Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhabalar ^^

Motovento
    REKLAM ALANI
    AlperenB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selamlar herkese bu sene bir motosiklet alıp bende aranıza katılmayı planlıyorum, umarım forumda bolca dost, abi, kardeş edirim.
    Adım Alperen yaş 18, İstanbul - Avrupa tarafında oturuyorum. Memnun oldum şimdiden hepinizle ^^

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Kardeş hoşgeldin de Japon bir kız değilsin şu ^^ kullanma ya erkeklerde hakkaten güzel durmuyor. Azıcık klas ol yaşının adamı ol pewdiepie izleme sadece bağırıyor zaten.

Alıntı Ertugyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş hoşgeldin de Japon bir kız değilsin şu ^^ kullanma ya erkeklerde hakkaten güzel durmuyor. Azıcık klas ol yaşının adamı ol pewdiepie izleme sadece bağırıyor zaten.
    11 yaşından beri anime ve manga takipcisiyim. Okumayı planladığım bölüm Japon dili ve edebiyatı. Pewdiepie nedir ne değildir bilemedim şimdi ama tamamen zamanda oluşan içimdeki japondan kaynaklı ahshshs

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Alıntı AlperenB adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    11 yaşından beri anime ve manga takipcisiyim. Okumayı planladığım bölüm Japon dili ve edebiyatı. Pewdiepie nedir ne değildir bilemedim şimdi ama tamamen zamanda oluşan içimdeki japondan kaynaklı ahshshs
    Farkettim zaten :D iyi hadi bakalım hayırlısı olsun başarılar şimdiden :D

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Hayırlısı olsun. Bu ülkeye japon edebiyatı bilen elemanda şart. Yolundan dönme allah acık eylesin

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    naruto bleach fullmetal alchemist gto slam dunk samurai champloo death note basilisk gintama ergo proxy elfen lied sıkı takipçisiyim bir animecinin daha katılmasına sevindim.

Alıntı Ali1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun. Bu ülkeye japon edebiyatı bilen elemanda şart. Yolundan dönme allah acık eylesin
    Sağolasın abim, inşallah hayırlısıyla eğitimimi tamamlayıp ülkemin geleceği için işler yapmak istiyorum, hedeflerim büyük.
    Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    naruto bleach fullmetal alchemist gto slam dunk samurai champloo death note basilisk gintama ergo proxy elfen lied sıkı takipçisiyim bir animecinin daha katılmasına sevindim.
    Dediğin serilerin %90 ının bende takipçisiyim bir kaçı bitmiş olduysada hafızamda yerleri her daim olan efsane seriler. Hoşbulduk ^^

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)