlayabilirsin.

1 Otomatik araba.

2 Manuel baskı balata olan düz vites araba. 1-2-3-4-5-6
    Abi düz vites araba sürüyorum da motor da otomatik motor alıcam hangi marka,model önerirsin kolay sürülebilen vs..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:39 ----------

Alıntı Hondolog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boşver şimdilik...üniversite için sınava sıkı hazırlan, farklı bir ilde güzel bir bir bölüm kazanmaya bak, öğrenim kredisi + parttime iş ile güzel bir motosiklet alırsın. Önce hayatını kur be adam.
    Abi düşündüğün için teşekkür ederim sınava çalışıyorum zaten de yaz geldi motor alıp gezmek istiyorum biraz da yaw

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)